logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pierwszy na świecie ekran do Digital Signage z certyfikatem Pantone

  PR 14.10.2019, przeczytano 358 razy
ilustracjastrzałka

BenQ, znany światowy innowator i producent profesjonalnych urządzeń do wyświetlania wprowadza na rynek Smart Signage Series SL6502K, pierwszy na świecie cyfrowy wyświetlacz, który uzyskał status Pantone Validated, potwierdzający wierność reprodukowania kolorów na ekranie z paletą Pantone Matching System (PMS).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pierwszy-na-swiecie-ekran-do-digital-signage-z-certyfikatem-pantone,384336,artykul.html

- SL6502K jest przykładem kumulacji doświadczenia BenQ w dziedzinie najwyższej jakości cyfrowej prezentacji kolorów - powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation. - BenQ oferuje teraz spójne pod względem prezentacji kolorów, kompleksowe rozwiązanie od projektu przez produkcję po prezentację na wielkoformatowych ekranach w studiach mody, sklepach i centrach handlowych – zgodnie z systemem kolorów Pantone, któremu ufają specjaliści z branży projektowej i modowej.

- Uniwersalny język kolorów Pantone pozwala twórcom na precyzyjne określenie kolorów, a znak Pantone Validated odzwierciedla zdolność BenQ Signage Series SL6502K do prawidłowego odtworzenia pełnej gamy kolorów Pantone Matching System (PMS) - powiedział Iain Pike, partner Dyrektor ds. Rozwoju biznesu w Pantone.

- Jesteśmy podekscytowani, że BenQ jest pierwszą firmą, która opracowała zgodny z Pantone pakiet do projektowania i edycji oraz wielkoformatowy cyfrowy wyświetlacz certyfikowany Pantone Validated. SL6502K oferuje także dodatkową elastyczność regulacji kolorów w trybach: Photo, Cinema i M-Book przygotowanych do lepszego odwzorowania kolorów w różnych materiałach filmowych i graficznych.

Sl6502K ma 65 calowy ekran o rozdzielczości 4K UHD (3840x2160) i jasności 500 nitów, może pracować w trybie ciągłym (24/7) w temperaturze 0°C - 40°C. Monitor ma wbudowane głośniki 2x10W, system operacyjny Android oraz oprogramowanie X-Sign 2.0 z ponad 150 szablonami do szybkiego tworzenia, dystrybucji i planowania wyświetlania atrakcyjnych graficznie, przyciągających uwagę treści informacyjnych i reklamowych.

Źródło: BenQ Corporation

www.benq.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kanlux, jedna z europejskich firm sektora oświetleniowego, przedłużyła współpracę z krakowską agencją More Bananas. Specjaliści od marketingu zajmują się mediami społecznościowymi śląskiej marki oraz kampaniami Facebook Ads i Google Ads.
Voice Contact Center współpracuje z Allegro w obszarze Customer Experience
Spółka z Grupy OEX wspiera od października 2019 roku najbardziej popularną platformę zakupową  w realizacji strategii excellent customer experience. Odpowiada między innymi za wsparcie procesów biznesowych w obszarze obsługi klienta, kampanii komercyjnych i marketingowych oraz za budowanie katalogu produktów na platformie.
Karolina Studzińska w 19 Południku
Z początkiem czerwca br. do zespołu 19 Południka dołączyła Karolina Studzińska, obejmując stanowisko Project Managera. Jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie projektami obsługiwanych przez agencję klientów.
Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal
Serviceplan Health (Group One) - warszawski oddział międzynarodowej grupy specjalizującej się w komunikacji marketingowej w kategorii zdrowia, realizuje kolejny projekt  dla  marki Biotebal z portfolio Polpharma S.A. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz trzeci z rzędu odpowiada agencja kreatywna...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764