logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pierwszy w tym roku Raport Dostawców już na rynku

  PR 14.01.2019, przeczytano 129 razy
ilustracjastrzałka

Pierwsze tegoroczne wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn właśnie pojawiło się na rynku. Można je także bezpłatnie pobrać w formie online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pierwszy-w-tym-roku-raport-dostawcow-juz-na-rynku,380776,artykul.html

Raport jest zestawieniem mediów i maszyn dla branży reklamy i poligrafii. Kolejne strony magazynu zawierają obszerny przegląd podłoży i urządzeń dla czterech, głównych segmentów branży: reklamy wizualnej, znakowania artykułów promocyjnych, arkuszowego druku cyfrowego oraz druku etykiet & opakowań.

W najnowszym numerze można  znaleźć podsumowanie 5. edycji targów tekstylnych Fast Textile. O wspólnej inicjatywie trzech firm dostarczających kompleksowe rozwiązania poligraficzne, opowiadają Dawid Sawicki z DMPlot, Rafał Baranowski z Atler i Rafał Wróbel z Print Is Easy.

Na łamach styczniowego wydania, firma Plotserwis przedstawia szczegóły kolejnej udanej instalacji drukarki wielkoformatowej UD-1612LC w GMCreate studio reklamy.

O specyfice rozwiązań IT i AR oferowanych przez firmę, sukcesie na wrześniowych targach FestiwalDruku.pl i planach na 2019 rok można przeczytać w wywiadzie z Michałem Pytlem, dyrektorem handlowym IdeaSystems.

W wydaniu także case study holenderskiej firmy EigenPlectrum, która dostarcza swoje produkty (kostki do gry na gitarze), tworzone na drukarkach LED-UV Mutoh ValueJet 426UF – takim wykonawcom jak: AC/DC, Adele, Coldplay i Kiss.

Zachęcamy również do zapoznania się z wynikami konkursu „Mistrzowie Lasera 2018 – najpiękniejsze dekoracje świąteczne”, prezentującymi  możliwości, jakie oferuje wykorzystanie technologii laserowej w sklejce i drewnie.

  • Wersja online do pobrania TUTAJ[PDF]

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Powołano nowy zarząd PMPG Polskie Media
Rada Nadzorcza PMPG Polskie Media S.A. na posiedzeniu 23 kwietnia 2019 roku powołała do zarządu spółki troje kluczowych menedżerów spółki o długoletnim stażu: Ewę Rykaczewską, Piotra Piaszczyka i Roberta Pstrokońskiego.  Objęcie funkcji przez nowych członków zarządu nastąpi 1 maja 2019r.  Jednocześnie Rada Nadzorcza przyjęła rezygnację...
Srebro dla AMS w konkursie Innovation 2019 za „Zielone przystanki”
Zespół AMS ponownie został nagrodzony w konkursie INNOVATION - tym razem otrzymał SREBRO za "Zielone przystanki", czyli proekologiczny krakowski projekt zrealizowany w 2018 r.
Adocean z planowaniem kampanii w oparciu o demograf
Gemius wprowadza nową funkcjonalność do narzędzia AdOcean. Adserwer ten, jako jeden z nielicznych oferuje dane zasięgowe oraz demograficzne, a także informacje o współoglądalności kampanii na różnych urządzeniach. Dzięki temu możliwe staje się planowanie kampanii w oparciu o demografię użytkowników.
„Gazeta Wyborcza” wraz z europejskimi dziennikami zakłada Sonar Europe
Redakcja „Gazety Wyborczej” łączy siły z zespołami „Le Soir”, „Le Figaro” i „El Pais”, tworząc nowy projekt medialny Sonar Europe. Dzięki współpracy dzienników, zainaugurowanej w marcu br., powstawać będą atrakcyjne, multimedialne materiały oparte na danych, dotyczące wielu tematów i pokazujące wiele...
Wielkanocna premiera w HGTV Home & Garden
Para w domu, para w pracy, para w remont! Małżeństwo pracujące razem to nie jest dobry pomysł?! Nic bardziej mylnego! Mirella i Marcin to duet idealny. Ona jest projektantką wnętrz z wieloma nietuzinkowymi pomysłami. On sprawia, że jej wyobrażenia stają się rzeczywistością. Wspólnie radzą sobie ze wszystkimi przeszkodami. Nierówne ściany, rozpadające się meble czy wadliwe...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764