logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pierwszy w tym roku Raport Dostawców już na rynku

  PR 14.01.2019, przeczytano 148 razy
ilustracjastrzałka

Pierwsze tegoroczne wydanie Raportu Dostawców Mediów i Maszyn właśnie pojawiło się na rynku. Można je także bezpłatnie pobrać w formie online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pierwszy-w-tym-roku-raport-dostawcow-juz-na-rynku,380776,artykul.html

Raport jest zestawieniem mediów i maszyn dla branży reklamy i poligrafii. Kolejne strony magazynu zawierają obszerny przegląd podłoży i urządzeń dla czterech, głównych segmentów branży: reklamy wizualnej, znakowania artykułów promocyjnych, arkuszowego druku cyfrowego oraz druku etykiet & opakowań.

W najnowszym numerze można  znaleźć podsumowanie 5. edycji targów tekstylnych Fast Textile. O wspólnej inicjatywie trzech firm dostarczających kompleksowe rozwiązania poligraficzne, opowiadają Dawid Sawicki z DMPlot, Rafał Baranowski z Atler i Rafał Wróbel z Print Is Easy.

Na łamach styczniowego wydania, firma Plotserwis przedstawia szczegóły kolejnej udanej instalacji drukarki wielkoformatowej UD-1612LC w GMCreate studio reklamy.

O specyfice rozwiązań IT i AR oferowanych przez firmę, sukcesie na wrześniowych targach FestiwalDruku.pl i planach na 2019 rok można przeczytać w wywiadzie z Michałem Pytlem, dyrektorem handlowym IdeaSystems.

W wydaniu także case study holenderskiej firmy EigenPlectrum, która dostarcza swoje produkty (kostki do gry na gitarze), tworzone na drukarkach LED-UV Mutoh ValueJet 426UF – takim wykonawcom jak: AC/DC, Adele, Coldplay i Kiss.

Zachęcamy również do zapoznania się z wynikami konkursu „Mistrzowie Lasera 2018 – najpiękniejsze dekoracje świąteczne”, prezentującymi  możliwości, jakie oferuje wykorzystanie technologii laserowej w sklejce i drewnie.

  • Wersja online do pobrania TUTAJ[PDF]

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Internet 5. generacji dzięki komunikacji kwantowej?
Powstają pierwsze systemy komunikacji kwantowej, które posłużą do skonstruowania komputerów nowej generacji. Upowszechnienie komunikacji i urządzeń kwantowych przyczyni się do powstania bezpiecznego internetu, przyspieszy proces analizy dużych zbiorów danych zgromadzonych w ramach big data, pozwoli opracować niezawodne szyfry oraz udoskonalić technologię uczenia maszynowego.​...
Radio Pogoda w wygodnej aplikacji mobilnej
Wszyscy, którzy kochają piosenki sprzed lat i wyjątkowe audycje Radia Pogoda, mogą ich teraz słuchać w nowej aplikacji mobilnej na urządzenia z systemem Android i iOS. Dzięki aplikacji stacja oferuje dostęp do swojego programu na żywo wszędzie tam, gdzie jest zasięg internetu, a dodatkowo zachęca słuchaczy do udziału z zabawach antenowych i kontaktu z redakcją.
W czwartek, 18 lipca, kanał Kino Polska Muzyka osiągnął 0,26% udziału w oglądalności widowni komercyjnej, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce wśród kanałów muzycznych nadawanych kablowo lub satelitarnie.
Awans w Biurze Reklamy Multikino Media - Łukasz Gawęcki zostaje senior sales managerem
Łukasz Gawęcki awansował na stanowisko senior sales manager w Biurze Reklamy Multikino Media, zajmującym się m.in. sprzedażą reklamy kinowej, sponsoringiem i akcjami specjalnymi.
Marcin Wesołek pokieruje działem Sport Gazety Wyborczej
Od 1 września br. kierownikiem działu Sport "Gazety Wyborczej" będzie Marcin Wesołek, obecny redaktor naczelny "Gazety Wyborczej Poznań". Zastąpi Radosława Leniarskiego, który pozostanie w zespole dziennika.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764