logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pięściarz Mateusz Masternak nowym klientem Publiconu

  PR 27.10.2021, przeczytano 193 razy

Mateusz Masternak, czołowy polski pięściarz, rozpoczął współpracę z Publiconem. Dołączył tym samym m.in. do Huberta Hurkacza, powierzając agencji wspieranie rozwoju swojej kariery od strony biznesowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piesciarz-mateusz-masternak-nowym-klientem-publiconu,393557,artykul.html

Mateusz Masternak to wrocławski pięściarz, który walczy w kategorii junior ciężkiej. Na zawodowych ringach stoczył do tej pory 51 walk, zwyciężając 46 z nich (z czego 31 przed czasem) i ponosząc 5 porażek. Według prestiżowego serwisu BoxRec.com jest obecnie najlepszym polskim pięściarzem bez podziału na kategorie wagowe. W swoim dorobku Masternak miał też m.in. tytuł zawodowego mistrza Europy EBU. Ostatnie zwycięstwo na swoim koncie odnotował w minioną sobotę na gali Knockout Boxing Night 18 w Zakopanem, pokonując przez nokaut w 4. rundzie Armenda Xhoxhaja.

- W Publiconie bardzo mocno stawiamy w ostatnim czasie na rozwój kompetencji związanych z marketingiem sportowym. Chcemy budować pomost między marką sportowców, z którymi pracujemy, a biznesem. „Master” to niezwykle ambitny pięściarz, który mierzy w tytuł mistrza świata w kategorii cruiser. Z wielką dumą będziemy go wspierać komunikacyjnie w kontynuacji drogi na szczyt. Potencjał marketingowy Mateusza jest bardzo wysoki. Tylko w pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość marketingowa publikacji na temat pięściarza w mediach tradycyjnych i społecznościowych przekroczyła 8,6 mln zł - podkreśla Michał Tkaczyszyn, Head of Sport&Public w agencji Publicon.

Agencja będzie obsługiwać pięściarza w obszarach media relations, relacji ze sponsorami oraz przygotowania strategii biznesowej. Masternak zostanie też jednym z autorów na TheSport.pl - nowej platformie łączącej świat sportu, biznesu, marketingu i lifestyle’u.

Źródło: Publicon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Czy trendy pro-eko zmieniają rynek opakowań w Polsce?
Stopniowy powrót do nastrojów sprzed pandemii może zwiastować, że na znaczeniu ponownie zyskają postawy i zachowania prośrodowiskowe. Wzrost świadomości ekologicznej był przed pandemią jednym z najważniejszych globalnych trendów konsumenckich. Wiele wskazuje na to, że niebawem znów stanie się istotnym czynnikiem wpływającym na codzienne wybory...
Electrolux z kampanią „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”.
Electrolux wystartował z kampanią pod hasłem „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”. W związku z działaniami, marka chce zachęcać swoich konsumentów do bardziej świadomego życia, które będzie dzięki temu lepsze, wprowadzania drobnych zmian wokół siebie i stosowania się do zasad zrównoważonych praktyk kulinarnych oraz niemarnowania żywności. W ramach kampanii,...
Ruszyła kampania „Każdy powód jest dobry, by pomagać”. W krótkich spotach Bank BNP Paribas pokazuje zaangażowanie swoich pracowników w wolontariat na rzecz Szlachetnej Paczki i zachęca innych do wpierania tej inicjatywy. Pierwsza faza kampanii potrwa od 1 do 25 grudnia 2021 r.
Do grona klientów Ocama Films, studia filmowego specjalizującego się w produkcjach typu tabletop, food film i demach produktowych, dołączyła Żabka Polska. W ramach współpracy studio przygotowało dla sieci ujęcia foodowe i dema produktowe do spotów TV oraz filmów wykorzystywanych w digitalu, promujących ofertę dań gotowych Szamamm. Autorem zdjęć i...
Marka SKYN rozpoczęła kolejną odsłonę kampanii "Skin-on-skin poczujcie siebie" promującą prezerwatywy z innowacyjnego, ultramiękkiego materiału SKYNFEEL. Kampania jest prowadzona w trzech obszarach: na platformach mediowych, platformach społecznościowych oraz we współpracy z influencerami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764