logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pilsner Urquell otwiera interaktywne centrum piwa w Pradze

  PR 27.06.2023, przeczytano 716 razy
ilustracja

Wiodąca marka czeskiego piwa otworzyła Pilsner Urquell: The Original Beer Experience. Usytuowane w centralnej części Pragi interaktywne miejsce, oferuje niezwykłe spojrzenie na historię pierwszego na świecie piwa typu pilzner. Miejsce jest już dostępne dla zwiedzających.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pilsner-urquell-otwiera-interaktywne-centrum-piwa-w-pradze,400547,artykul.html

Umiejscowione w historycznym budynku City Palais na Placu Wacława, Pilsner Urquell: The Original Beer Experience stało się obowiązkowym punktem na mapie turystycznej Pragi. Miejsce wyposażono w liczne atrakcje, które czerpią z bogatej historii, wykorzystując nowoczesne technologie. Wszystko po to, aby zapewnić zwiedzającym niepowtarzalne przeżycia.

Podczas wizyty w centrum, goście będą mieli okazję m.in.: poznać historię piwa oraz powstania marki Pilsner Urquell Kompanii Piwowarskiej, a także Czech i lokalnych władców, którzy przyczynili się do rozwoju browarnictwa. Ponadto zgłębią proces warzenia kultowego czeskiego piwa i odkryją tajniki jego powstania, doświadczając różnymi zmysłami składników, z których powstaje – chmielu, jęczmienia i wody. Dla odwiedzających Pilsner Urquell: The Original Beer Experience przygotowano również interaktywne gry towarzyskie. Przestrzenie zostały przygotowane w taki sposób, aby możliwie jak najwierniej odwzorować znajdujące się w Pilznie, czyli stolicy pilznera, miejsce, w którym po raz pierwszy go uwarzono.

ilustracjastrzałka

We wnętrzu została wydzielona specjalna część o nazwie Beer Hall, przeznaczona do degustacji pilznera warzonego zgodnie z ponad 180-letnią tradycją. Zwiedzający będą mogli dodatkowo zobaczyć demonstrację umiejętności doświadczonych tapsterów, czyli barmanów, którzy zawodowo zajmują się nalewaniem wyłącznie tego napoju. Dla prawdziwych fanów marki, Pilsner Urquell przygotował również Tapster Academy, w ramach której nauczą się wyjątkowej sztuki nalewania piwa pod okiem ekspertów na trzy czeskie sposoby: Hladinka, Mliko i Snyt.

ilustracjastrzałka

Pilsner Urquell: The Original Beer Experience można odwiedzać codziennie w godzinach od 10:30 do 19:00.

Źródło: Kompania Piwowarska

www.kp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mimaki będzie świętować 20-lecie na targach Fespa
Mimaki Europe, producent technologii druku i cięcia do drukarek atramentowych, zaprezentuje najnowszą technologię druku UV, w tym zupełnie nowe produkty, na targach FESPA Global Print Expo 2024 (19–22 marca 2024). Jako oficjalny partner FESPA w zakresie doskonalenia UV Mimaki zaprezentuje niektóre ze swoich najbardziej zaawansowanych, energooszczędnych rozwiązań...
146. Tyle dzieci odebrało sobie życie w zeszłym roku. Dlatego dziś, 23 lutego, w Światowy Dzień Walki z Depresją, wiele polskich miast opuści flagi samorządowe do połowy masztu lub przywiesi do nich kir. Startuje ogólnopolska kampania „Żałoba 146 rodzin” Fundacji Słonie na Balkonie. Za strategią i kreacją stoi DDB Warszawa.
Gabi Drzewiecka nową ambasadorką marki Technics
Technics ogłasza nawiązanie współpracy ambasadorskiej z Gabi Drzewiecką. Energia, profesjonalizm oraz zamiłowanie do świata dźwięku dziennikarki, idealnie współgrają z wartościami, jakimi marka kieruje się już od ponad pół wieku.
Van Purr przedłuża współpracę z Dziadkiem do orzechów
Producent piwa Karpackie, Van Pur, podjął dezycję o przedłużeniu współpracy z agencją reklamową Dziadek do orzechów. Będzie to kolejny rok współpracy między marką a agencją.
Walne Zgromadzenie Członków ZFPR wybrało nowy Zarząd
Podczas Walnego Zgromadzenia Członków Związku Firm Public Relations, które odbyło się 22 lutego 2024 roku, wybrano nowy Zarząd, w którego skład weszło pięć kobiet, reprezentantek czołowych agencji public relations w Polsce. Prezeską została Katarzyna Życińska (CEO 38 Content Communication). W Zarządzie znalazły się również Helena Korniejew...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764