logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pióra 3 w 1 Heri New Promesa w ofercie Colop Polska

  PR 03.10.2017, przeczytano 571 razy
ilustracjastrzałka

Firma COLOP Polska, jako dystrybutor niezwykle funkcjonalnych produktów niemieckiej marki HERI ma zaszczyt przedstawić odświeżoną wersję artykułów piśmienniczych z pieczątką serii New Promesa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piora-3-w-1-heri-new-promesa-w-ofercie-colop-polska,33967,artykul.html

Pióra Heri New Promesa z pieczątką to eleganckie i przede wszystkim lekkie produkty charakteryzujące się subtelnym, klasycznym wyglądem. Pióra te są niezwykle praktyczne, ponieważ łączą trzy funkcje w jednym.

Pióra serii New Promesa dostępne są zarówno w wersji kulkowego, jak i wiecznego pióra. Są to przede wszystkim produkty z wbudowaną pieczątką, na której można wykonać dowolną treść. Odświeżenie piór serii Promesa pozwoliło stworzyć lekkie produkty, dzięki którym pisanie staje się samą przyjemnością. Wszystkie pióra z nowej serii posiadają miękką końcówkę umożliwiającą pisanie na ekranach dotykowych.

Oferta firmy COLOP daje również możliwość personalizacji metalowych elementów oprawy pióra, za pomocą wygrawerowania imienia, logotypu firmy, lub szczególnej dla użytkownika treści. Produkt zapakowany jest w eleganckie, ciemne etui.

Artykuły piśmiennicze renomowanej marki Heri to produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Te niewielkie wynalazki, dzięki eleganckiemu wyglądowi sprawdzą się doskonale jako prezent dla wielu osób, w szczególności lekarzy, prawników, nauczycieli lub na specjalne okazje, takie jak obrona prac naukowych, czy awans zawodowy.

Świetny, subtelny i klasyczny wygląd, lekkość oraz możliwość personalizacji pióra poprzez wygrawerowanie własnego napisu czyni ten produkt wyjątkowym.

Źródło: Colop Polska Sp. z o.o.

www.colop.pl


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: colop_polska

(COLOP POLSKA)

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu
Usytuowany w Zgorzelcu Dyskont Paliwowy zajmuje ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji 24 stanowiska tankowania, market, niedużą kafejkę, restaurację Picaro i cztery tunele myjni dla TIR-ów. Wykończenie zewnętrzne kompleksu zostało wykonane przez Impel Visual Solutions
Śniadanie z laureatami konkursów Remadays Warsaw 2019
Tradycyjnie o 12:00, trzeciego dnia targów reklamy i druku RemaDays Warsaw odbyło się spotkanie podczas którego spotkali się partnerzy programu Solidni w Biznesie, ale nie tylko. Od kilku już lat podczas tego wydarzenia ogłaszane są wyniki trzech prestiżowych konkursów targowych – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.
Dzięki Dakea Boss.app od 180heartbeats + Jung v Matt dla Dakea (Altaterra, VKR), dekarze współpracujący z marką, mając przy sobie tylko smartfona, mogą już na budowie zacząć przygotowanie oferty dla swoich klientów.
Samsung LU32R590 - monitor curved 4K z funkcją upscalingu
Firma Samsung wprowadziła do sprzedaży pierwszy na świecie monitor 4K z zakrzywioną matrycą, który ma być dobry wyborem dla osób szukających wszechstronnego ekranu do codziennych zadań i rozrywki. Samsung LU32R590 to 32 calowym monitor, oferujący bardzo dobrą jakość obrazu dzięki możliwości wyświetlania miliarda kolorów i funkcji upscalingu. Nowoczesny design urządzenia,...
Tylko do 10 maja br. studenci o zainteresowaniach fotograficznych mogą ubiegać się o udział w programie studenckim Canon na międzynarodowym festiwalu Visa pour l’image. Dla 10 najlepszych studentów z Polski, Canon przygotował specjalny pakiet festiwalowy obejmujący udział w 3-dniowych warsztatach i spotkaniach networkingowych, przelot, zakwaterowanie oraz wyżywienie. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764