logo
WIADOMOŚCI

Piotr Bożek dołącza do Prowly

Mateusz Zawiślak  PR 12.04.2017, przeczytano 340 razy
ilustracjastrzałka
Od lewej - Joanna Drabent, CEO i współzałożycielka Prowly, oraz Piotr Bożek, Chief Marketing Officer

Prowly, polski startup tworzący software dla PR-owców, rozszerzył zespół o stanowisko Chief Marketing Officera. Nowo utworzoną rolę objął Piotr Bożek, który będzie odpowiadał za koordynację działań marketingowych Prowly w Polsce i na rynkach zagranicznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piotr-bozek-dolacza-do-prowly,32130,artykul.html

- Szukaliśmy osoby, której kompetencje pomogą nam usprawnić proces sprzedażowy w oparciu o kanały marketingowe i komunikacyjne. Nie znam bardziej doświadczonej osoby na rynku w tym zakresie niż Piotr, który online ma w swoim zawodowym DNA, dlatego jestem dumna, że zdecydował się dołączyć do naszego zespołu - mówi Joanna Drabent, CEO i współzałożycielka Prowly

Sukcesy internetowe świętował współtworząc jeden z pierwszych serwisów ogłoszeniowych w Polsce, Gratka.pl (Polskapress Grupa), a następnie jako business development manager w serwisie Trader.com (Polska), obecnie Agora S.A., gdzie odpowiadał za rozwój międzynarodowy produktów platformy. Kolejne lata spędził w środowisku startupowym, kierując działaniami marketingowymi m.in. w GoldenLine.pl, Grupie Docplanner (ZnanyLekarz.pl) oraz DaWanda Polska. Od czerwca 2016 r. do kwietnia br. pełnił rolę head of marketing & PR w Dentsu Aegis Network Polska.

W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zespół Prowly powiększył się ponad dwukrotnie i obecnie liczy 21 osób. Z początkiem 2016 r. startup zabezpieczył dofinansowanie w wysokości 4.5 mln złotych, co pomogło mu wejść na globalny rynek. Obecnie 1/3 klientów Prowly to klienci zagraniczni.

Źródło: Prowly

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Stacje Grupy Radiowej Agory w akcji „I Love Radio”
"I Love Radio" wraca do akcji sprzed roku. Już 11 kwietnia br. - w Polskim Dniu Radia - na antenach 164 rozgłośni ogólnopolskich, ponadregionalnych i lokalnych, w tym we wszystkich stacji Grupy Radiowej Agory, zostanie wyemitowany drugi wspólny Charytatywny Blok Reklamowy.
Migracja mediów ku produkcjom IP Live
Sektor mediów zmierza wielkimi krokami ku przyszłości, w której centralne miejsce zajmować będą rozwiązania IP. Jest to spowodowane z jednej strony rosnącym popytem rynkowym, a z drugiej dużym przyspieszeniem prac nad standardami, protokołami i zapewnieniem wzajemnej współpracy.  Stacje telewizyjne będące klientami Sony coraz chętniej sięgają po rozwiązania IP...
Ustawodawcy z USA i Europy domagają się od Facebooka wyjaśnień na temat oświadczenia w którym dowiadujemy się, że podzielił się on danymi użytkowników z firmą Cambridge Analytica zajmującą się analizą polityczną związaną z prezydentem Donaldem Trumpem podczas wyborów prezydenckich w 2016 roku. Według The New Your Times korzystając z danych użytkowników firma mogła pomóc Trumpowi wygrać wyb...
O tym, że Cloud Technologies analizuje aktywność internautów z niemal całego świata wiadomo nie od dziś. Jedna z największych hurtowni danych na świecie przetwarza już ponad 12 miliardów anonimowych profili internautów z 200 państw świata. Dane firmy Cloud Technologies zostały zweryfikowane i potwierdzone przez niezależną firmę badawczą Nielsen, za pomocą narzędzia Digital Ad Ratings, które st...
Oex Cursor: Aplikacje raportowe zwiększają efektywność projektów wspierających sprzedaż
Działania z obszaru shopper marketingu i audytów w punktach sprzedaży coraz częściej wspiera technologia. Zaawansowane aplikacje raportowe umożliwiają natychmiastowy dostęp do danych z realizowanych akcji, co pozwala skuteczniej monitorować ich efekty.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone