logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Kociszewski w zespole DBI Havas Media Group

  PR 23.12.2021, przeczytano 413 razy
ilustracja

Havas Media Group wzmacnia kompetencje w obszarze data i digital marketing. Do agencji dołączył Piotr Kociszewski na stanowisku Data Science Manager w jednostce DBI (Data Business Intelligence).


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piotr-kociszewski-w-zespole-dbi-havas-media-group,394238,artykul.html

Piotr Kociszewski dołączył do zespołu DBI w agencji Havas Media Group obejmując stanowisko Data Science Manager. Piotr jest znanym i cenionym w branży specjalistą z ponad 11-letnim doświadczeniem w obszarze data-driven marketingu. Od początku drogi zawodowej związany z branżą mediową, ma doświadczenie w pracy zarówno w agencjach – Mediabrands czy K2 Precise, jak również po stronie klienta. Ostatnie dwa lata spędził w Unileverze na stanowisku Data Analyst EE, gdzie odpowiadał za przygotowanie modeli ekonometrycznych MMM dla rynków Europy Wschodniej. Modele przygotowywane były dla największych marek Unilever. Dodatkowo w zakresie jego obowiązków znajdowała się wizualizacja danych i obsługa platformy big data – Dataiku.

Na stanowisku Data Science Manager w DBI, jednostce data-driven marketingu Havas Media Group, będzie odpowiedzialny za prowadzenie projektów i rozwój produktów związanych między innymi z modelowaniem ekonometrycznym i atrybucją. Będzie raportować bezpośrednio do szefa zespołu – Łukasza Wiśniewskiego, Head of DBI. Kompleksowymi działaniami z obszaru digital marketingu w agencji Havs Media Group zarządza Beata Magdziarz, która dołączyła w październiku na stanowisku Chief Digital Officer.

Źródło: Havas Media Group

www.havasmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W agencji Saatchi & Saatchi awansowało 12 ekspertek i ekspertów w działach kreacji, designu, client service i trafficu.
Steven Bandrowczak dyrektorem generalnym Xerox
Xerox Holdings Corporation poinformował 3 sierpnia, że Steven Bandrowczak został powołany przez Radę Dyrektorów Xerox na stanowisko dyrektora generalnego.
Marta Zalewska, wcześniej odpowiedzialna za działania medialne Aion Banku, od sierpnia 2022 roku pełni funkcję rzeczniczki prasowej Shares. Odpowiada za całokształt działań komunikacyjnych, PR-owych oraz reprezentowanie startupu w mediach.
Idea Creative Group: event dla Fundacji Zwolnieni z Teorii
Czy działalność społeczna i biznes mogą iść w parze, wzajemnie się uzupełniając? Jak pokazała Olimpiada Zwolnionych z Teorii 2022 może, a nawet wręcz i musi – na znaczeniu bowiem coraz bardziej zyskuje społeczna odpowiedzialność, która oparta jest nie tylko na finansowych zyskach, lecz także i tych, których nie da się przełożyć bezpośrednio na...
Personal PR uruchamia Skillers Academy
Agencja komunikacji zintegrowanej Personal PR stworzyła autorski program szkoleniowy – Skillers Academy. Celem kursów i warsztatów jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko pojętej komunikacji – zewnętrznej i wewnętrznej. Prezentowany przez Personal PR program szkoleniowy to odpowiedź na zaobserwowane zapotrzebowanie na rynku i w oczach twórców – zbyt...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764