logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Misiło w Radzie Nadzorczej News PR

  PR 25.09.2008, przeczytano 7800 razy
ilustracjastrzałka

Piotr Misiło został członkiem Rady Nadzorczej News PR, agencji public relations specjalizującej się w obszarze relacji inwestorskich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piotr-misilo-w-radzie-nadzorczej-news-pr,7885,artykul.html

Piotr Misiło jest dyrektorem zarządzającym ds. organizacyjnych Platformy Mediowej Point Group SA i prezesem Zarządu drukarni GEMTEXT sp. z o.o. Pod koniec lat 90. był wydawcą i redaktorem naczelnym gazet regionalnych w woj. zachodniopomorskim. Pracował również jako koordynator projektów w agencji reklamowej DCS (laureat godła "Teraz Polska"). Był też Naczelnikiem Wydziału Promocji i Informacji w Urzędzie Gminy w Policach oraz wykładowcą Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Szczecinie. Z Platformą Mediową Point Group jest związany od grudnia 2003 roku. Od sierpnia 2005 roku do sierpnia 2006 roku pełnił funkcję prezesa polsko-brytyjskiej firmy OnePlayFrame. Od lutego 2007 r. – prezes zarządu agencji reklamowej Smart – Media, od kwietnia 2007 r. prezes zarządu drukarni GEMETXT.

Misiło jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług, kierunek zarządzanie i marketing, oraz na Wydziale Humanistycznym, kierunek socjologia. Ukończył również Podyplomowe Studium Strategiczne Planowanie Działalności Rozwojowej Przedsiębiorstw w Otoczeniu Europejskim na SGH.

NewsPR to grupa doradcza świadcząca kompleksowe usługi w zakresie public relations oraz investor relations. Twórcami NewsPR są Marek Sokół i Damian Kuraś, którzy przez 6 lat współtworzyli redakcję ekonomiczną TVN24 i studio giełdowe, prezentowali serwisy biznesowe, realizowali programy telewizyjne "Praca" i "Ostatnie piętro". Współtwórcą NewsPR jest Adam Ruciński, właściciel Kancelarii Audytorów i Doradców Ruciński i Wspólnicy, członek Rady Nadzorczej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, prezes Polskiego Związku Maklerów i Doradców. W 2008 roku dołączyła do zespołu - jako dyrektor generalny spółki - Katarzyna Łastowiecka, która przez 7 lat współtworzyła redakcję ekonomiczną TVN24, a potem redakcję TVN CNBC Biznes.

Większościowym udziałowcem News PR jest giełdowy holding PMPG SA, jedna z najdynamiczniej rozwijających się platform konwergencji, działająca w dziedzinach mediów, komunikacji marketingowej i nowych technologii.

Źródło: Point Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764