logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Misiło w Radzie Nadzorczej News PR

  PR 25.09.2008, przeczytano 7894 razy
ilustracjastrzałka

Piotr Misiło został członkiem Rady Nadzorczej News PR, agencji public relations specjalizującej się w obszarze relacji inwestorskich.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piotr-misilo-w-radzie-nadzorczej-news-pr,7885,artykul.html

Piotr Misiło jest dyrektorem zarządzającym ds. organizacyjnych Platformy Mediowej Point Group SA i prezesem Zarządu drukarni GEMTEXT sp. z o.o. Pod koniec lat 90. był wydawcą i redaktorem naczelnym gazet regionalnych w woj. zachodniopomorskim. Pracował również jako koordynator projektów w agencji reklamowej DCS (laureat godła "Teraz Polska"). Był też Naczelnikiem Wydziału Promocji i Informacji w Urzędzie Gminy w Policach oraz wykładowcą Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Szczecinie. Z Platformą Mediową Point Group jest związany od grudnia 2003 roku. Od sierpnia 2005 roku do sierpnia 2006 roku pełnił funkcję prezesa polsko-brytyjskiej firmy OnePlayFrame. Od lutego 2007 r. – prezes zarządu agencji reklamowej Smart – Media, od kwietnia 2007 r. prezes zarządu drukarni GEMETXT.

Misiło jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług, kierunek zarządzanie i marketing, oraz na Wydziale Humanistycznym, kierunek socjologia. Ukończył również Podyplomowe Studium Strategiczne Planowanie Działalności Rozwojowej Przedsiębiorstw w Otoczeniu Europejskim na SGH.

NewsPR to grupa doradcza świadcząca kompleksowe usługi w zakresie public relations oraz investor relations. Twórcami NewsPR są Marek Sokół i Damian Kuraś, którzy przez 6 lat współtworzyli redakcję ekonomiczną TVN24 i studio giełdowe, prezentowali serwisy biznesowe, realizowali programy telewizyjne "Praca" i "Ostatnie piętro". Współtwórcą NewsPR jest Adam Ruciński, właściciel Kancelarii Audytorów i Doradców Ruciński i Wspólnicy, członek Rady Nadzorczej Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, prezes Polskiego Związku Maklerów i Doradców. W 2008 roku dołączyła do zespołu - jako dyrektor generalny spółki - Katarzyna Łastowiecka, która przez 7 lat współtworzyła redakcję ekonomiczną TVN24, a potem redakcję TVN CNBC Biznes.

Większościowym udziałowcem News PR jest giełdowy holding PMPG SA, jedna z najdynamiczniej rozwijających się platform konwergencji, działająca w dziedzinach mediów, komunikacji marketingowej i nowych technologii.

Źródło: Point Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Roland DG wprowadza nowy wielkoformatowy ploter płaski UV
Roland DG ogłasza dzisiaj wprowadzenie na rynek nowego, wysokonakładowego i niezawodnego wielkoformatowego plotera płaskiego UV, EU-1000MF. Ploter został zaprojektowana tak, aby zapewnić wyjątkową jakość obrazu przy niezrównanej wydajności, wszechstronności i niezawodności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie.
Oponeo.pl rusza z drugą edycją kampanii Kręci Nas Recykling
Podobnie jak w ubiegłym roku, kampania rozpocznie się 21 marca i potrwa do 22 kwietnia. Daty te nie są przypadkowe – 21 marca to początek kalendarzowej wiosny, a 22 kwietnia to międzynarodowy Dzień Ziemi. Organizatorzy dodali do planu wydarzenia dwa nowe punkty, których realizacja będzie kolejną cegiełką, mającą realny wpływ na otaczające nas środowisko.
Start kampanii Związku Polskie Mięso
Rusza kolejna, piąta już, edycja ogólnopolskiej kampanii promocyjno-informacyjnej „Marka Polskie Mięso - Polska Smakuje” organizowana przez Związek Polskie Mięso. W tym roku zostanie przeprowadzona pod hasłem: POLSKIE MIĘSO KARMI ZMYSŁY. Poza promocyjnymi działaniami skierowanymi do konsumentów, jej częścią będzie również cykl spotkań oraz...
Gamivo i Żabka z kolejną akcją marketingową
Spółka GAMIVO, która łączy w swojej działalności e-commerce oraz gaming, rozpoczęła kolejną akcję promocyjną z siecią sklepów Żabka. Tym razem punkty lojalnościowe zgromadzone w aplikacji mobilnej Żappka, czyli tzw. żappsy, można wymieniać na grę Wiedźmin. To już trzecia akcja zorganizowana przez platformę dla graczy i popularną sieć sklepów....
Soundly by Platige – nowa jakość dźwięku firmowana przez Platige Image
Studio Platige Sound zmienia się w Soundly by Platige. Studio dźwiękowe pod nowym szyldem kontynuuje swoją działalność i będzie realizować zarówno krajowe, jak i międzynarodowe projekty dla branży reklamowej, filmowej oraz gier komputerowych. Wprowadzenie zmian to kolejny krok w rozwoju Grupy Platige.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764