logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Osiński i Aleksander Frydrych dołączają do działu kreacji VMLY&R

  PR 16.01.2020, przeczytano 348 razy
ilustracja

Od stycznia 2020 roku Piotr Osiński jako regional creative director kieruje pracą zespołu realizującego projekty dla marek z portfolio Grupy Danone. Z kolei Aleksander Frydrych na stanowisku associate creative director w duecie z Adamem Smereczyńskim odpowiada w agencji za zespół 14 osób i obsługę takich marek jak m.in. Wyborowa, Lay's, Doritos, Tic Tac czy BNP Paribas.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piotr-osinski-i-aleksander-frydrych-dolaczaja-do-dzialu-kreacji-vmlyandr,385339,artykul.html

Piotr Osiński tworzy i pasjonuje się reklamą od ponad 13 lat. Przez ostatnie 2 lata jako executive creative director w Wunderman w Dubaju kierował całym działem kreacji w regionie Bliskiego Wschodu. Wcześniej spędził 6 lat w Saatchi&Saatchi IS, gdzie przez ostatni czas jako associate creative director odpowiedzialny był za globalny, digitalowy scope of work dla marki Duracell i regionalną pracę dla Microsoft i GSK. Na swoim koncie ma pracę dla ponad 30 marek i ponad 50 nagród reklamowych, w tym Cannes Lions, Clio, Eurobest, Dubai Lynx, Golden Drum czy Effie.

Uwielbia wymyślać reklamy, a w wolnych chwilach bajki dla swoich dzieci.

ilustracjastrzałka

Urodzony w 1982 roku Aleksander Frydrych miał być pianistą, później programistą - został człowiekiem od reklamy. Pracę w branży zaczynał dwanaście lat temu w Leo Burnett. Doświadczenie zdobywał m.in. w Change Integrated, Walk Digital czy Grey Group. Nagrodzony kilkudziesięcioma nagrodami w konkursach kreatywnych w Polsce i na świecie. Z ciekawszych projektów, które współtworzył, wymienić warto: "Kulturyzator Frugo" - nagrodzony pierwszym w historii konkursu KTR Grand Prix za projekt komercyjny, "Szacun Tropików" - wysoko zasięgową kampanię za 13 złotych dla fundacji Integracja czy "Nie chcę być strażakiem" - nagrodzoną lwem na festiwalu w Cannes.

Prywatnie fan science fiction, entuzjasta gier komputerowych jako form fabularnych. Ojciec dwójki rozrabiaków.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vml.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

#Wdomutezjestnaj - nowa akcja Lotos
Grupa LOTOS rozpoczęła w mediach społecznościowych akcję #wDomuTezJestNAJ, która łączy w sobie różnorodne działania online i stanowi rozszerzenie platformy komunikacyjnej marki LOTOS „NAJ nie bierze się znikąd”. W akcji biorą udział m.in. sportowcy oraz instytucje kultury, z którymi współpracuje koncern.
Schulz brand friendly: Zupełnie inne święta
Wielkanoc w tym roku będzie wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego, jako branża, zróbmy razem coś dobrego
„Zostań w domu. Bierz Internet za rogi. Bądźmy razem w sieci.” – tymi hasłami Bank Pekao zachęca Seniorów do aktywnego korzystania z Internetu, w tym również do bankowania online. Idea akcji oparta jest na zbudowaniu wirtualnej społeczności łączącej pokolenia. Będzie to możliwe m.in. dzięki dedykowanej platformie „Strefa Seniora” i...
HP Neverstop Laser w odświeżonej odsłonie
Firma HP Inc. odświeża model HP Neverstop Laser, drukarkę laserową bez kartridży, do samodzielnego napełniania [1] (m.in. o nowe modele z usprawnionymi z funkcjami bezprzewodowymi i skanerem), która idealni sprawdzi się w domowym biurze.
Idź do domu, czytaj książki - wielki billboard w Warszawie
W Warszawie stanął nośnik sugerujący mieszkańcom aby, jeśli mogą, nie wychodzili z do domu i czytali książki. Te mogą pomóc przetrwać trudny czas kwarantanny. Akcja ma na celu wspierać walkę z koronawirusem i jednocześnie zachęcić mieszkańców do lektury pokazując, że tysiące książek mogą obecnie przeczytać całkowicie za darmo. Badania wskazują, że...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764