logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Osiński w jury festiwalu Golden Drum

  PR 02.03.2023, przeczytano 592 razy
ilustracja

Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R Poland, będzie oceniał zgłoszenia w kategorii Craft tegorocznego festiwalu Golden Drum.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piotr-osinski-w-jury-festiwalu-golden-drum,399150,artykul.html

Golden Drum to jeden z najwyżej ocenianych konkursów kreatywnych w Europie, który przyczynia się do podnoszenia poziomu komunikacji marketingowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i promowanie transparentności w reklamie. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 9-10 października w słoweńskim Portorożu.

Piotr Osiński, regional creative director w VMLY&R Poland, zasiądzie w składzie jury Golden Drum w kategorii Craft. W ciągu 15 lat kariery zawodowej Piotr zyskał uznanie w plebiscytach "Człowiek Roku Reklamy" oraz "Najbardziej Kreatywni w Biznesie". Zdobył ponad 80 nagród branżowych, w tym: Cannes Lions, Clio, LIA, Eurobest, Dubai Lynx, Golden Drum, Effies i inne.

Podczas ubiegłorocznej edycji Golden Drum dwie statuetki otrzymała kampania "Pierwsza Pomoc Ludzkości" zrealizowana przez VMLY&R dla BNP Paribas Bank Polska oraz Polskiego Czerwonego Krzyża. Kampania została nagrodzona Srebrem w kategorii Sustainable Business Solutions oraz Brązem w kategorii Health & Wellness - Branded & Unbranded Health Awareness.

Źródło: VMLY&R Poland

www.vmlyr.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polska firma meblarska w finale konkursu Designeuropa Awards
Podczas czwartej edycji konkursu DesignEuropa Awards, która odbyła się w ośrodku konferencyjnym Axica w Berlinie, uhonorowano dwa wyjątkowe wzory. Pierwszym jest RemigoOne, elektryczny silnik zaburtowy stworzony przez słoweńską projektantkę Ajdę Bertok, zaprojektowany zgodnie z zasadami innowacyjności morskiej i zrównoważonego rozwoju, zdobył nagrodę dla małych i nowo...
Termin zgłoszeń do Youtube Works Awards przedłużony
To już ostatnie chwile na zgłoszenie swojej kampani wideo do tegorocznej edycji YouTube Works Awards. Termin zgłoszeń został przedłużony do 30 września 2023 roku. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a projekty można zgłaszać na stronie YouTube Works.
Projekt Roku 22/23 wystartował
Od 11 do 27 września można zgłaszać swoje projekty do jednego z najbardziej prestiżowych konkursów dla projektantów graficznych - Projektu Roku. 
Złote Spinacze kolejny rok z rzędu z rekordem zgłoszeń
Do 21. edycji konkursu Złote Spinacze wpłynęły aż 482 zgłoszenia w 35 kategoriach. To najwyższy wynik od początku istnienia konkursu. Do kategorii głównych nadesłano 309 zgłoszeń, do kategorii sektorowych 128, a do kategorii specjalnych 45 zgłoszeń.
Znaki Jutra 2023: przegląd znaków, logo i symboli graficznych
Czas przemian, napięć, oczekiwań, nadziei i działania. Czas w którym ze szczególną uwagą definiujemy kształt przyszłości. Czy mamy realny wpływ na obraz świata w którym żyjemy? Świat wyidealizowany, świat zepsuty, a może jednak nadal pełen piękna i harmonii? Ideały w konfrontacji z codziennością życia stanowią o naszej tożsamości kulturowej, społecznej,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764