logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Salak poprowadzi „Popołudnie Radia RMF24”

  PR 28.02.2023, przeczytano 619 razy
ilustracja

Radio RMF24 wprowadza zmiany w ramówce. Do zespołu dołączył Piotr Salak, który poprowadzi pasmo popołudniowe. Poranki będą się rozpoczynać wcześniej, bo już o 6.00. Grono ich gospodarzy poszerzy się o Pawła Balinowskiego. Godziny emisji zmieni też program Tomasza Terlikowskiego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piotr-salak-poprowadzi-_popoludnie-radia-rmf24_,399125,artykul.html

Prowadzone przez Piotra Salaka „Popołudnie Radia RMF24” będzie nadawane od 1 marca w dni powszednie od 12.30 do 16.30.
- W programie na bieżąco informować będziemy o najważniejszych wydarzeniach politycznych, społecznych, gospodarczych, sportowych czy kulturalnych, tak by każdy słuchacz znalazł coś dla siebie. Będzie też miejsce na komentarze ekspertów i specjalistów, którzy zanalizują i zinterpretują najświeższe doniesienia – mówi Piotr Salak.

Piotr Salak karierę dziennikarską rozpoczynał w RMF FM, gdzie przez 10 lat był m.in. reporterem oraz współtwórcą i szefem redakcji sportowej. Później związany był z Canal+, TVN i TVN24. Od 2021 roku prowadzi czwartkowe wydanie „Popołudniowej rozmowy w RMF FM”.

Również od marca „Poranek Radia RMF24” zaczynać się będzie godzinę wcześniej – już o 6. Nadal prowadzić go będą Bogdan Zalewski, Tomasz Weryński i Michał Zieliński. Do grona gospodarzy dołączy Paweł Balinowski – warszawski dziennikarz RMF FM.

Od 10 do 12 na nowe „Przedpołudnie Radia RMF24” zaprosi Tomasz Terlikowski, który dotychczas prowadził pasmo popołudniowe.

Gospodarzami wieczornego pasma (16.30-21) są Krzysztof Urbaniak, Marcin Jędrych, Paulina Sawicka, Aleksandra Filipiek i Paweł Jawor.

Źródło: Grupa RMF

www.gruparmf.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

PAP poszerza grono redaktorów
Od marca Działem Społecznym PAP pokieruje Rafał Lesiecki. Obszar prawny Działu Politycznego wzmocni Norbert Nowotnik. Józef Krzyk zostaje redaktorem w portalu Dzieje.pl.
Jakub Rybski w dziale informacji RMF FM
1 marca do zespołu dziennikarzy RMF FM dołączył Jakub Rybski. Pracuje jako reporter w warszawskim oddziale radia.
Marcowe nowości i wydarzenia w Radiu Nowy Świat
Od najbliższego piątku, 1 marca Radio Nowy Świat zaprasza na nowy cykl „Między książkami” w audycji „Poranna Manna”. Co tydzień znakomity literaturoznawca, profesor i rektor Uniwersytetu Śląskiego Ryszard Koziołek będzie rozmawiał z redaktorem Wojciechem Mannem o książkach - tych najnowszych, ale także tych, które trzeba przeczytać i które...
Nowa oprawa TVN z argentyńską pomocą
Już w piątek widzowie stacji zobaczą TVN w nowej kolorystyce i oprawie. To nie tylko zmiana wizualna, ale także symboliczny przekaz podkreślający, że stacja niezmiennie zaskakuje innowacyjnością. Elementy graficzne zastosowane w nowej oprawie reprezentują połączenie, różnorodność oraz pionierski charakter stacji. Znakiem rozpoznawczym TVN pozostaje – koło, które przyciąga,...
PMPG Polskie Media uruchamia nowy serwis
PMPG Polskie Media, holding mediowy notowany na głównym parkiecie warszawskiej giełdy, zwiększa ofertę proponowanych treści. AWR Wprost, będąca częścią Grupy, uruchamia nowy serwis kulinarny Smaki.pl. PMPG kontynuuje działania nastawione na powiększenie grupy docelowej odbiorców poprzez dywersyfikację przekazywanych treści, dzięki zwiększaniu liczby nowych...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764