logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PKO Bank Polski dołącza do firm członkowskich IAB Polska

  PR 07.11.2018, przeczytano 194 razy

W szeregi IAB Polska wstępuje PKO Bank Polski – niekwestionowany lider polskiego sektora bankowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pko-bank-polski-dolacza-do-firm-czlonkowskich-iab-polska,380053,artykul.html

PKO Bank Polski jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów. Utrzymuje dynamiczne tempo zmian technologicznych i rozwoju know-how. Inwestuje w innowacyjne produkty i rozwiązania organizacyjne, współpracuje z firmami z branży FinTech. Tworząc produkty i usługi, wyznacza nowe trendy na rynku. Jest prekursorem innowacyjności nadającym ton dyskusji o przyszłości rodzimej branży finansowej.

- Miło nam dołączyć do grona członków stowarzyszonych w  IAB Polska. PKO Bank Polski od wielu już lat angażuje się w przedsięwzięcia polskiej branży internetowej i fintechowej, tworzy zaawansowane rozwiązania przyszłości. Jesteśmy niekwestionowanym liderem bankowości elektronicznej, oferując naszym klientom cyfrowe kanały zdalne, w tym uznaną za najlepszą na świecie aplikację IKO. Członkostwo w IAB Polska wykorzystamy do wymiany wiedzy i doświadczeń, inspiracji oraz dalszego rozwoju branży bankowej pod kątem zastosowania środowiska on-line w poprawie doświadczeń naszych Klientów – komentuje Piotr Podstawek, Dyrektor Biura Strategii i Segmentacji Marketingowej PKO Banku Polskiego.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764