logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PKO Bank Polski dołącza do firm członkowskich IAB Polska

  PR 07.11.2018, przeczytano 171 razy

W szeregi IAB Polska wstępuje PKO Bank Polski – niekwestionowany lider polskiego sektora bankowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pko-bank-polski-dolacza-do-firm-czlonkowskich-iab-polska,380053,artykul.html

PKO Bank Polski jest podstawowym dostawcą usług finansowych dla wszystkich segmentów klientów. Utrzymuje dynamiczne tempo zmian technologicznych i rozwoju know-how. Inwestuje w innowacyjne produkty i rozwiązania organizacyjne, współpracuje z firmami z branży FinTech. Tworząc produkty i usługi, wyznacza nowe trendy na rynku. Jest prekursorem innowacyjności nadającym ton dyskusji o przyszłości rodzimej branży finansowej.

- Miło nam dołączyć do grona członków stowarzyszonych w  IAB Polska. PKO Bank Polski od wielu już lat angażuje się w przedsięwzięcia polskiej branży internetowej i fintechowej, tworzy zaawansowane rozwiązania przyszłości. Jesteśmy niekwestionowanym liderem bankowości elektronicznej, oferując naszym klientom cyfrowe kanały zdalne, w tym uznaną za najlepszą na świecie aplikację IKO. Członkostwo w IAB Polska wykorzystamy do wymiany wiedzy i doświadczeń, inspiracji oraz dalszego rozwoju branży bankowej pod kątem zastosowania środowiska on-line w poprawie doświadczeń naszych Klientów – komentuje Piotr Podstawek, Dyrektor Biura Strategii i Segmentacji Marketingowej PKO Banku Polskiego.

W strukturach IAB Polska jest aktualnie zrzeszonych już ponad 230 firm członkowskich, reprezentujących podmioty działające w branży internetowej.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna nowość Summa – „tekstylny” F3220
Na początku tego roku, Summa wprowadzi na rynek kolejny model uznanego i wszechstronnego systemu tnącego serii F. Tym razem będzie to F3220 w „tekstylnym” rozmiarze 3.27 x 2.10 metra.
Benq na targach ISE 2019
Projektory laserowe, wielkoformatowe ekrany interaktywne, ekrany bar-type („długie i wąskie”) oraz oprogramowanie do tworzenia inteligentnych rozwiązań informacyjno - reklamowych,  a także InstaShow WDC20 – bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne.
Rzeźba projekcyjna Barta Kresy zadebiutuje na ISE 2019
Sviatovid, dzieło Barta Kresy, jednego z największych twórców mappingów, będzie jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów ISE. Przy realizacji projektu artysta współpracuje z Panasonic Business oraz Integrated Systems Europe.
Rada Etyki Public Relations o etyce w komunikacji cyfrowej
Rada Etyki Public Relations zwraca się z apelem do środowisk zajmujących się profesjonalną komunikacją, w szczególności do branży public relations i komunikacji marketingowej, oraz do wydawców, o zwracanie większej uwagi na znaczenie i przestrzeganie standardów etycznych w procesie komunikacji i wymiany informacji w sieci.
W 2019 roku zmieni się sposób rozliczania podatku za poprzedni rok
Krótszy okres oczekiwania na zwrot nadpłaty podatku, możliwość wspólnego rozliczenia z małżonkiem nawet po terminie, wyższe kwoty wolne od podatku – to tylko niektóre zmiany w sposobie rozliczania podatku dochodowego za 2018 rok. Główną zmianą jest to, że osoby składające PIT-37 i PIT-38 będą mogły skorzystać z gotowego formularza,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone