logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Plakaty i naklejki Mozilla.org w Sopocie

   12.08.2003, przeczytano 1937 razy

Pod natchnieniem miłości do przeglądarki mozilla postanowiliśmy promować ją bezpośrednio na ulicach podczas ostatnich konferencji IT odbywających się w Trójmieście.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/plakaty-i-naklejki-mozilla.org-w-sopocie,1775,artykul.html

Plakaty są wykonane w technice sitodruku na papierze wtórnym. Dokumentacja fotograficzna jest tutaj.
Akcja wywołała lekkie oburzenie w środowisku mozillapl.org natomiast mozillazine i inne ziny przyjęły tą formę „rebel marketing” pozytywnie.

obin.org


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: szczym

Więcej informacji o użytkowniku

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Ze strony dokumentacji fotograficznej; "Zostały wydrukowane ręcznym sitodrukiem na cienkim papieże wtórnym."

To ile jest tych papieży?

Najnowsze w tym dziale

Żywiec Zdrój w kampanii wizerunkowej o osiągnięciu neutralności plastikowej
Trwa kampania "Z natury dla natury" Żywiec Zdrój (Danone). Marka kolejny raz podejmuje temat neutralności plastikowej. Kampania jest prowadzona z wykorzystaniem telewizji, digitalu, OOH oraz we współpracy z influencerami. VMLY&R odpowiada za koncept, kreację oraz działania w Internecie.
Agencja Space Cat Industries powstała, by pomagać markom w komunikacji z Pokoleniem Z. Misją firmy jest ciągła eksploracja nowych trendów i poszukiwanie wartości w nieustannie zmieniającym się digitalowym uniwersum. Space Cat Industries specjalizuje się w TikTok marketingu, współpracy z influencerami, produkcji audio i short video oraz TikTok Adsach.
Podsumowanie kampanii „Moc Polskich Warzyw” w 2022 roku
Biuro prasowe kampanii „Moc Polskich Warzyw” opublikowało podsumowanie ubiegłego roku. Rezultaty znacznie przewyższyły oczekiwania. Prowadzony od kilku lat projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i zrównoważonej diety opartej na polskich warzywach sezonowych.

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
Wyświetlacze LG na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764