GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Wrocław: APLIKATOR FOLII W FIRMIE REKLAMOWE

24.08.2021
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1062

Firma reklamowa Promax zatrudni

na stanowisku – Aplikator folii

Poszukujemy osoby:

posiadającej zdolności plastyczne - manualne
tryskającej energią i chęcią do pracy w branży reklamowej
z doświadczeniem na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

- wyklejanie folią tablic, witryn (folie monomery, OWV, mrożonki)

- oklejanie samochodów, zmiana koloru

- zgrzewanie,obróbka banerów

- cięcie plakatów,tapet itp.

- laminowanie, plotowanie

Oferujemy:

- szkolenia

- możliwość poznawania nowych materiałów i technologii

- otwartość na Twoje pomysły

- praca w stabilnej firmie - ok. 30 lat na rynku

- zatrudnienie w formie umowy o pracę

Wynagrodzenie: 3 000 - 5 000 zł/mies. brutto

Jeżeli chcesz bliżej zorientować się co robimy - sprawdź na naszej stronie - www.promax.wroclaw.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aplikator-folii-w-firmie-reklamowe%2C-wroclaw,84343,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: 123promax
Telefon: 502 564 802
Kontakt: Wojtek

e-mail: wojciech@promax.wroclaw.pl

Konto 123promax nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Wrocław: Summa Cut D520 (Sprzedam)
termin:  ?

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764