logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Platforma Huawei Ads zintegrowana z europejskim ekosystemem reklamowym

  PR 05.05.2022, przeczytano 253 razy

Huawei Ads, zautomatyzowana platforma umożliwiająca realizację kampanii reklamowych w internecie, dołącza do europejskiego systemu reklamowego zatwierdzonego przez IAB Europe. Huawei Ads staje się pierwszą platformą reklamową z Chin, która świadczy usługi reklamowe typu programmatic na rynkach poza Chinami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/platforma-huawei-ads-zintegrowana-z-europejskim-ekosystemem-reklamowym,395726,artykul.html

Huawei Ads spełniło wszystkie wymogi dotyczące prywatności i bezpieczeństwa oraz przeszło kontrolę zgodności IAB. Dzięki temu reklamodawcy w Huawei Ads zyskują możliwość tworzenia spersonalizowanych rekomendacji za pośrednictwem serwisów mobilnych Huawei, takich jak Przeglądarka czy Asystent. Dodatkowo, wydawcy mogą uzyskać większe korzyści z monetyzacji, przy zachowaniu zgodności z przepisami o udostępnianiu danych, a konsumenci mają gwarancję ochrony swojej prywatności, co potwierdza wpis platformy na listę CMP oraz jej integracja z europejskim systemem reklamowym.

IAB Europe, czyli Interactive Advertising Bureau Europe, jest europejskim stowarzyszeniem działającym na rzecz ekosystemu marketingu cyfrowego i reklamy, którego celem jest tworzenie ram, standardów i programów branżowych.

Huawei Ads rozwija swoją działalność na całym świecie od stycznia 2020 roku, oferując usługi reklamowe w ponad 170 krajach i regionach. Według danych z grudnia 2021 roku Huawei Ads zostało zintegrowane z ponad 36 000 aplikacjami na całym świecie, w tym z aplikacjami polskimi.

Źródło: Huawei Consumer Business Group

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rusza kampania reklamowa marki Tarczyński na Litwie
5 grudnia marka Tarczyński rozpoczyna intensywną kampanię reklamową na Litwie. Celem jest promocja kabanosów z linii Tarczyński Exclusive. Działania o ogólnokrajowym zasięgu obejmą główne stacje telewizyjne, reklamę online, media społecznościowe oraz dodatkowe ekspozycje w sklepach. Wybór rynku litewskiego nie jest przypadkowy. Firma Tarczyński obecna jest tam już od kilku...
„Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd” – świąteczna kampania OSM Piątnica
OSM Piątnica startuje z wizerunkową kampanią świąteczną. W dniach od 1 do 20 grudnia w największych stacjach telewizyjnych emitowana będzie bożonarodzeniowa reklama Piątnicy. W spocie powraca sympatyczna babcia Eugenia z życzeniami - „Wszystkiego najlepszego. Z Piątnicy, no bo skąd!”.
Dzięki wykorzystaniu zróżnicowanych kanałów komunikacyjnych Żabka ze swoim przekazem o upraszczaniu codzienności i korzyściach z tego płynących trafia do milionów konsumentów. Tylko w pierwszym miesiącu od uruchomienia silna kampania 360 „Uwolnij swój czas” pozwoliła dotrzeć do różnych grup konsumenckich –...
Polscy artyści tworzą serię limitowanych kart podarunkowych dla Amazon.pl
Z okazji zbliżających się świąt polscy artyści, Andrzej Mleczko, Ptaszek Staszek i Nieładnie Rysuje, przygotowali grafiki do serii limitowanych kart podarunkowych dostępnych na Amazon.pl.
Serdecznie zapraszamy na konferencję organizowaną przez Radę Reklamy, poświęconą najważniejszym, aktualnym tematom, które kształtują rynek etycznej reklamy w Polsce. To pierwsza konferencja w Polsce, która podejmuje m.in. temat greenwashingu w reklamie i nieuczciwej reklamy środowiskowej. IAB Polska jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764