logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Platige Image nominowane do Animago Award 2019

  PR 18.09.2019, przeczytano 209 razy
ilustracja

Studio Platige Image zostało nominowane w kategorii Najlepszy cinematik do gry wideo (Best Game Cinematic) w ramach Animago Awards 2019 za trailer Metro Exodus: Artyom's Nightmare.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/platige-image-nominowane-do-animago-award-2019,384002,artykul.html

Trailer autorstwa Platige wprowadza w zróżnicowany świat i bogatą historię najnowszej odsłony serii gier Metro. Widz wraz z Artyomem otrzymuje wizję wydarzeń, które nadejdą podczas jego postapokaliptycznej odysei.

Metro Exodus, wyprodukowane przez 4A Games i wydane przez Deep Silver, stanowi część uniwersum Metro, obejmującego serię bestsellerowych książek, literackich spin-offów i cyfrowych adaptacji. Zespół Platige jest szczególnie dumny ze swojego dzieła, które spotkało się ze znakomitym odbiorem ze strony fanów serii, a teraz także ze strony jury Animago.

- Animago to jedna z najważniejszych konferencji branży grafiki i animacji. To także jedna z niewielu imprez, podczas której specjalną kategorie zadedykowano cinematikom. Nasza obecność w trójce wyróżnionych prac z roku 2019 to ogromny zaszczyt i przywilej - mówi Tomek Suwalski, reżyser.

- To dla nas wszystkich powód do dumy. Pomimo tego, że w napisach końcowych jesteśmy porozdzielani i każdy z nas miał inny wkład, to i tak efekt końcowy jest naszym wspólnym dziełem. Dlatego chciałabym podziękować każdemu z osobna i wszystkim razem za dialog twórczy, zaangażowanie, profesjonalizm i efektywną współpracę. W dobrej ekipie siła - mówi producentka Daria Zienowicz.

Platige Image to polskie studio produkcji i postprodukcji. Specjalizuje się w grafice komputerowej, animacji 3D i efektach wizualnych na potrzeby filmu, rozrywki i reklamy. Produkuje masowe imprezy i realizuje design na potrzeby transmisji na żywo dla studiów telewizyjnych z użyciem technologii Vizrt. Jest szczególnie cenione za cinematiki tworzone dla znanych na całym świecie studiów produkujących gry wideo.

Zespół składa się z ponad 200 profesjonalistów z branży kreacji: reżyserów, reżyserów kreatywnych, grafików, animatorów i producentów. W ciągu ponad 20 lat działalności studio zostało uhonorowane licznymi nagrodami i wyróżnieniami, m.in. BAFTA, EFA, Goya i SIGGRAPH. Było również nominowane do Oscarów, Złotej Palmy Festiwali Filmowego w Cannes oraz Złotego Lwa Festiwalu Filmowego w Wenecji.Image

Źródło: Platige Image

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa odsłona kampanii Nutricia
W poniedziałek 21 października rusza nowa odsłona kampanii dla kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ, której koncepcję kreatywną opracowała agencja Havas Warsaw. Kampania swoim zasięgiem obejmie telewizję oraz internet, w tym media społecznościowe.
PKN ORLEN został Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. W ramach współpracy w sezonie 2019/2020 marka będzie promowana na stadionach oraz podczas transmisji meczów już od najbliższej, 12. kolejki rozgrywek.
Kampania teaserowa „Idealiści” promuje czwartą edycję Open Eyes Economy Summit
Agencja Eskadra startuje z oryginalną kampanią outdoorową „Idealiści”, która promuje międzynarodowy kongres ekonomii wartości – Open Eyes Economy Summit. Nowe billboardy, citylighty i cityscrolle są odpowiedzią na kontrowersyjne hasła sprzed tygodnia.
ICE z nową strategią komunikacji od Hand Made
Centrum Kongresowe ICE Kraków odświeża strategię komunikacji, którą będzie wdrażać w latach 2020-2025. Twórcą kompleksowej koncepcji jest krakowska agencja reklamowa Hand Made, która dostarczyła zwycięską ideę i wizję kolejnych pięciu lat dla tego niezwykłego miejsca na mapie Krakowa.
Wraz z rozpoczęciem sezonu jesienno-zimowego ruszyła kolejna odsłona akcji Nikon „Natychmiastowy Rabat”, dzięki której przy zakupie aparatu z obiektywem zaoszczędzić można nawet do 1720 zł. Promocja obejmuje szeroką gamę produktów marki, w tym lustrzanki cyfrowe, bezlusterkowce i obiektywy Nikkor.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764