logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Platige Image wzmacnia działania na rynku brytyjskim

  PR 14.01.2020, przeczytano 69 razy

Wielokrotnie nagradzane polskie studio animacji, produkcji i postprodukcji - Platige Image nawiązało współpracę z Lemonade Reps. Aktywna na brytyjskim rynku agencja reprezentuje najbardziej uznane studia takie jak m.in.: HU_SH London, HELO czy FABLEfx.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/platige-image-wzmacnia-dzialania-na-rynku-brytyjskim,385323,artykul.html

Umowa z Lemonade Reps to dla Platige Image ważny element strategii zakładającej dalszą rozwój na brytyjskim rynku. Swoją działalność na tym jednym z największych rynków reklamowych w Europie i na świecie studio rozpoczęło  już w 2006 r.

- Nawiązanie współpracy z Lemonade Reps to kolejny etap naszego planu rozwoju. Stale realizujemy projekty dla zagranicznych klientów, natomiast w ciągu kolejnych miesięcy chcemy bardziej otworzyć się na projekty europejskie. Konkurowanie na rynku brytyjskim to duże wyzwanie, ale przede wszystkim ogromna szansa na jeszcze szybszy rozwój. - powiedział  Karol Żbikowski, Prezes Platige Image.

- Platige Image, które  nie jest jeszcze szeroko rozpoznawane w Wielkiej Brytanii, jest racjonalną alternatywą dla części angielskich firm zajmujących się postprodukcją i produkcją efektów wizualnych. Duży i doświadczony zespół Platige jest w stanie realizować projekty stojące na wysokim poziomie, w konkurencyjnej cenie. O wysokiej jakości prac studia świadczy zarówno ich portfolio jak i liczne nagrody. – dodaje Corin West, Managing Director Lemonade Reps.

Angielski rynek jest postrzegany jako jeden z największych sektorów reklamowych na świecie. W 2019 r. wydatki na reklamę digitalową wyniosły tam ponad 14 mld £.  Natomiast według raportu BFI "Screen Business" brytyjski rynek VFX jest obecnie wyceniany na ponad 1 mld £ i wciąż rośnie. Przedstawicielstwo na wyspach brytyjskich to dla Platige Image gwarancja szybszego rozwoju i pozyskania kolejnych znaczących klientów.

- Ostatni rok był dla Platige Image bardzo pracowity i efektywny. Współpraca z międzynarodowymi gigantami jak Netflix, Ferrari czy Capcom potwierdziła ogromne możliwości naszego studia w dziedzinie produkcji i postprodukcji efektów specjalnych i animacji – zaznacza Karol Żbikowski, Prezes Platige Image.

Słowa Karola Żbikowskiego znajdują swoje odzwierciedlenie w wyróżnieniach branżowych oraz wynikach finansowych spółki. Rozpoczęcie współpracy z Lemonade Reps świadczy o większym otwarciu na rynek brytyjski i większej ilości nowych, widowiskowych projektów w portfolio Platige Image.

Źródło: Platige Image

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Timecode Film Production z animacją o bitcoinach, dla marki Cloudbest
Dom produkcyjny Timecode Film Production przygotował film dla CloudBest – polskiej firmy nadzorującej międzynarodowe projekty wykorzystujące rozwiązania oparte na technologii blockchain.
Nowe pokolenia i technologia zmieniają zachowania konsumenckie
Aż 9% dóbr konsumpcyjnych na świecie kupowanych jest w nowych kanałach sprzedażowych, takich jak serwisy społecznościowe, konsole do gier, czy nieobsługiwane bezpośrednio przez sprzedawców komunikatory i asystenci głosowi. Klienci zmieniają zwyczaje zakupowe, a nowe trendy nasilane są przez młode pokolenie, które jest nową i dużą siłą nabywczą. Z jakimi...
Agencja Primoloko dla Avigon.pl
Do grona klientów agencji public relations PRimoloko dołączyła firma AVIGON.PL To pierwsza polska platforma do videoterapii on-line. Polski start-up umożliwia w pełni bezpieczne połączenia video ze specjalistą psychologiem, coachem, trenerem itp. w dowolnym miejscu i czasie.
Rebranding Opus B
Zespół Opus B rozpoczął nowy rok od intensywnych zmian. Nowe pozycjonowanie, nowe logo, nowy system identyfikacji ale przede wszystkim nowy sposób myślenia o markach.
ISE 2020: Canon zaprezentuje ekosystem rozwiązań obrazowania 8K i 4K
Podczas nadchodzących targów ISE 2020 – największych światowych targów dla integratorów AV, Canon zaprezentuje najnowsze profesjonalne rozwiązania obrazowania dla klientów biznesowych. Odwiedzający będą mieli szansę zobaczyć cały ekosystem zaawansowanych rozwiązań Canon, w tym m.in. rozwiązania projekcyjne HDR, 4K i 8K, jak również...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764