logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Platige Image zaprasza na livestream z Damianem Nenowem

  PR 03.06.2020, przeczytano 164 razy
ilustracja

W ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Shorts, Platige Image zaprasza na spotkanie z Damianem Nenowem, reżyserem, członkiem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek, 4. czerwca o godzinie 18:00 na kanale YouTube Platige.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/platige-image-zaprasza-na-livestream-z-damianem-nenowem,387277,artykul.html

W czasie transmisji Damian Nenow opowie o początkach swojej kariery, odsłoni kulisy pracy nad Wielką ucieczką oraz Paths of Hate, a także odpowie na pytania widzów podczas sesji Q&A. Rozmowę poprowadzi Łukasz Muszyński.

Spotkanie odbędzie się w ramach Imagine the Vision – drugiej  części przeglądu Long Story Shorts, poświęconego krótkometrażowym animacjom tworzonym przez Damiana Nenowa od początku jego kariery do chwili obecnej.

Dotychczas w ramach Long Story Shorts prezentowane były stworzone przez Tomka Bagińskiego Katedra oraz Sztuka Spadania. Artysta, w ramach Imagine the Beginnings, opowiedział również o początkach swojej kariery, a także odpowiedział na pytania od widzów podczas sesji live na kanale YouTube.

Nadchodzące tygodnie to premiery kolejnych materiałów: Imagine Other Worlds z animacjami Lekcja Nieskończoności autorstwa Jakuba Jabłońskiego i Bartka Kika oraz Kinematograf stworzonej przez Tomka Bagińskiego. Ostania część - Imagine New Forms – będzie premierowym pokazem animacji Miazmat, autorstwa Klaudiusza Wesołowskiego.

Wszystkie prezentowane w ramach Long Story Shorts animacje można oglądać na oficjalnej stronie wydarzenia.

Źródło: Platige Image

www.platige.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Billennium nowym klientem PR Calling
Billennium, polska spółka, oferująca usługi IT oraz rozwiązania dla biznesu, dołączyła do grona klientów PR Calling. Agencja odpowiada za kompleksową komunikację zewnętrzną, w tym m.in. za działania media relations, pozycjonowanie eksperckie przedstawicieli klienta (również na platformie LinkedIn) oraz bieżący konsulting w zakresie public relations.
Znamy pierwszych prelegentów i tematy wystąpień Forum IAB
6-7 października br. w Warszawie wybitni eksperci świata marketingu, nauki i biznesu będą dyskutować o zaufaniu, które stanowi nie tylko podstawę każdej relacji, ale również siłę napędową biznesu. Ogłaszamy prelegentów i tematy wystąpień czternastej edycji Forum IAB, która upłynie pod hasłem In Trust We Trust. Jaką wartość ma zaufanie w czasach...
PGE ogłosiła przetarg na wybór agencji reklamowych ATL i BTL, z którymi planuje współpracować przez najbliższe 18 miesięcy.
Patrycja Rusnak awansuje na stanowisko senior creative
Patrycja Rusnak, dotychczas creative w VMLY&R Poland, awansowała na stanowisko senior creative. Do jej obowiązków należy obsługa kreatywna i rozwijanie marki Samsung.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764