logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Platige Image zaprasza na livestream z Tomkiem Bagińskim

  PR 21.05.2020, przeczytano 238 razy
ilustracja

W ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Shorts, Platige Image zaprasza na spotkanie z Tomkiem Bagińskim, które rozpocznie się już w dziś o godzinie 18:00, na kanale YouTube Platige.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/platige-image-zaprasza-na-livestream-z-tomkiem-baginskim,387100,artykul.html

W czasie transmisji Tomek Bagiński opowie o początkach swojej kariery, odsłoni kulisy pracy nad Katedrą i Sztuką spadania, a także odpowie na pytania widzów podczas sesji Q&A. Rozmowę poprowadzi Łukasz Muszyński.

Spotkanie odbędzie się w ramach Imagine the Beginnings - pierwszej części przeglądu Long Story Shorts, poświęconego początkom kariery zarówno Tomka Bagińskiego, jak i studia Platige Image, w którym zaprezentowane zostaną Katedra i Sztuka spadania.

Nadchodzące tygodnie to premiery kolejnych materiałów: Imagine the Vision, przybliży twórczość członka Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, Damiana Nenowa, w ramach którego widzom udostępnione zostaną produkcje Great Escape i Paths of Hate;  Imagine Other Worlds z animacjami Lekcja Nieskończoności autorstwa Jakuba Jabłońskiego i Bartka Kika oraz Kinematograf stworzonej przez Tomka Bagińskiego. Ostania część - Imagine New Forms – będzie premierowym pokazem animacji Miazmat, autorstwa Klaudiusza Wesołowskiego.

Źródło: Platige Image

www.platige.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kanlux, jedna z europejskich firm sektora oświetleniowego, przedłużyła współpracę z krakowską agencją More Bananas. Specjaliści od marketingu zajmują się mediami społecznościowymi śląskiej marki oraz kampaniami Facebook Ads i Google Ads.
Voice Contact Center współpracuje z Allegro w obszarze Customer Experience
Spółka z Grupy OEX wspiera od października 2019 roku najbardziej popularną platformę zakupową  w realizacji strategii excellent customer experience. Odpowiada między innymi za wsparcie procesów biznesowych w obszarze obsługi klienta, kampanii komercyjnych i marketingowych oraz za budowanie katalogu produktów na platformie.
Karolina Studzińska w 19 Południku
Z początkiem czerwca br. do zespołu 19 Południka dołączyła Karolina Studzińska, obejmując stanowisko Project Managera. Jest odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie projektami obsługiwanych przez agencję klientów.
Serviceplan Health autorem kolejnej kampanii dla marki Biotebal
Serviceplan Health (Group One) - warszawski oddział międzynarodowej grupy specjalizującej się w komunikacji marketingowej w kategorii zdrowia, realizuje kolejny projekt  dla  marki Biotebal z portfolio Polpharma S.A. Za koncepcję kreatywną i nadzór nad realizacją kampanii, pod kierunkiem zespołu Serviceplan Health, po raz trzeci z rzędu odpowiada agencja kreatywna Change...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764