logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

#Playyourway: Kampania Play na Pol’and’Rock Festival

  PR 16.07.2018, przeczytano 615 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała kampania PLAY promująca strefę operatora na Pol’and’Rock Festival 2018. W tym roku PLAY przygotował dla uczestników festiwalu szansę na to, aby każdy bawił się tak, jak lubi – w wersji letniej lub zimowej – #PlayYourWay! Bez limitów! Agencja Plej odpowiada za ideę kreatywną (przy wsparciu strategicznym Melting Pot), realizację eventu i obsługę strefy PLAY na festiwalu, a także koncept i produkcję filmów (wraz z domem produkcyjnym Film Fiction) oraz kampanię w social mediach i display.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/playyourway%3A-kampania-play-na-pol%E2%80%99and%E2%80%99rock-festival,37250,artykul.html

Na festiwal Pol’and’Rock (dawny Woodstock) agencja Plej ze strategicznym wsparciem Melting Pot przygotowała koncept kreatywny łączący działania digitalowe z eventowymi, prowadzonymi w strefie PLAY na festiwalu. Kampanię zatytułowano #PlayYourWay, bo z PLAY bawisz się tak jak lubisz! Pod koniec lat 80-tych Jurek Owsiak zorganizował w warszawskiej Stodole koncert pod nazwą „Letnia Zadyma w Środku Zimy”. Zaskakująca forma łącząca happening z muzyką i sukces imprezy były przepustką do organizacji kolejnych imprez, w tym Przystanku Woodstock. Od tej pory pozytywne zaskakiwanie jest domeną Jurka Owsiaka, podobnie jak marki PLAY. Dlatego w swojej strefie na Pol’and’Rock Festival 2018 PLAY zrobi wszystko, żeby uczestnicy festiwalu poczuli zabawę bez limitów. Będzie tam można poczuć zarówno letnie atrakcje, jak również zimową zadymę w środku lata.

W strefie PLAY bawić się, tak jak lubią, będą również gwiazdy YouTube’a na stałe związane z PLAY. Uczestnikom festiwalu towarzyszyć będą m.in. RedLipstickMonster, ReZi, Izak i Człowiek Warga. Zobaczyć ich także można w filmie promującym strefę na stworzonej przez Plej stronie internetowej www.PlayYourWay.play.pl

Zgodnie z hasłem kampanii, użytkownik sam wybiera, którą wersję video promującego strefę PLAY chce oglądać. Przytrzymując spację, z materiału kręconego latem przeniesiemy się w taki sam obraz, tylko w scenerii zimowej. Filmy zrealizowała agencja Plej wraz z domem produkcyjnym Film Fiction (postprodukcja: LocoMotive). Za reżyserię odpowiada Tomasz Knittel, a operatorem jest Filip Załuska. Dodatkowo w filmach ukryto 4 elementy, za których odnalezienie użytkownik otrzyma kody do wykorzystania w: HBO, Tidal, Nawigacji Play lub dogry.pl.

Zaskakujący koncept na event jest najlepszym pretekstem do stworzenia świetnego contentu. To jest właśnie brand experience, które proponujemy naszym klientom, a oni swoim konsumentom. Bardzo cenimy współprace, w których klient - tak jak PLAY - jest otwarty, a nawet domaga się łączenia różnych kompetencji i wielu zintegrowanych działań marketingowych, tworząc kampanię 360, integrującą event, digital, influencer marketing, ATL i BTL. Takie interakcje z marką, chcemy tworzyć – przekonuje Bart Biały, cretive director w Plej.

Źródło: Plej

www.plej.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Screen Network uruchamia spektakularny ekran w Katowicach
Screen Network uruchomiło Super Screen na fasadzie Galerii Katowickiej. To drugi wielkoformatowy ekran spółki w regionie – tuż obok, na budynku dworca znajduje się drugi ekran Digital OOH. Firma określa uruchomienie nośnika jako powstanie „śląskiego Times Square”.
Creative Brand Stories realizuje strefy Tiger Energy Drink
Bossa Nova Events, jedna z agencji należących do grupy marketingowej Creative Brand Stories, drugi rok z rzędu odpowiada za realizację stref brandowych Tiger Energy Drink na festiwalach muzycznych i letnich wydarzeniach. 
Samsung Display Roadshow: Visual Experience Transformation – podsumowanie
13 czerwca 2024 roku w Krakowie odbyła się konferencja wieńcząca trasę Samsung Display Roadshow “Visual Experience Transformation”, która przyniosła niezwykłe doświadczenia i inspiracje. Cykl obejmował pięć miast (Wrocław, Poznań, Gdańsk, Warszawa, Kraków) i trwał od 16 maja do 13 czerwca, gromadząc łącznie ponad 400 gości. Samsung Display...
Ergo Hestia sponsorem tytularnym Inside Seaside
Sopocka firma kolejny rok z rzędu została sponsorem tytularnym gdańskiego festiwalu. Na ERGO Hestia Theatre Stage zagrają m.in. Kevin Morby, Hania Rani, RY X i Kasia Lins. Podczas Inside Seaside zostanie zaprezentowana wystawa Kruchość by Artystyczna Podróż i zorganizowana dyskusja o literaturze.
Coca-Cola zaprasza do Warszawskiej Strefy Kibica
Tegoroczne Mistrzostwa Europy w piłce nożnej to nie tylko okazja do kibicowania polskiej drużynie, lecz również idealny moment na wspólne spędzanie czasu. Coca-Cola zachęca do odwiedzenia Warszawskiej Strefy Kibica, której marka jest partnerem – na fanów piłki nożnej czekają transmisje sportowych zmagań oraz inne atrakcje.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764