logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Plej partnerem akcji #Razemnampodrodze

  PR 14.05.2021, przeczytano 257 razy
ilustracjastrzałka

W związku ze 150. urodzinami Continental marka przypomina o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i zachęca do wspólnego pomagania poszkodowanym w wypadkach drogowych - podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Agencja Plej wspiera w tej misji Continental.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/plej-partnerem-akcji-razemnampodrodze,391471,artykul.html

Razem nam po drodze z pomaganiem na 150

Za pomocą aplikacji Activy każdy swoją aktywność fizyczną może połączyć z Misją Continental i wziąć udział w uzbieraniu 50 000 złotych na rzecz Fundacji Moc Pomocy. Misja Continental rozpoczyna się 14 maja i potrwa 3 miesiące. W tym czasie każdy zarejestrowany w aplikacji Activy w Misji Continental kilometr przejechany na rowerze, rolkach, deskorolce, przebiegnięty, a także przespacerowany, przełoży się na środki, które trafią do Fundacji Moc Pomocy.

Jak wziąć udział w Misji Continental?

  1. Wystarczy pobrać aplikację Activy (dostępna zarówno na Android oraz iOS)
  2. Dokonać krótkiej rejestracji
  3. Wybrać rodzaj gry: OTWARTE i dołączyć do misji Continental

Plej też pomaga

- Wspieramy tę akcję nie tylko jako partner biznesowy Continental, odpowiedzialny za całą kampanię, ale także CSRowo jako zespół Plej, ludzie, którzy chętnie spędzają aktywnie czas i jeśli nasza codzienna aktywność może komuś pomoc, to tym lepiej, chętnie się do tego przyłączymy. W naszej agencji pracuje bardzo wielu aktywnych fanów dwóch kółek, biegania i spacerowania. Aby wesprzeć Misję Continental ogłosiliśmy własną wewnętrzną, plejową rywalizację na rzecz wsparcia Fundacji Moc Pomocy. Planujemy też szereg dodatkowych atrakcji, m.in. wspólne nabijanie kilometrów podczas agencyjnego spaceru integracyjnego. Mamy nadzieję, że uda nam się połączyć przyjemne, czyli ruch na świeżym powietrzu, który wszyscy lubimy, z pożytecznym, czyli pomocą dla Fundacji. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w Misję Continental i wspólnego nabijania kilometrów na cel charytatywny w aplikacji Activy – przekonuje Łukasz Gumowski, creative partner w Plej.

Fundacja Moc Pomocy

Codziennie ktoś ulega wypadkowi i staje się osobą niepełnosprawną. Potrzebuje wsparcia i pomocy w zapewnieniu rehabilitacji, zorganizowaniu środków finansowych, odpowiedniego sprzętu, pomocy prawnej, aby odnaleźć się w nowej i trudnej sytuacji. Misją Fundacji Moc Pomocy jest kompleksowe wsparcie osób po wypadkach i poważnych zachorowaniach. Uświadomienie ludziom ich możliwości i potencjału pomimo niepełnosprawności jest głównym zadaniem Fundacji.

Źródło: Plej

www.plej.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Pięć milionów osób zjednoczyło się w Run For The Oceans
Tegoroczny Światowy Dzień Oceanów można było uczcić wyjątkowo hucznie, a to wszystko dzięki rekordowym rezultatom globalnej inicjatywy Run For The Oceans. Zorganizowana wspólnie przez adidas i organizację Parley akcja, już po raz czwarty wykorzystała moc sportu w służbie zmian. W tym roku w biegu wzięło udział aż 5 milionów osób z całego świata, którzy dzięki...
Linkleaders rozpoczęło współpracę z Cavatina Holding – polskim deweloperem biurowym. Zespół agencji odpowiada za public relations oraz wspiera komunikację projektów i inwestycji realizowanych w 7 polskich miastach. Nawiązanie współpracy to ważny krok w rozwoju portfolio projektów z sektora nieruchomości Linkleaders, którego kluczową...
Startuje loteria „W Ż codziennie do wygrania 10 000 zł oraz nagrody od A do Ż”
Marka Żywiec powraca z niezwykle popularną loterią, w której codziennie do wygrania jest aż 10 000 zł oraz tysiące nagród. Tegoroczna promocja odbywa się we współpracy z serwisem Allegro Lokalnie, dzięki czemu na uczestników czeka prawdziwa wolność wyboru. Kody spod kapsli i zawleczek można rejestrować od 10 maja do 28 sierpnia.
Mobile Trends for Commerce już 29 czerwca
W ciągu dwóch lat sytuacja na świecie spowodowała rewolucję w zakupach mobilnych. Dzięki temu w większym stopniu wdrażane są innowacyjne rozwiązania w aplikacjach mobilnych, udoskonalane są również procesy marketingowe dla klientów e-sklepów. Wszystko po to, żeby przyciągnąć klienta i odnieść sukces w biznesie. Mobile Trends Conference to...
Wraz z początkiem Mistrzostw Europy EURO 2020 adidas rusza z kampanią inspirującą ludzi do postrzegania piłki nożnej jako czynnika jednoczącego społeczność i dającego możliwości dążenia do bardziej inkluzywnego świata. W trakcie turnieju będziemy mogli poznawać osobiste historie piłkarzy, które pokazują, jak sport na każdym kroku oferowała im wiele możliwości...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764