logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ploter ekosolwentowy Stormjet 7160 – jakość, której zaufały setki klientów

  PR 12.05.2020, przeczytano 325 razy
ilustracjastrzałka

Firma Via Color Pegasus prezentuje już piątą generację swojego bestsellerowego plotera STORMjET 7160. Ta ekosolwentowa maszyna łączy w sobie postęp, jakość i bezpieczeństwo, a najlepszym potwierdzeniem tych słów jest kilkaset instalacji przeprowadzonych w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ploter-ekosolwentowy-stormjet-7160-%E2%80%93-jakosc%2C-ktorej-zaufaly-setki-klientow,386985,artykul.html

Odpowiedź na każdą potrzebę

To co zwraca szczególną uwagę, to niezwykła wszechstronność tego urządzenia. Wyposażając swój park maszynowy w ten ploter, nasza oferta poszerzy się w zakresie zarówno reklamowym, grafik zewnętrznych i wewnętrznych, aranżacji wnętrz, jak również drobnych przedmiotów, gadżetów reklamowych czy materiałów POS i POSM. – Ploter drukuje na wszystkich możliwych rodzajach mediów, dostępnych z roli bądź z arkuszy, a jego możliwości ogranicza jedynie ludzka wyobraźnia. To pozwala na szycie oferty na miarę Klienta. Czy to w branży reklamy, aranżacji wnętrz czy architektonicznej – mówi Kacper Ragus, product manager w Via Color Pegasus.

Przewaga technologiczna

STORMjET 7160 to prawdziwy „kombajn” w swojej klasie. Szerokość pola pracy tego plotera to 160 cm, a jego wydajność przy druku w systemie 2 pass wynosi 16m2/h. Ploter posiada wszystkie certyfikaty CE i deklaracje zgodności, co zapewnia jego bezpieczne użytkowanie. Wydruki cechuje bardzo wysoka jakość w rozdzielczości do 1440x1440 DPI. Za cały proces druku odpowiada oryginalne oprogramowanie RIP PhotoPrint 11, które pozwala wybierać między rozdzielczościami, profilami oraz mediami i dostosowywać parametry druku do sprecyzowanych potrzeb. Maszyna jest również wyposażona w wysokiej jakości materiały i części EPSON - m. in. głowicę DX5, którą cechuje sprawdzona trwałość. Dodatkowo, ploter ten posiada fabryczny system stałego zasilania w atrament, który daje mu znaczną przewagę nad innymi ploterami ekosolwentowymi.

Co istotne, choć maszynę cechuje wyposażenie światowej czołówki technologicznej, jego wybór jest optymalnym wyważeniem pomiędzy ekonomią, a jakością druku. Niskie koszty użytkowania i specjalny cennik części eksploatacyjnych dla klientów Pegasus, sprawiają, że nabywca tej maszyny po prostu oszczędza, a jego oferta jest bardziej konkurencyjna.

Pakiet startowy

Warto dodać, że firma Via Color Pegasus oferuje bogaty pakiet usług w całym procesie zakupowym, począwszy od pełnego wsparcia technicznego, który oparty jest na profesjonalnym przeszkoleniu w obsłudze drukarki oraz oprogramowania. Co więcej, w pakiecie startowym klient otrzymuje 4 litry atramentu CMYK oraz dodatkową, zewnętrzną wielofunkcyjną dosuszarkę – co istotnie wpływa na szybkość druku, ponieważ materiały są w krótkim czasie dokładnie dosuszone i gotowe do dalszej obróbki.

Na urządzenie obowiązuje gwarancja 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Źródło: Via Color Pegasus Sp. z o.o.

www.pegasusuv.com


brak ikonki
+ +

Tekst opublikował użytkownik: PegasusUSA

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gawroński & Partners partnerem merytorycznym Rady Reklamy
Miło nam poinformować Państwa, że Kancelaria Gawroński & Partners S.K.A. została partnerem merytorycznym Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Wierzymy, że nasza współpraca będzie miała duży wpływ na dynamiczny rozwój naszej organizacji,  zwłaszcza w obszarze działania Komisji Etyki Reklamy. Liczymy też bardzo na doświadczenie kancelarii we wdrażaniu...
ZFPR otwiera zapisy na nową konferencję online
„PR 2021. Challenge accepted! Efektywne strategie komunikacji i zarządzania reputacją w erze post-Covid”. Pod takim tytułem Związek Firm Public Relations organizuje kolejną w bieżącym roku konferencję edukacyjną. Wydarzenie zaplanowano na 27 oraz 28 sierpnia. Każdego dnia w ramach pięciogodzinnego bloku (9:00-14:00), kilkunastu ekspertów z agencji członkowskich...
Na to pytanie pomoże Ci odpowiedzieć raport „Pandemic Personas” AnalyticsIQ. Dzięki Big Data i psychologii wspomniana firma zidentyfikowała cztery główne tożsamości klientów, jakie ujawniły się podczas pandemii: zachowawczy cynik, ostrożny optymista, obojętny pesymista, a może rozluźniony marzyciel. Jakim typem klienta jesteś ty?
Kampania Quadron autorstwa Epilog Studio
Znacie to uczucie, gdy zmęczeni zwiedzaniem jaskini w upalny dzień, odpoczywacie delektując się widokiem skał i smakiem krystalicznie czystej wody płynącej prosto z baterii kuchennej? Albo gdy podczas wędrówki po gęstym lesie przystajecie na chwilę, by popatrzeć w ciszy na wiewiórkę, która pałaszuje zapasy tuż obok palników  gazowych? A czy wpatrywaliście się kiedyś w...
Fundacja Łąka rozpoczęła współpracę z agencją marketingu internetowego Result Media. Dzięki tej współpracy jej misja, edukacja przyrodnicza i działania prospołeczne dotrą do coraz większego grona osób, którym bliski są idee ekologiczne.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764