logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ploter S Class 3 – nowość w ofercie firmy Integart

  S 15.11.2023, przeczytano 753 razy
ilustracja

Czy można poprawić ideał? Prawie 10 lat po premierze modelu S Class 2, firma Summa wprowadziła na rynek nowy ploter tnący klasy premium – Summa S Class 3. W ciągu tych 10 lat producent inwestował w najnowszą technologię, tworząc godnego następcę modelu S Class 2.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ploter-s-class-3-%E2%80%93-nowosc-w-ofercie-firmy-integart,402083,artykul.html

Model S Class 3 znajduje zastosowanie w branży reklamy i wydruków oraz jest szczególnie ceniony przez profesjonalistów, którzy oczekują najwyższej wydajności i precyzji cięcia. Nowe funkcje tego urządzenia pozwalają rozszerzyć działalność, otwierając nowe rynki zbytu, i zwiększają szanse rozwoju przedsiębiorstw. Nowy ploter tnący pracuje jeszcze płynniej i szybciej niż jego poprzednik, zachowując jednocześnie wysoką precyzję, co poprawia wydajność procesów pracy bez utraty jakości.

Głównymi nabywcami nowego modelu plotera są m.in. producenci grafik samochodowych, wytwórcy naklejek, reklam na szkle i folii, a także firmy zajmujące się znakowaniem odzieży i tkanin” – wyjaśnia Dawid Marszałek, business development manager w firmie Integart, która jest dystrybutorem ploterów Summa.

Otwórz się na nowe możliwości.

Summa S Class 3 otwiera nowe możliwości rozwoju dla firm w zakresie cięcia oraz bigowania kartonów składanych. Plotery rolowe (sprawdź ofertę) są zaprojektowane do cięcia materiałów, które mają podkład. Natomiast nowy model S3 może być stosowany także w produkcji opakowań z uwagi na możliwość bigowania. Cięcie i bigowanie tektury to znacząca innowacja, a zarazem mocny wyróżnik na tle konkurencyjnych rozwiązań” – dodaje D. Marszałek.

Ploter S Class 3 pojawił się w ofercie firmy Integart na początku września. Od tego czasu jest dostępny w sprzedaży i znalazł już swoich pierwszych nabywców. Korzystający z niego klienci, którzy już wdrożyli i użytkują ploter, chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami. Jako największy atut nowego urządzenia wskazują jego wysoką responsywność, cechę szczególnie istotną dla operatorów maszyn. Pod hasłem responsywność kryje się wszystko, co robi maszyna po wydaniu polecenia przez operatora – w przypadku plotera S Class 3 reakcja urządzenia jest wręcz błyskawiczna. Poprzednia wersja maszyny pracowała znacznie szybciej niż konkurencyjne modele, jednak najnowszy model – zdaniem operatorów – reaguje natychmiast. Oprócz niezwykłej prędkości karetki, miłą niespodzianką są funkcjonalności cięcia i bigowania krótkich serii opakowań, otwierające użytkownikom nowe możliwości rynkowe.

W DNA ploterów Summa wpisana jest automatyzacja, dlatego użytkownicy z tym większą niecierpliwością czekają obecnie na premierę podajnika przystosowanego do tego urządzenia. Dzięki podajnikowi udział pracownika będzie zredukowany do minimum. Maszyna sama zajmie się ładowaniem, cięciem i bigowaniem, po czym odda gotową partię materiału i powtórzy proces. Taka automatyzacja nie jest obecnie dostępna w urządzeniach tego typu.

Dzisiaj wszyscy oczekują automatyzacji, a tym samym jak najmniejszej uwagi operatora. Summa S Class 3 pracuje na kodach kreskowych, ograniczając ryzyko ewentualnych pomyłek. Podobnie dzieje się w przypadku grafiki z zadrukiem kodów kreskowych, produkowanej w seriach dla kilkudziesięciu klientów. Operator jedynie ładuje materiał i odbiera gotowy” – zapewnia Dawid Marszałek.

Jak poprawić ideał?

W porównaniu z poprzednią wersją, w najnowszym modelu Summa S Class 3 zastosowano istotne zmiany w całej logice pracy urządzenia. Warto wymienić przede wszystkim automatyczne sterowanie ruchem głowicy, które przekłada się na większe bezpieczeństwo, przyjazną obsługę i komfort pracy, a także większą szybkość działania. Poprzednie modele były cenione za wysoką jakość i choć trudno sobie wyobrazić kolejną poprawę w tym zakresie, najnowszy model cechują większa automatyzacja, jeszcze większe precyzja, responsywność i szybkość pracy.

Zatem jakich korzyści mogą oczekiwać nabywcy plotera Summa S Class 3?    

  • Po pierwsze: w nowym modelu zastosowano technologię tangencjalną. Unikalne, zautomatyzowane ostrze z precyzyjną regulacją głębokości może ciąć cienkie, grube i trudne materiały z niezwykłą precyzją
  • Po drugie: nowa kamera OPOS jest bardziej wydajna i dzięki wbudowanej opcji obróbki obrazu umożliwia bardzo szybkie rozpoznawanie znaków, co sprawia, że procesy pracy stają się płynniejsze i bardziej efektywne.
  • Po trzecie: precyzyjna głowica tnąca pozwala teraz na cięcie i fałdowanie lub cięcie i rysowanie bez konieczności zmiany narzędzi.

Kolejnymi atutami są inteligentne sortowanie i panelowanie obiektów. Funkcja sortowania wybiera optymalny punkt początkowy do cięcia obiektów, podczas gdy kanelowanie pozwala na cięcie obiektów w określonym zakresie w najbardziej efektywny sposób. Nabywców tego modelu plotera ucieszyć może także zwiększona ergonomia pracy. Dzięki niebieskiemu, zielonemu i czerwonemu paskowi stanu oraz łatwo rozpoznawalnym elementom regulacyjnym model S Class 3 jest szczególnie łatwy i przyjazny w użytkowaniu.

Nowy standard cięcia.

Serce nowego plotera S Class 3 to prawdziwa technologia tnąca. Jest to cecha unikalna dla Summy, która wprowadza nowy standard w branży. To, co ją czyni tak wyjątkową, to precyzja cięcia najdrobniejszych szczegółów. Jest to najbardziej istotne w przypadku skomplikowanych małych wzorów powszechnych, chociażby na naklejkach. Ploter sprawdza się w przypadku materiałów o niestandardowej grubości lub rozmiarze, takich jak cienkie, grube i trudne podłoża, a także większe znaki.

Optymalnie dopasujesz technologię.

W ciągle zmieniającej się branży post-finishingu jedna technologia nie jest w stanie zaspokoić wszystkich potrzeb użytkowników, dlatego Summa oferuje nabywcom trzy różne technologie do wyboru. Technologia ostrza tnącego typu drag knife umożliwia płynne, szybkie i proste cięcie dużych ilości standardowych folii winylowych. Technologia ostrza tnącego typu tangential knife radzi sobie w przypadku grubych, cienkich i szczególnie wymagających materiałów. Natomiast technologia dual head zawiera wysokiej klasy kamerę, która pozwala na cięcie trudniejszych mediów, takich jak podłoża przezroczyste i odbijające światło. Ta wersja łączy technologię ostrza typu drag lub tangential z bigowaniem lub rycowaniem i sprawdza się w procesach cięcia oraz bigowania tektur składanych.

Nowa seria S Class 3 została stworzona, aby zaspokoić potrzeby profesjonalistów, którzy w swojej pracy oczekują najwyższej jakości, wydajności, precyzji i wszechstronności. Dzięki zaawansowanej technologii, intuicyjnemu oprogramowaniu GoSign, trwałej konstrukcji i oszczędzającym czas funkcjom nowe plotery Summa przewyższają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Masz pytania? Skontaktuj się z firmą Integart.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

DOMOdesign w Domotece. Czwarta edycja wydarzenia
Czwarta odsłona cyklicznej akcji DOMOdesign, udowodniła, że warszawiacy i miłośnicy designu z całej Polski chcą mieszkać jeszcze bardziej stylowo i funkcjonalnie. Wypełniony po brzegi program wykładów i warsztaty z kompletem uczestników pokazały duże zainteresowanie mieszkańców stolicy tego rodzaju inicjatywami. Było to możliwe przede wszystkim...
Wilno ubiera pomniki w dziergane akcesoria
Wilno świętuje sezon świąteczny, przystrajając swoje ikoniczne pomniki w ręcznie dziergane świąteczne stroje. Ta kreatywna inicjatywa podkreśla bożonarodzeniowego ducha miasta – to właśnie między innymi dzięki takim działaniom miasto zostało niedawno wybrane na Europejską Stolicę Świąt Bożego Narodzenia 2025.
Marketing B2B wciąż wyzwaniem dla polskich firm
Marketing B2B wciąż stanowi wyzwanie dla wielu polskich firm – wynika z nowego badania Instytutu Rozwoju Sprzedaży i Marketingu „Marketing B2B w polskich firmach”
Mural, neony i iluminacje świetlne na Kamionku
W SOHO by Yareal na warszawskim Kamionku powstał efektowny mural zdobiący nowopowstały pasaż. Dodatkowo w grudniu przestrzeń kompleksu rozświetlą stylowe neony, a lobby jednego z budynków ozdobi zabytkowy skuter Osa, wyprodukowany kilka dekad wcześniej w fabryce działającej wówczas na terenie obecnego SOHO. Wewnątrz ogólnodostępnego osiedla uruchomione zostały...
Czy AI zwiększa przychody MŚP?
91% małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) korzystających ze sztucznej inteligencji (AI) twierdzi, że zwiększa ona ich przychody - wynika z nowego badania Salesforce. Dane, zebrane od 3350 liderów małych i średnich przedsiębiorstw pokazują, w jaki sposób firmy wykorzystują sztuczną inteligencję do napędzania swojego wzrostu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764