logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ploter solwentowy Leopard A 16 na Festiwalu Druku

  PR 03.09.2013, przeczytano 2046 razy
ilustracjastrzałka

Podczas Festiwalu Druku w dnia 9-10 września 2013 firma API.PL zaprezentuje solwentowy ploter Leopard A16 o szerokości zadruku 3,2m. Jest to niezawodne i wytrzymałe urządzenie przeznaczone do intensywnej eksploatacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ploter-solwentowy-leopard-a-16-na-festiwalu-druku,19578,artykul.html

Zostało wyposażone w głowicę drukującą Konica Minolta 1024 14 pl, która gwarantuje fotograficzną jakość druku przy niższym zużyciu tuszu niż w rozwiązaniach konkurencji. Posiada ona dwukrotnie większą ilość dysz (1024) niż w większości urządzeń dostępnych na rynku.

Urządzenie oferowane jest w komplecie z nawijarką i odwijarką mediów. Stół plotera wyposażony jest w płynnie regulowany podsys i dwie strefy podgrzewania oraz dodatkową, zewnętrzną dosuszarkę na podczerwień (IR).

API.PL zaprasza na swoje stoisko podczas Festiwalu Druku.

Źródło: API.PL

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Do grona klientów agencji dołączyła marka batoników Corny. 19 Południk zajmie się jej komunikacją na polskim rynku.
Sharp/Nec na ISE 2023
Sharp NEC Display Solutions Europe prezentuje najnowsze technologie wyświetlania obrazu na targach ISE 2023 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3. Na największej i najważniejszej na świecie wystawie dla dostawców usług AV oraz integratorów systemów Sharp/NEC przedstawia szersze portfolio i ekspercką wiedzę dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem. Odwiedzający mają...
Panasonic zaprezentował na targach ISE 2023 nowe rozwiązania 4K
Panasonic Connect Europe zaprezentował dziś na targach ISE 2023 cztery nowe rozwiązania przeznaczone do współpracy biznesowej, edukacji i rozrywki opartej na lokalizacji. Najnowsze produkty umacniają wiodącą pozycję rynkową firmy w dziedzinie technologii 4K Visual oraz Pro-AV. Panasonic oferuje kompleksową gamę projektorów 4K o pojemności do 50 000 lm,...
Marek Olwert nowym Senior Paid Social Specialist w SalesTube
Marek Olwert dołącza do agencji MarTech & e-commerce SalesTube (Group One) jako Senior Paid Social Specialist. Wzmocni team zarządzany przez Paid Social Manager Agnieszkę Dobrenko.
Kamikaze wzmacnia zespół obsługi klienta
Do zespołu obsługi klienta agencji Kamikaze, na stanowiska Account Executive, dołączyły 2 nowe osoby – Dorota Pomykała oraz Jan Sosnowski. Na co dzień pracują w łódzkim biurze agencji, która ma również oddział w Warszawie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764