logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ploter Stormjet 7160S z laminatorem Viacoat 1701: Szybki start w biznesie

  PR 30.09.2016, przeczytano 1003 razy
ilustracjastrzałka

Po sukcesie tegorocznej edycji Festiwalu Marketingu zgodnie z oczekiwaniami klientów Via Color oferuje specjalny zestaw na dobry start. Wielu klientów szuka kompleksowych rozwiązań zrównoważonych cenowo w przystępnych cenach. Potrzeby i wymagania rynku stale wzrastają wobec czego zapotrzebowanie na nowe rozwiązania ciągle rośnie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ploter-stormjet-7160s-z-laminatorem-viacoat-1701%3A-szybki-start-w-biznesie,30106,artykul.html

Ploter znanej, solidnej marki STORMjET; do wyboru sprawdzony 7160S 4tej generacji lub zupełna nowość w naszej ofercie model X600 sześciokolorowy ze wspaniałą gamą przejść tonalnych o niezwykle szerokim zasięgu zastosowań. Wydruk eko solwentowy z sastosowaniem nowych atramentów NanoR zapewnia dbałość o środowisko pracy, otoczenie oraz ekologię, ploter drukuje na wszystkich dostępnych mediach. Laminator ViaCoat 1701, czyli bardzo precyzyjne urządzenie do zabezpieczania wydruków o pneumatycznie sterowanym docisku i płynnej cyfrowej regulacji, którego praca daje najwyższej klasy efekty i ochronę obrazu przed wszystkimi czynnikami niszczącymi (jak np. otarcia, deszcz lub promienie słoneczne UV). Profesjonalna zgrzewarka Hot oraz niezbędna oczkarka, a także TYLKO TERAZ cały pakiet na start: folie, gama przeróżnych atramentów, laminat, suszarka do materiałów drukowanych, zestaw czyszczący. Maszyny są nowatorskie, oszczędne w pracy, ale równocześnie nieszczędzące na efektach widocznych na materiałach, jakie wytwarzają. Posiadają certyfikaty oraz gwarancję z możliwością przedłużenia.

Ponadto Via Color w zakresie dostawy oferuje szkolenia w obsłudze sprzętu i oprogramowania, wprowadzenie w tajniki użytkowania, instalację, kalibrację. Dajemy pełne wsparcie techniczne, możliwość diagnozy i naprawy on-line, pomoc telefoniczną na wypadek pojawienia się wątpliwości i pytań, serwisowanie na terenie całej Polski, zdalne szkolenia i aktualizacje. Reagujemy natychmiastowo. Termin dostawy oraz realizacji jest niezwykle szybki, z powodu naszej niezmiennej dbałości o klienta, którego wygodę i interesy zawsze stawiamy na pierwszym miejscu.

Źródło: Via Color

www.viacolor.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

IPRN świętuje dwudziestopięciolecie
Międzynarodowa sieć zrzeszająca niezależne agencje PR – The International Public Relations Network (IPRN) świętuje w tym roku 25-lecie swojego istnienia, a wraz z nim znaczny wzrost liczby swoich członków, ogłoszenie strategicznego planu wsparcia i umacniania pozycji wiodącego stowarzyszenia niezależnych agencji na całym świecie oraz nowego logotypu. W Polsce...
Wpływ koronawirusa na rynek agencji
57% agencji spodziewa się, że ich roczny dochód będzie niższy niż w 2019 r., ale prawie tyle samo (53%) zakłada, że ​​zdołają wrócić „na stare tory” po kilku miesiącach. Ponad 40% agencji uważa, że ​​w 2020 r. wiele agencji zbankrutuje, głównie te większe, podczas gdy mniejsze skorzystają na obecnej sytuacji.
Operon 45 – tak nazywa się innowacyjna aplikacja mobilna dla nauczycieli od Wydawnictwa Pedagogicznego OPERON. Jej kompleksowa obsługa marketingowa, strategia komunikacji i promocji powierzona została agencjom PA i Click Community.
Aplikacja Airly promuje się animacją od Timecode Film Production
Firma Airly - właściciel aplikacji pozwalającej monitorować aktualny stan czystości powietrza wzmacnia działania komunikacyjne skierowane do użytkowników B2B oraz samorządów.
Ploterowe Dni Otwarte Atrium w Warszawie już 27 maja
W maju i czerwcu Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte, organizowane we wszystkich polskich oddziałach firmy. Uczestnicy, będą mogli zobaczyć m.in. kilka najciekawszych urządzeń do druku wielkoformatowego firmy Mutoh.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764