logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Aleksandrów Łódzki: Ploter tnący formatu A4, łatwy w obsłudze

18.05.2023
Cena: 1 000,00 zł
Oferta ważna do:30.06.2023 godz. 17:00
Odsłon: 230

strzałkailustracja

Rolkowy ploter tnący, kreślący z serii Silhouette amerykańskiego producenta firmy Silhouette America, Inc., formatu A4.

Ploter Silhouette Portrait 3 to najmniejszy craftowy, domowy ploter tnący aktualnie oferowany w sprzedaży na polskim rynku.

Ploter Silhouette Portrait 3 idealnie sprawdzi się do wycinania z folii samoprzylepnej, folii flex, folii flock (folie wyposażone w nośnik, fabryczny podkład), o maksymalnych wymiarach roboczych: 20,3 x 3 mb.

Do plotera Silhouette Portrait 3 można załadować folię w rolce o długości aż do 18 mb (opcja dodatkowo płatna – specjalny podajnik na folie w rolce).

Dzięki dołączonej w zestawie z ploterem macie podkładowej można dodatkowo wykorzystać ploter do wycinania z papieru, cienkiego kartonu, pianki kreatywnej typu Eva i innych materiałów niewyposażonych w fabryczny podkład (nośnik).

W dołączonym zestawie z ploterem jest wszystko to co niezbędne, aby po otrzymaniu wycinarki uruchomić ją i od razu wycinać.


Przy wykorzystaniu plotera tnącego Silhouette Portrait 3 można wycinać ponad 100 różnych materiałów ploterowych, takich jak na przykład:
samoprzylepne folie PCV (PVC); winylowe, poliestrowe; monomeryczne; okleinowe; termoplastyczne; karbonowe; fotoluminescencyjne; odblaskowe; pryzmatyczne; holograficzne; lustrzane; brokatowe; welurowe; okienne typu np. mrożone; neonowe; fluorescencyjne; folie szablonowe; folie do piaskowania na szkle; folie flex; folie flock, papiery termotransferowe (naprasowanki), papiery sublimacyjne; pianki dekoracyjne typu EVA; foamiran; papier magnetyczny; miękkie folie silikonowe; papier, miękki karton, brystol, blok techniczny, papier fotograficzny; tkaniny; filc artystyczny; folie hydrożelowe; papier samoprzylepny; papier do kalkomanii; papier welinowy; papier welurowy; papier do scrapbooking; papier do tatuaży itd.


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ploter-tnacy-formatu-a4%2C-latwy-w-obsludze%2C-aleksandrow-lodzki,90053,ogloszenie.html

https://www.ploteryhobby.pl/urzadzenia/ploter-tnacy-silhoutte-portrait-3/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
brak ikonki
+
Ofertę złożył: vesploterpl
Telefon: 570 944 055
Kontakt: Urszula Padewska
ul. Zgierska 86/88 95-070 Aleksandrów Łódzki
e-mail: urszula.padewska@api.pl

Konto vesploterpl nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
REKLAMA

Aleksandrów Łódzki - więcej ofert

 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764