logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ploter UV – Durst RHO 700 – nagrodzony Złotym Medalem MTP

  PR 02.11.2008, przeczytano 4604 razy
ilustracjastrzałka

Na poznańskich targach Taropak, ploter UV - Durst RHO 700 - zdobył Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagroda ta potwierdza innowacyjność, unikalność i wysoką jakość jaką prezentuje ploter Durst RHO 700 w wielkoformatowym druku UV na kartonie i tekturze!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ploter-uv-%E2%80%93-durst-rho-700-%E2%80%93-nagrodzony-zlotym-medalem-mtp,8089,artykul.html

Durst RHO 700 to nowej generacji ploter UV. Charakteryzuje się on modułową budową i możliwością rozbudowy w dowolnym momencie. Najwyższa jakość druku i jednocześnie wysoka wydajność, jak przystało na Durst'a jest standardem!

Durst – patent na najwyższą jakość i wydajność
Produkcyjny charakter i stabilność pracy jest wynikiem zastosowania kilku unikalnych rozwiązań firmy Durst. Po pierwsze – opatentowany, macierzowy system budowy głowic Quadro Array. Głowica składa się z czterech połączonych elementów dających łącznie 512 dysz. Wielkość kropli generowana przez głowicę wynosi 30 piko litrów, co pozwala na osiągnięcie prawdziwej rozdzielczości druku 600 dpi, w przeciwieństwie do rozdzielczości interpolowanej w konkurencyjnych rozwiązaniach. Precyzja druku jest tak wysoka, że bez problemu można wydrukować czcionkę o wielkości 6 punktów.

Po drugie – magnetyczny system prowadzenia karetki. Na ruch karetki mają wpływ siły magnetyczne a nie mechaniczne. Ma to wpływ na idealny przesuw karetki a co za tym idzie głowic drukujących.

Po trzecie – jeszcze bardziej wydajne oprogramowanie i jednostka robocza. Inżynierowie firmy Durst dołożyli wszelkich starań aby i na tym polu ich produkt był jeszcze bardziej wydajny i wyznaczał a nawet wykraczał poza standardy.

Unikalny w klasie – budowa modułowa
Koncepcja rozszerzalności jest znana od dawna. Jednakże wyłącznie Durst korzysta w pełni z jej możliwości. Ploter RHO 700 może być skonfigurowany pod indywidualne potrzeby klienta a także może być rozbudowany w dowolnym momencie.

Jeśli chodzi o atramenty, użytkownik plotera ma możliwość skorzystania z dobrodziejstw koloru białego, kolorów spotowych, lakieru do uszlachetniania wydruku, kolorów typu light by zapewnić jeszcze szerszy gamut barw. Do wyboru są także 3 typy atramentów UV: do zadruku na materiałach płaskich, do druku na mediach elastycznych lub o wysokiej wchłanialności.

Ploter Durst RHO 700 można skonfigurować pod kątem używanego medium. Można wyposażyć go w system druku z roli na rolę o dużym udźwigu. Ploter może być dostosowany do zadruku ciężkich materiałów płaskich lub też bardzo cienkich. RHO 700 może także być wyposażony w system druku na kartonach i tekturze – w tej konfiguracji ploter ten zdobył Złoty Medal MTP na targach branży opakowaniowej Taropak 2008.

Kolejnym czynnikiem, na który mamy wpływ jest wydajność. Użytkownik może wyposażyć go w 4 lub 8 głowic Spectra Quadro Array – tym prostym zabiegiem możemy zwiększyć jego prędkość z 50 do 100 m2/h. Ploter RHO 700 ma także możliwość druku na wielu płytach obok siebie lub też funkcję automatycznego druk na kartonach co jest kolejnym powodem zwiększającym produktywność. Nie można zapomnieć, że ploter ten jest tak zaprojektowany, by nieprzerwanie pracował w 24-godzinnym trybie produkcyjnym.

Zaprojektowany dla najlepszych
Ploter Durst RHO 700 – to uniwersalna „platforma” do druku w technologii UV. Dzięki modułowej budowie, jakości, stabilności i solidności oraz wielu opcjom znajdzie on zastosowanie w drukarniach wielkoformatowych, cyfrowych i offsetowych a także w branży opakowaniowej, reklamie czy w przemyśle.

Źródło: Atrium
www.atrium.com.pl


avatar użytkownika
+ + + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: atrium

(ATRIUM Centrum Ploterowe sp. z o.o.)

atrium o sobie:

W maju 1993 roku powstała firma - Atrium Centrum Ploterowe. Od początku działalności, jest czołowym dostawcą maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego.

Atrium jest wyłącznym dystrybutorem japońskich ploterów MUTOH a także takich marek jak EFI, SUMMA, NEOLT, ONYX i wiele innych.

Obecnie Atrium zatrudnia ponad 100 pracowników w całym kraju. Główna siedziba firmy znajduje się w Opolu. Do dyspozycji naszych klientów pozostają także oddziały: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
Durex wchodzi w świat gamingu i oferuje sekspozytywne poradnictwo na Discordzie
Marka poszerza swoje działania edukacyjne związane z promowaniem bezpieczniejszego i bardziej odpowiedzialnego seksu, sięgając po kolejne kanały komunikacji z młodymi odbiorcami. Tym razem chce dotrzeć do społeczności gamingowej, która jest obecna na cieszącej się rosnącą popularnością platformie Discord.
Oreo prezentuje limitowaną edycję ciastek przygotowaną we współpracy z Xboxem
Oreo i Xbox przedstawiają limitowaną wersję ciastek z emblematami tego giganta branży gamingowej i zapraszają do ogólnopolskiej loterii konsumenckiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764