logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Płyty do reklam Styrolex

  PR 27.10.2005, przeczytano 2021 razy

Cezex wprowadził do oferty wysokiej jakości płyty mające szerokie zastosowanie w reklamie. STYROLEX to płyta z żółtej, ekstrudowanej pianki polistyrenowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/plyty-do-reklam-styrolex,3187,artykul.html

Doskonały materiał do uzyskania przestrzenności znaku lub napisu reklamowego, surowiec do aranżacji wnętrz oraz scenografii, tworzywo izolacyjne w budownictwie. Jest lekki i trwały, dzięki czemu doskonale nadaje się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej. Bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe Styrolex-u umożliwiają obróbkę jak krojenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, cięcie (z płyt można wycinać znaki graficzne, dowolnej wielkości i grubości litery, a także inne formy przestrzenne).


Dostępne grubości materiału to: 20, 30, 40, 50, 60, 80, 100, w formatach 600 x 1250mm. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na płyty w formacie 600 x 2500mm oraz o grubościach 25, 35 i 120mm. Wycięte elementy mogą być malowane dowolną farbą wodną. W przypadku liter niejednospójnych takich jak A, B, R, stosując samo malowanie czasami trudno jest uzyskać idealnie gładką powierzchnię czołową litery (przecięcia są spowodowane koniecznością dotarcia elementu tnącego do wewnętrznej części litery). Dlatego w przypadkach, gdy napis oglądany będzie z bliskiej odległości albo gdy z innych względów zależy nam na wysokiej jakości, wykańczamy powierzchnię czołową litery licem z kolorowej plexi, PVC, ze sklejki, pleksi lustrzanej czy z blachy mosiężnej.

W zastosowaniach wewnętrznych można wykonać napis lub znak z samej plexi czy PVC. Mocując wycięte litery do ściany z wykorzystaniem niewielkich dystansów otrzymamy bardzo interesujący efekt, charakteryzujący się wyjątkową wytwornością i lekkością. Standardowe grubości liter z PVC to 1, 2, 3, 4, 5, 8 i 10mm, z plexi 3mm. Cezex ma również w swojej ofercie plexi oraz PVC.

Źródło: Cezex

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764