logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Płyty do reklam Styrolex

  PR 27.10.2005, przeczytano 2025 razy

Cezex wprowadził do oferty wysokiej jakości płyty mające szerokie zastosowanie w reklamie. STYROLEX to płyta z żółtej, ekstrudowanej pianki polistyrenowej.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/plyty-do-reklam-styrolex,3187,artykul.html

Doskonały materiał do uzyskania przestrzenności znaku lub napisu reklamowego, surowiec do aranżacji wnętrz oraz scenografii, tworzywo izolacyjne w budownictwie. Jest lekki i trwały, dzięki czemu doskonale nadaje się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej. Bardzo dobre właściwości wytrzymałościowe Styrolex-u umożliwiają obróbkę jak krojenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie, cięcie (z płyt można wycinać znaki graficzne, dowolnej wielkości i grubości litery, a także inne formy przestrzenne).


Dostępne grubości materiału to: 20, 30, 40, 50, 60, 80, 100, w formatach 600 x 1250mm. Istnieje również możliwość złożenia zamówienia na płyty w formacie 600 x 2500mm oraz o grubościach 25, 35 i 120mm. Wycięte elementy mogą być malowane dowolną farbą wodną. W przypadku liter niejednospójnych takich jak A, B, R, stosując samo malowanie czasami trudno jest uzyskać idealnie gładką powierzchnię czołową litery (przecięcia są spowodowane koniecznością dotarcia elementu tnącego do wewnętrznej części litery). Dlatego w przypadkach, gdy napis oglądany będzie z bliskiej odległości albo gdy z innych względów zależy nam na wysokiej jakości, wykańczamy powierzchnię czołową litery licem z kolorowej plexi, PVC, ze sklejki, pleksi lustrzanej czy z blachy mosiężnej.

W zastosowaniach wewnętrznych można wykonać napis lub znak z samej plexi czy PVC. Mocując wycięte litery do ściany z wykorzystaniem niewielkich dystansów otrzymamy bardzo interesujący efekt, charakteryzujący się wyjątkową wytwornością i lekkością. Standardowe grubości liter z PVC to 1, 2, 3, 4, 5, 8 i 10mm, z plexi 3mm. Cezex ma również w swojej ofercie plexi oraz PVC.

Źródło: Cezex

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TFP Grafika – innowacyjność w druku 3D – pozwól się zaskoczyć
Producent display’ów, opakowań i materiałów POS zaprezentuje się premierowo na FestiwalMarketingu.pl z nowoczesną drukarką 3D MassiVit 1800 PRO - pionierskim rozwiązaniem druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej.
Kampania społeczna „Od początku”
66% Polaków jako główną przyczynę aborcji postrzega brak wsparcia kobiet w ich najbliższym otoczeniu wynika z badań Fundacji CitizenGO, która rozpoczyna nową ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem: “Od początku”.
A digital na to: KFC
Dziś nasi eksperci zespołu digital na warsztat wzięli wirtualnego influencera KFC - Colonela Sandersa.
Włodzimierz Schmidt ponownie wybrany na Prezesa Zarządu IAB Europe
Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, został ponownie wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu IAB Europe – europejskiej organizacji, która skupia swoje działania wokół rozwoju reklamy cyfrowej i edukacji rynku w zakresie potencjału tego sektora. Będzie kierował pracami organizacji do 2021 roku.Włodzimierz...
PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca, a opinie Zofii Klepackiej są jej opiniami prywatnymi, dlatego – w odniesieniu do spekulacji medialnych – spółka informuje, że nie podejmowała działań mających na celu ograniczenie aktywności medialnej Zofii Klepackiej.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764