logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Pociągiem na Remadays 50% taniej

   27.11.2014, przeczytano 1658 razy
ilustracja
fot. arformat, Bank zdjęć Signs.pl

Dzięki nawiązaniu współpracy z PKP Intercity, wszyscy odwiedzający, którzy zdecydują się na przyjazd pociągiem TLK lub EIC w klasie drugiej, będą mogli odbyć podróż powrotną na tej samej trasie za darmo. Oznacza to obniżkę ceny przejazdu o 50%.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pociagiem-na-remadays-50procent-taniej,23344,artykul.html

Jak to działa?

  1. Kup bilet na pociąg TLK lub EIC (klasa 2) od 3-6.02.2015 w kierunku Warszawy
  2. Przejazd powrotny w dniach 3-8.02.2015  masz za darmo mając ze sobą zaproszenie lub wejściówkę na Targi RemaDays Warsaw 2015
  3. Chcesz mieć zagwarantowane miejsce do siedzenia zgłoś się do kasy biletowej lub konduktora (bez opłaty za wydanie biletu)
  4. Podczas kontroli powrotnej pokaż bilet do Warszawy, identyfikator targowy oraz dowód tożsamości


Dodatkowym ułatwieniem dla odwiedzających będzie darmowy bus, który przewiezie Pasażerów z Dworca Warszawa Zachodnia (ul. Tunelowa) na teren Expo XXI

Podróż do stolicy samochodem, zwłaszcza w dniach targowych, może się okazać bardzo uciążliwa z powodu korków i ograniczonej ilości miejsc parkingowych, dlatego też polecamy podróż koleją.

Uwaga: Sprzedaż biletów promocyjnych rozpoczyna się od 5 stycznia 2015

Szczegóły oferty: http://remadays.com/index.php/pl/?option=com_content&view=article&layout=edit&id=1956

Targi objęte są patronatem medialnym Signs.pl.

Źródło: GJC Intermedia

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Noooo aleście mnie teraz zaimponowali Wąski... jak nie pić pani premier?

Najnowsze w tym dziale

Imagine Nation - Partner CxO Summit & Gala Partner Awards 2019
15 kwietnia br. w Hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, odbyła się konferencja oraz gala wręczenia nagród Partner CxO Summit & Partner Awards 2019. Wśród uczestników znaleźli się klienci i partnerzy oraz przedstawiciele firm należących do rodziny Dell Technologies. Za kompleksową realizację wszystkich działań trzeci rok z rzędu odpowiadała agencja Imagine Nation.
Mikrofony Saramonic w ofercie Foxfoto
W ofercie Foxfoto pojawiły się mikrofony dedykowane do smartfonów i tabletów z dwoma różnymi złączami: Saramonic SmartMic+ UC - z wejściem USB-C i Saramonic SmartMic+ Di z wejściem Lightning oraz teleskopowa tyczka przeznaczona dla mikrofonów typu shotgun Saramonic Magic BoomPole.
Portal Alior Banku Zafirmowani.pl najciekawszą bankową innowacją
Alior Bank zwyciężył w konkursie Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń. Został doceniony za portal Zafirmowani.pl – nowatorski serwis internetowy skierowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Portal zajął pierwsze miejsce w tegorocznej edycji konkursu w kategorii Najciekawsza innowacja dla banku. W imieniu Alior Banku nagrodę odebrał Maciej Surdyk, wiceprezes...
Krzysztof Iwański: Plakat dla Festiwalu Łódź Czterech Kultur 2019
Neon i bawełna,  kontrasty i faktury, wszystko to składające się na kulturową mozaikę współczesnego miasta – jest już plakat tegorocznej edycji Festiwalu Łódź Czterech Kultur. Zaprojektował go Krzysztof Iwański, uznany artysta wizualny, eksperymentujący z typografią, specjalizujący się w plakacie. Sam festiwal odbędzie się we wrześniu pod hasłem Współistnienie.
Niezwykła kampania autorstwa Grey Group
Krajowa Izba Kominiarzy i przedstawiciele trzech religii - PRAWOSŁAWNEJ, KATOLICKIEJ i MUZUŁMAŃSKIEJ biorą udział w kampanii edukacyjnej  mającej na celu zmianę zachowania ludzi, tak by uchronić ich przed zatruciem tlenkiem węgla.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764