logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Podcast „Tato, no weź” Kamila Balei na Zloteprzeboje.pl

  PR 04.10.2022, przeczytano 264 razy

Radio Złote Przeboje przygotowało dla internautów wyjątkową premierę audio - 4 października 2022 r. o godz. 19:00 na zloteprzeboje.pl oraz na największych platformach streamingowych pojawi się pierwszy odcinek podcastu „Tato, no weź”. W nowym cyklu dostępnym co wtorek Kamil Baleja szczerze porozmawia z gośćmi z pierwszych stron gazet oraz gwiazdami internetu o blaskach i cieniach rodzicielstwa. „Tato, no weź” to pierwszy podcast dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym głos za mikrofonem zabierze tata, pokazując tacierzyństwo z zupełnie nowej strony.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/podcast-_tato%2C-no-wez_-kamila-balei-na-zloteprzeboje.pl,397466,artykul.html

Jedni mówią o nim: „ten pozytywny głos z radia”, inni widzą w nim zwariowanego ojca z internetu. Kamil Bajela to dziennikarz radiowy i telewizyjny, konferansjer, a prywatnie – mąż i tata, ciągle wierzący w to, że kiedyś zostanie ojcem roku. Jest też autorem książki „Tato, no weź. Kupa i inne radości tacierzyństwa" (Wydawnictwo Agora), w której żartobliwie rozprawia się z wyzwaniami towarzyszącymi niejednemu ojcu.

Od października 2022 r. Kamil Baleja rozmawiać będzie o wszystkich aspektach bycia rodzicem w nowym cyklu podcastowym „Tato, no weź”.

- Od wielu lat działam w internecie i obserwuję, że rodzicielstwo pokazywane jest wyłącznie w pastelowych barwach. Tak, jakbyśmy żyli w świecie retuszu, fałszu i napuszenia. Podcast „Tato, no weź” jest konsekwencją książki, której czytelnicy pisali: „nareszcie ktoś pokazał świat Mamy i Taty bez ściemy”. Tym razem zamykamy się w studiu i zapraszamy gości, którzy nie boją się szczerze mówić o blaskach i cieniach rodzicielstwa. Bardzo się z tego cieszę, bo świat podcastów jest dla radiowców cudownym powrotem do korzeni, wszak na początku było słowo! - wyjaśnia Kamil Baleja.

Premierowy odcinek serii „Tato, no weź” pojawi się już 4 września br. o godz. 19:00 na zloteprzeboje.pl, a także platformach streamingowych (Spotify, Apple podcast) oraz na oficjalnym kanale Radia Złote Przeboje na platformie YouTube.

Gościnią pierwszej części cyklu będzie aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która z rozbrajającą szczerością odpowie na niejedno trudne pytanie Kamila Balei. Czy rozmawia z dziećmi o seksie? Czy pozwala czytać córce komentarze na swój temat? Czy jej pierwsza ciąża była wpadką? Między innymi tego dowiedzą się słuchacze podcastu.

Następne odcinki będą publikowane co wtorek, również o 19:00.

Premierę podcastu „Tato, no weź” wspiera promocja na antenie Radia Złote Przeboje, na zloteprzeboje.pl i na profilach redakcji w mediach społecznościowych - na Facebooku, na TikToku, Instagramie oraz na platformie YouTube.

Radio Złote Przeboje od dłuższego czasu rozwija swoją ofertę antenową i jednocześnie propozycje dla internautów. Na stronie internetowej stacji dostępne są quizy, przydatne informacje, a także materiały wideo i podcasty. Bibliotekę podcastową rozgłośni tworzą programy z ramówki, a także audycje przygotowane wyłącznie na zloteprzeboje.pl - jak pocast „Goście Odety Moro". Złote Przeboje to także aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android, dzięki której można słuchać radia na żywo i podcastów, czytać najważniejsze muzyczne newsy i brać udział w konkursach.

Źródło: S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Jaki materiał fotograficzny uzyska tytuł najlepszego w minionym roku w finale konkursu za „Odwagę patrzenia"? Tego dowiemy się już w czwartek, 8 grudnia 2022 r. po godz. 20:00. Serwis Wyborcza.pl przedstawi finalistów i laureata lub laureatkę Nagrody im. Krzysztofa Millera oraz zwycięzcę lub zwyciężczynię w kategorii „Wolność, solidarność,...
„Polish Gamers Kids”
PURR Media oraz inicjatywa Polish Gamers Observatory prezentują pierwsze w Polsce badanie na temat konsumpcji gier wideo przez dzieci w wieku 9-15 lat – „Polish Gamers KIDS”. Jak pokazują wyniki – dla 88% dzieci z pokoleń Z i Alfa, gry są częścią ich codziennej rutyny, a granie stanowi czynność pierwszego wyboru w wolnym czasie. Badanie „Polish Gamers...
W raporcie „Biura Reklamy 2022” przygotowanym przez magazyn „Media&Marketing Polska” po raz kolejny liderem rankingu w swojej kategorii został AMS. Najwyższe oceny zebrały także zespoły Tandem Media – zarówno ten zajmujący się reklamą radiową (wkrótce jako Tandem Audio Broker), jak i kinową (niebawem pod szyldem Helios Media). Nagrodę...
Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764