logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Podcast „Zakatarzeni” od piątku, 4 listopada na platformie Tok FM i w serwisie Sport.pl

  PR 03.11.2022, przeczytano 264 razy

„Zakatarzeni” to najnowszy wspólny projekt TOK FM oraz Sport.pl. W nowym cyklu dziennikarze obu redakcji porozmawiają z zaproszonymi gośćmi o tym, co kryje się pod zieloną murawą boisk w Katarze, gdzie rozgrywany będzie tegoroczny mundial. Słuchacze i słuchaczki podcastu dowiedzą się m.in. jak doszło do tego, że to właśnie to państwo otrzymało prawo organizacji turnieju, jak tę imprezę przygotowało i jak wykorzystało sport, by się „wybielić”. Premiera serii nastąpi już w najbliższy piątek, 4 listopada br. m.in. na platformie TOK FM – na tokfm.pl i w aplikacji TOK FM oraz na Sport.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/podcast-_zakatarzeni_-od-piatku%2C-4-listopada-na-platformie-tok-fm-i-w-serwisie-sport.pl,397845,artykul.html

Podcast „Zakatarzeni” odsłoni przed słuchaczami niesportowe aspekty mistrzostw świata rozgrywanych w Katarze. To propozycja zarówno dla fanów piłki nożnej, jak i osób zainteresowanych geopolitycznym tłem piłkarskich rozgrywek. Dziennikarze Sport.pl i TOK FM wraz z zaproszonymi ekspertami z różnych dziedzin poruszą takie tematy, jak sportswashing, łamanie praw człowieka czy polityczno-ekonomiczne aspekty związane z przygotowaniem i organizacją największego wydarzenia w piłkarskim świecie.  

Podcast „Zakatarzeni” poprowadzą dziennikarze Sport.pl Dominik Wardzichowski i Dawid Szymczak oraz dziennikarz sportowy Radia TOK FM Przemysław Pozowski.

Pierwszy odcinek 5-częściowego cyklu zostanie opublikowany już w najbliższy piątek, 4 listopada br. o godz. 12:00. Jego gościem będzie Mieszko Rajkiewicz, ekspert z zakresu upolitycznienia i globalizacji sportu, który opowie m.in. o zjawisku sportswashingu. Kolejne odcinki serii, m.in. z udziałem dyrektorki Amnesty International w Polsce, będą publikowane w środy i piątki.  

Wszystkie odcinki podcastu będą dostępne dla każdego w serwisie Sport.pl i na platformie TOK FM – na tokfm.pl oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Dodatkowo będzie można je znaleźć na kanale TOK FM Select na platformach Spotify, Google Podcasts oraz iTunes.  

Premierę nowej serii wspiera promocja na antenie Radia TOK FM, w serwisach tokfm.pl oraz Sport.pl, a także na profilach obydwu redakcji w mediach społecznościowych.

Podcast „Zakatarzeni” to nie jedyny wspólny projekt redakcji TOK FM i Sport.pl poświęcony mundialowi – kolejne są już w przygotowaniu.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
Alfa TVP i Belsat TV dostępne na szóstym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej
Wprowadzenie do dystrybucji naziemnej programów TVP Alfa i Belsat TV zapewni widzom z całej Polski możliwość ich swobodnego odbioru, w szczególności tym, dla których naziemna telewizja cyfrowa jest głównym źródłem odbioru sygnału telewizyjnego. Oba kanały od 24 stycznia są nadawane w nowym standardzie DVB-T2/HEVC, w wysokiej rozdzielczości...
W ramach akcji przygotowaliśmy dwie aukcje.
Pierwsze wydanie czasopisma Murator ukazało się w styczniu 1983 roku i liczyło 64 strony. Do tej pory wydanych zostało 466 numerów miesięcznika.
To już 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka organizowana jest pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą!”. TVN Warner Bros. Discovery po raz siódmy jest głównym partnerem telewizyjnym tej wyjątkowej akcji. Relacje z wydarzenia będzie można oglądać od rana 29 stycznia na antenie TVN, TTV, TVN24 oraz w Playerze.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764