logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Podsumowanie Oneday Roadshow

  PR 12.09.2016, przeczytano 519 razy
ilustracjastrzałka

Aż trudno uwierzyć, że to już prawie koniec tegorocznych spotkań specjalistów branży reklamowej podczas OneDay Roadshow. Wystawcy powrócili do Polski, a konkretnie na Dolny Śląsk i do hotelu Ibis Style.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/podsumowanie-oneday-roadshow,29880,artykul.html

Na pewno jednym z głównych czynników, który spowodował duże zainteresowanie prezentujących oferty i odwiedzających, był fakt, że wyjątkowa w naszych warunkach impreza wystawiennicza powróciła do Wrocławia po niemal trzech latach przerwy. Prezentacja dokonań branżowych, konkretne rozmowy biznesowe to jedno, ale organizator jednodniowych spotkań, tak jak i w innych miastach, przygotował niespodzianki.

Uczestnicy wydarzenia korzystali z nich niezwykle chętnie. Wielu z nich postanowiło wcześniej potwierdzić swoją wizytę w hotelu Ibis przy pomocy rejestracji on-line – a dzięki temu wzbogacić swoją kolekcję o jedną z pozycji książkowych proponowanych przez Bibliotekę Biznesu firmy GJC Inter Media. Dwie korzyści w jednym, czyli wygodna i szybka rejestracja on-line i upominek do wyboru (np. w formie przydatnej książki) spotkały się z dużym zadowoleniem ze strony uczestników ODS.

Nie brakowało takich, którzy od razu po zakończonym evencie zapowiedzieli wizytę w Multikinie, choć ufundowane bilety zachowują ważność do końca roku. No cóż, nie samą pracą żyje branżowiec… Niektórzy wybrali książkę, a inni relaks w kinie.


Źródło: GJC Inter Media

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764