logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Półfinał konkursu Samsung #Bespokedesignedbyyou

  PR 18.08.2021, przeczytano 397 razy

7 lipca br. wystartował globalny konkurs Samsung #BespokeDesignedByYou, którego celem jest wyłonienie autorów najbardziej kreatywnych projektów panelu frontowego lodówki Bespoke. Do półfinału konkursu zakwalifikowało się 50 prac, w tym aż 10 z Polski. O tym, które z nich przejdą do rozgrywki finałowej zadecydują internauci.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polfinal-konkursu-samsung-bespokedesignedbyyou-,392676,artykul.html

Bespoke to nowa linia lodówek Samsung, które wyróżniają się niespotykanymi dotąd możliwościami w zakresie personalizacji. Lodówki wyposażone zostały w wymienne panele zewnętrzne, dostępne w takich opcjach wykończeniowych jak szkło satynowe, czyste szkło lub metal, a także w wielu atrakcyjnych kolorach, m.in. czerń, błękit, lawenda i beż, dzięki czemu gwarantują perfekcyjne dopasowanie do wnętrza w każdym stylu.

Konkurs Samsung #BespokeDesignedByYou wystartował 7 lipca br. Zadanie dla uczestników polegało na tym, aby wspomniane panele zewnętrzne lodówki Bespoke potraktować jako przestrzeń do wyrażenia własnej twórczości artystycznej. Wyzwanie Samsung podjęło 1768 uczestników, w tym 323 z Polski. Spośród nadesłanych prac jury wybrało 50, które zostały zakwalifikowane do etapu głosowania internautów. Projekty zostaną opublikowane na Instagramie @Samsung_bespoke w piątek 13 sierpnia, a do kolejnej tury przejdzie 15 prac, które do północy 22 sierpnia zdobędzie najwięcej głosów („polubień”). W finale konkursu 3 najbardziej wyjątkowe projekty otrzymają szansę na realizację.

Zwycięzcy konkursu Samsung zostaną wyłonieni podczas obrad jury, a ogłoszenie wyników nastąpi 30 sierpnia na profilu @Samsung_bespoke.

Jury konkursu

Prace ocenia jury, któremu przewodzą Kelly Hoppen CBE, wielokrotnie nagradzana brytyjska projektantka wnętrz i elementów wystroju oraz londyński projektant Yinka Ilori. Każdy z projektantów stworzył unikalny projekt panelu lodówki Bespoke, odzwierciedlający ich indywidualny styl, aby zainspirować wszystkich zainteresowanych do działania i podjęcia wyzwania konkursowego.
W składzie jury znaleźli się także: Sarah Douglas - redaktorka naczelna magazynu Wallpaper*, Harry Choi - Senior Vice President Home Appliance w Samsung oraz Felix Heck - Senior Vice President of Design w Samsung UK.

Źródło: Samsung Electronics Co., Ltd.

www.samsung.com

Dodatkowe informacje:

Organizatorem konkursu jest Samsung Electronics Co., Ltd. Więcej informacji o konkursie Samsung #BespokeDesignedByYou, oraz regulamin konkursu można znaleźć pod linkiem: https://www.samsung.com/pl/campaign/BespokeDesignByYou
* Wallpaper to numer jeden wśród magazynów na świecie poświęconych dziedzinie architektury i wnętrz, a także mody, sztuki i współczesnego stylu życia.


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: lukelycz

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trzebiatów wygrywa 13. edycję plebiscytu miast Świeć się z Energą
Trzebiatów uzyskał blisko 130 000 głosów w finałowej rundzie i wygrał doroczny plebiscyt Świeć się z Energą. Tuż za nim uplasowały się Ostrów Wielkopolski i Bielsko-Biała. W trwającej na przełomie grudnia 2021 i stycznia 2022 zabawie, internauci wybierali najpiękniej rozświetlone miasta spośród 266 miejscowości z całej Polski. W 13. edycji konkursu zainicjowanego przez...
9 Edycja Papaya Young Creators
Nowa nazwa i formuła 9. edycji najbardziej prestiżowego projektu dla młodych kreatywnych twórców w naszej części Europy.
Sony World Photography Awards 2022: finaliści konkursu studenckiego i młodzieżowego
World Photography Organisation opublikowało listę finalistów konkursu studenckiego i młodzieżowego w edycji Sony World Photography Awards 2022. Nazwiska Fotografa Roku w konkursie studenckim i Fotografa Roku w konkursie młodzieżowym zostaną ogłoszone 12 kwietnia, a ich prace będą prezentowane w ramach wystawy Sony World Photography Awards 2022 w londyńskim Somerset House.
Trwa finał Świeć się z Energą
Już tylko cztery dni dzielą nas od zakończenia głosowania w finale 13. edycji ogólnopolskiego plebiscytu miast Świeć się z Energą. Spośród 266 miejscowości zgłoszonych do zabawy, z finałowej 16. wyłonione zostanie miasto o najpiękniejszych świetlnych dekoracjach. Rywalizacja o tytuł i charytatywne nagrody jest niezwykle zacięta. Na czele rankingu znajdują się...
Konkurs na plakat 55. Festiwalu im. Jana Kiepury
Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju ogłasza konkurs na projekt plakatu Festiwalu im. Jana Kiepury.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764