logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Poligrafia 2015: Laureaci konkursu o Złoty Medal MTP

   04.05.2015, przeczytano 2706 razy
ilustracja

28 kwietnia 2015 r. miało miejsce posiedzenie Sądu Konkursowego Złotego Medalu Międzynarodowych Targów Poznańskich na targach POLIGRAFIA 2015, któremu przewodniczył dr inż. Jerzy Hoppe z Centralnego Ośrodka Badawczo – Rozwojowego Przemysłu Poligraficznego z Warszawy. Spośród 6 zgłoszonych produktów nagrodzono 5.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/poligrafia-2015%3A-laureaci-konkursu-o-zloty-medal-mtp,24753,artykul.html

To jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości. O Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie walczy niemal 500 produktów. Medaliści chętnie promują produkty uznając wyróżnienie za wiarygodną rekomendację ważną w procesie budowania marki i zaufania do jakości oferowanych wyrobów.

Lista produktów nagrodzonych  Złotym Medalem MTP na POLIGRAFIA 2015

 

Rotacyjna maszyna sztancująca HORIZON RD -4055

HORIZON INTERNATIONAL, INC., Japonia
Zgłaszający: DERYA Sp. z o.o., Tychy

Pawilon 6A stoisko 8      

Horizon RD-4055 jest prostą kompaktową w pełni zautomatyzowaną maszyną pozwalającą na sztancowanie , przegniatanie, perforację, rozcinanie , dziurkowanie i zaokrąglanie narożników w arkuszach z nadrukiem offsetowym i cyfrowym.
Urządzenie zaprojektowana w celu  spełnienia rosnącego  popytu na szybką realizację krótkich zamówień.      


Płyty fleksograficzne Flenex

FUJIFILM EUROPE GmbH (sp. z o.o.) Oddział w Polsce/ Branch in Poland
Warszawa

Paw. 6A stoisko 10      

Flenex to płyty fleksograficzne wymywane wodą, które zapewniają najwyższą jakość druku i wydajność przy jednoczesnym znacznym obniżaniu kosztu użytkowania w porównaniu z technologiami termicznymi, solwentowymi lub innymi technologiami płyt wymywanych wodą.


PuzzleFlow Manager

INFOSYSTEMS S.A. Warszawa
Pawilon 6A stoisko 11B
      
PuzzleFlow Manager to system klasy MIS dla małych i średnich drukarń. System został zbudowany na bazie cenionych na polskim rynku  rozwiązań systemu przetwarzania plików PDF PuzzleFlow i systemu wspierającego zarządzanie drukarnią Galileo. O wysokiej innowacyjności rozwiązania decyduje włączenie studia graficznego w system przepływu informacji w drukarni oraz internetowy nielimitowany czasowo dostęp klienta do drukarni.        


System IwarePRINT

IWARE Sp. z o.o., Wrocław
Pawilon  6A   stoisko 21

iwarePRINT - Pierwszy automatyczny system web-to-print w Polsce.
iwarePRINT to modułowy i kompletny system dedykowany dla firm z branży poligraficznej i reklamowej. To rozwiązanie do zarządzania obiegiem zlecenia w drukarni oraz internetową obsługą sprzedaży. Służy do nadzoru nad
wszystkimi etapami obsługi zlecenia - od złożenia zamówienia przez klienta, aż do wysłania wydruku do jego rąk. iwarePRINT wpływa na uporządkowanie pracy, optymalizacje procesów, znacznie obniża koszty prowadzenia firmy.
      

Zestaw OPUS Binding Tower

OPUS Sp. z o.o., Gliwice
Pawilon 6A stoisko 31

ZESTAW OPUS BINDING TOWER pozwala na indywidualizację i oprawę dokumentów i książek w oprawie miękkiej i twardej systemem METALBIND. Ze względu na spójność projektową i technologiczną oraz szeroki zakres zastosowań znajduje nabywców w ponad 50 krajach świata zarówno w biurach, pracowniach introligatorskich, drukarniach jak i punktach foto. Jest idealnym rozwiązaniem dla firm, agencji reklamowych i usługowych. METALBIND jest najlepszym systemem oprawy dokumentów i książek: najtrwalszym, najbezpieczniejszym i najbardziej eleganckim.       

Automatyczna, termiczna linia do  jedno i dwustronnego laminowania papieru EUROPA PB

Zakład Foliowania Papieru, Gdynia
Pawilon 6A stoisko 41


Europa PB to automatyczna linia do jedno i dwustronnego laminowania papieru do formatu B2 produkowana w ZFP w Gdyni pod marką D&K.
Urządzenie zostało zaprojektowane dla drukarń, w których laminowanie dwustronne jest ważną pozycją, tak pod względem ilościowym jak i jakościowym.
Unikalna konstrukcja ( dwa bloki laminujące wbudowane w niewielkim urządzeniu) zapewnia taką samą jakość laminowania na obu stronach arkusza, co jest szczególnie ważne w przypadku folii błyszczącej.
     
                          
Targi Poligrafia 2015 objęte są patronatem medialnym Signs.pl

Źródło: MTP

www.poligrafiaexpo.pl

Dodatkowe informacje:

Wszystkie przyznane Złote Medale MTP są równoważne.
Listy ułożone alfabetycznie wg firm zgłaszających.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Firma Mark Andy przygotowała kolejną zdalną prezentację dla swoich klientów, tym razem we współpracy z Avery Dennison. Będzie ona poświęcona technologii RFID i rozwiązaniom technologicznym, jakie obie firmy oferują. Webinarium odbędzie się 9 grudnia br. i składać się będzie z dwóch sesji. Pierwsza - od godziny 10.00 – prowadzona będzie w języku...
System do broszurowania Duplo Isaddle w Mazowieckim Centrum Poligrafii
Kolejna w tym roku inwestycja Mazowieckiego Centrum Poligrafii (MCP) zwiększyła jeszcze bardziej potencjał produkcyjny tej firmy. Tym razem drukarnia zakupiła system broszurujący iSaddle z oferty Duplo z trzema wieżami zbierającymi i układarką wysokiego stosu. Odblokował on „wąskie gardło”, jakie utworzyło się tu w przypadku oprawy zeszytowej.  Jak zapewnia...
Akademia Zarządzania Barwą, organizowana przez wydawnictwo Polski Drukarz Sp. z o.o., to w tym roku kolejne branżowe spotkanie online, w którym w ostatnim czasie wzięła udział firma Sun Chemical.  Tematem jej prezentacji podczas tego wydarzenia był zestaw aplikacji i usług, jakie oferuje swoim klientom pod wspólną nazwą SunColorBox. Sun Chemical był jednocześnie...
Pionierski rozwój - druk cyfrowy na elastycznych i rozciągliwych foliach
Koenig & Bauer rozpoczyna współpracę na rzecz dalszego rozwoju RotaJET
Pandemia Covid 19, która w ostatnich tygodniach ponownie zaostrzyła swój przebieg w większości krajów, podobnie jak w wielu innych sektorach odcisnęła wyraźne piętno także na wynikach biznesowych Grupy Koenig & Bauer. W trzecim kwartale poziom zamówień spadł o 13,8% w stosunku do analogicznego okresu roku poprzedniego do poziomu 232,6 mln EUR, z kolei...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764