logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

POLIGRAFIA coraz bliżej. Wystawców coraz więcej

   10.03.2009, przeczytano 1147 razy

Liderzy rynku, nowoczesne rozwiązania techniczne, maszyny i urządzenia poligraficzne oraz wiele ciekawych wydarzeń towarzyszących - tak zapowiada się kolejna edycja największego spotkania specjalistycznego dla przemysłu poligraficznego w Polsce.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/poligrafia-coraz-blizej.-wystawcow-coraz-wiecej,8641,artykul.html

Od początku targi POLIGRAFIA są platformą porozumienia firm polskich i zagranicznych, miejscem spotkań nie tylko biznesowych, ale również forum wymiany doświadczeń i informacji na temat oferowanych nowości i tendencji rozwojowych branży poligraficznej. Wydarzenie to gromadzi wystawców prezentujących najnowsze osiągnięcia i technologie z obszaru przygotowania do druku, maszyn drukujących, materiałów poligraficznych oraz aktualne trendy i nowości.

Na dwa miesiące przed targami swoją obecność potwierdziło już ok. 220 wystawców i ponad 40 firm reprezentowanych. W dalszym ciągu przyjmowane są zgłoszenia udziału, dlatego organizatorzy są pewni, że tegoroczna edycja będzie zbliżona wielkością do poprzedniej w 2007 roku. W Poznaniu pojawi się zdecydowana większość stałych, w tym tych najbardziej renomowanych wystawców oraz nowi uczestnicy. Wśród nich nie zabraknie oczywiście liderów rynku poligraficznego m.in.: Agfa Graphics, Avargraf, Bobst, Canon Polska, Derya, Digiprint, Duplo, FUJIFILM, Grafikus – Systemy Graficzne, KBA-Grafitec, KBA-Polska, KODAK Polska, Reprograf, Scorpio, Signtech czy Xerox.

Tegoroczną edycję urozmaici oczywiście program wydarzeń – konferencje, seminaria, przestrzenie specjalne - przygotowany we współpracy z partnerami Międzynarodowych Targów Poznańskich: Polską Izbą Druku, Centralnym Ośrodkiem Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Poligraficznego oraz wydawnictwami branżowymi.

Mocnymi punktami POLIGRAFII będą m.in.:

 • Konferencja Polskiej Izby Druku pt. „Standaryzacja w przemyśle poligraficznym”;
 • Konferencja edukacyjna „Nowoczesna edukacja zawodowa wymogiem współczesnej poligrafii” organizowana przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego przy udziale MTP;
 • Miasteczko Drukarń Polskich;
 • Salon Druku Wielkoformatowego;
 • Poligrafia Retro.

  Bezpłatny wstęp po rejestracji online
  Targi będzie można zwiedzać od wtorku do piątku od godziny 9.00 do 17.00. Nowością w tym roku jest możliwość bezpłatnego wstępu na targi POLIGRAFIA, EURO-REKLAMA i TeksPro po wcześniejszej rejestracji online (formularz dostępny na stronie www.poligrafia.mtp.pl, www.giftexpo.pl, www.outdoorexpo.pl).

  Źródło: MTP

 • REKLAMA

  Komentarze

  Zaloguj się i dodaj komentarz

  Najnowsze w tym dziale

  Ploterowe Dni Otwarte Atrium w Warszawie już 27 maja
  W maju i czerwcu Atrium Centrum Ploterowe oraz IKONOS zapraszają na Dni Otwarte, organizowane we wszystkich polskich oddziałach firmy. Uczestnicy, będą mogli zobaczyć m.in. kilka najciekawszych urządzeń do druku wielkoformatowego firmy Mutoh.
  Bezpłatne szkolenie online: Projektowanie w NX do druku 3D z żywic fotopolimerowych
  CadXpert oraz GM System zapraszają na ostatnie szkolenie online z cyklu "Projektowanie w NX do druku 3D". Webinarium odbędzie się 27 maja o godz. 11 i będzie poświęcone zagadnieniom modelowania do druku z żywic fotopolimerowych.
  Sieć sklepów ALDI wraz z agencją Scholz&Friends Warszawa uruchomiła ogólnopolską akcję „Doceniam, dziękuję!”, której celem jest wsparcie lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, pracowników sklepów, listonoszy, kurierów i wszystkich tych, którzy stoją na pierwszej linii walki z koronawirusem.
  OSM Piątnica rozstrzygnęła przetarg na digitalową obsługę mediową swoich produktów. Do długoterminowej współpracy wybrano agencję mediową Starcom, która od maja odpowiadać będzie za działania digital dla wszystkich kategorii produktowych OSM Piątnica.
  Branża targowa chce ruszyć w połowie sierpnia
  Już w lutym zaczęto odwoływać imprezy targowe w całej Europie. Od dwóch miesięcy branża stoi. Związane z nią firmy mają praktycznie takie same szanse uzyskania pomocy jak przedstawiciele innych działów gospodarki, mniej dotkniętych skutkami pandemii lub mających możliwość przynajmniej częściowej aktywności poprzez pracę zdalną. – Chcielibyśmy prosić...
   
  Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764