logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polish Graphic Design Talks Online

   28.12.2020, przeczytano 469 razy
ilustracjastrzałka

Nowe nagrania na platformie Polish Graphic Design Talks Online. Wykłady o historii designu, wywiady z warszawskimi projektantami oraz poradnik o szukaniu pracy za granicą.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polish-graphic-design-talks-online,389700,artykul.html

1. Praca dla designerów

Wywiady poświęcone życiu i pracy za granicą. Dostępne jest już nagrania wywiadu z Borysem Kosmynką (Neville Brody Associates) o pracy w Wielkiej Brytanii. Niebawem rozmowa z Agatą Endo Nowicką o życiu w Nowym Jorku.

2. Historia designu

Wykłady poświęcone historii polskiej grafiki użytkowej. Dostępne są między innymi wykłady Patryka Hardzieja o Karolu Śliwce, Mateusza Machalskiego o kroju „Bona Nova” czy Piotra Rypsona o Mieczysławie Bermanie.

3. Warszawski design

Seria wywiadów prezentujących scenę warszawskiego designu graficznego, rozmowy między innymi z Anią Światłowską, Zosią Dzierżawską czy Grzegorzem Derlukiewiczem ze studia Redkroft.

Dostęp do większości wykładów i wywiadów jest bezpłatny. Zniżka na roczną subskrypcję w cenie 62,5 złotych jest możliwa po wpisaniu kodu rabatowego MINUS50.

Źródło: STGU

www.stgu.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wraz z początkiem roku Komunikacja+ PR nawiązała współpracę z Canon Polska, czyli lokalnym przedstawicielstwem globalnego dostawcy technologii i usług z zakresu obrazowania, a także jedną z najbardziej lubianych i rozpoznawalnych marek na świecie. W ramach umowy K+ PR odpowiadać będzie za bieżące wsparcie marki w obszarze Public Relations.
247Communication uruchamia swoje studio broadcastowe
Jedna z wiodących agencji PR w Polsce, 24/7Communication poszerza swoją ofertę o własne studio do przygotowywania contentu wideo i streamingu. Nowa przestrzeń została zaprojektowana z myślą o różnorodnych formatach wideo oraz interaktywnych, angażujących transmisjach. 24/7STUDIO wyposażone jest w najnowsze rozwiązania technologiczne, spełniające profesjonalne standardy...
Małgorzata Guryn awansowała na stanowisko Client Service Director w Havas Warsaw
Z początkiem stycznia Małgorzata Guryn objęła stanowisko Client Service Director w Havas Warsaw. Z agencją związana jest od 2019 roku i dotychczas była zatrudniona jako Business Development Director.
Cut The Mustard wygrała przetarg i kontynuuje obsługę digitalową Lech Premium i Lech Free
Od stycznia br. agencja Cut The Mustard po trzech latach działań dla marek, kontynuuje współpracę z Lech Premium i Lech Free, należącymi do Kompanii Piwowarskiej. Zespół agencji odpowiada za obsługę kanałów online.
Panasonic: wyświetlacze z serii SQ1H
Wyświetlacze z serii SQ1H idealnie sprawdzą się w przestrzeniach handlowych, punktach informacji publicznej oraz firmach posiadających chociażby mocno nasłonecznione lobby czy wewnętrzne dziedzińce
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764