logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polomagazyn z ponad półmilionową sprzedażą

  PR 05.12.2019, przeczytano 144 razy
ilustracjastrzałka

Blisko 100 stron pełnych świątecznych inspiracji i przepisów, a także propozycje gwiazdkowych prezentów, sylwestrowych atrakcji, praktycznych porad dla narciarzy i miłośników zimowych sportów – to wszystko znaleźć można w nowym, ósmym numerze POLOmagazynu. Świąteczne wydanie magazynu ukaże się już 6 grudnia br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polomagazyn-z-ponad-polmilionowa-sprzedaza,384976,artykul.html

Custom publishing to jedno z kilku nowoczesnych narzędzi marketingowych z sukcesem wykorzystywanych przez POLOmarket, by wspierać markę sieci oraz marki własne. POLOmagazyn to kulinarno-lifestylowy magazyn, który od momentu wprowadzenia do sprzedaży cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. Dotychczasowe 7 numerów sprzedało się w nakładzie ponad 500 tys. egzemplarzy, a w maju br. tytuł został uznany najlepszym magazynem konsumenckim na rynku FMCG, zdobywając główną nagrodę w prestiżowym konkursie Power of Content Marketing Awards, organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska.

W najnowszym, ósmym już numerze POLOmagazynu, znaleźć można mnóstwo świątecznych przepisów, m.in. na tradycyjne domowe wypieki, oraz pomysły na gwiazdkowe prezenty i sylwestrowy wieczór, a amatorzy narciarstwa znajdą w POLOmagazynie garść praktycznych porad - gdzie się udać, i jak najlepiej przygotować się, by móc cieszyć się białym szaleństwem.

POLOmagazyn będzie dostępny we wszystkich sklepach należących do Grupy POLOmarket już od 6 grudnia br.

Źródło: Grupa POLOmarket

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Cenzura prewencyjna w PAP: protest pod Polską Agencję Prasową
W dniu 12.01.2020 pod Polską Agencją Prasową odbył się protest gromadzący kilkadziesiąt różnych organizacji i środowisk dotkniętych cenzurą prewencyjną.
Wypraszanie dziennikarzy z konferencji prasowej – komentarze PSPR
Członkowie klubu rzeczników prasowych i eksperci od etyki w PSPR komentują ostatnią opinię Rady Etyki Public Relations w sprawie wykluczania wybranych dziennikarzy z konferencji prasowych (z 15.01.2020 r.). Wypowiedzieli się: Mariusz Gruza (Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy), Agnieszka Jaszkaniec (Katowickie Wodociągi S.A.), Tomasz Popielewski (Ceramika Paradyż), Bartosz...
Bankier.pl najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów
Bankier.pl po raz dwunasty z rzędu został uznany za najważniejszy portal internetowy skierowany do inwestorów w badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Polska dla seniorów w Radiu Tok FM
Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, które przypadają 21 i 22 stycznia, Radio TOK FM przygotowuje specjalną akcję multimedialną. Złożą się na nią: audycje, ekskluzywne podcasty oraz specjalne materiały dostępne na tokfm.pl. Dzięki nim słuchacze i internauci poznają problemy, oczekiwania i codzienność starszych osób w Polsce.
Format #Hashtagchallenge na Tiktoku dostępny dla polskich reklamodawców
Hasztag jest jednym z kluczowych narzędzi mediów społecznościowych, a wyzwania to coś, co pokochało pokolenie Z. Nie dziwi więc, że #HashtagChallenge stał się jednym z najatrakcyjniejszych formatów na TikToku, zarówno dla użytkowników, jak i dla marek. Od tego roku dostępny jest również dla polskich reklamodawców.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764