logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polomarket kolejny raz z nagrodą w konkursie Power of Content Marketing Awards

  PR 22.10.2021, przeczytano 199 razy

POLOmagazyn, kulinarno-lifestylowy magazyn konsumencki wspierający wizerunek sieci POLOmarket oraz jej marki własne, otrzymał brązową statuetkę w prestiżowym konkursie Power of Content Marketing Awards. Jest to już drugie w ciągu ostatnich dwóch lat wyróżnienie dla wydawnictwa sieci. W 2019 r. tytuł otrzymał złoto.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polomarket-kolejny-raz-z-nagroda-w-konkursie-power-of-content-marketing-awards,393487,artykul.html

- Od momentu wprowadzenia do sprzedaży POLOmagazyn cieszy się nieustannie bardzo dużą popularnością wśród naszych Klientów. Dowodem na to jest sprzedaż łączna tytułu w wysokości blisko 1 mln egzemplarzy. Custom publishing to jedno z wielu nowoczesnych narzędzi marketingowych wspierających markę POLOmarket oraz marki własne, a także nagradzające lojalność Klientów sieci - mówi Krzysztof Szultka, Dyrektor Marketingu w POLOmarkecie.

Polska sieć supermarketów POLOmarket wydaje POLOmagazyn od początku 2018 r. Na ponad 100 stronach POLOmagazynu poruszana jest tematyka kulinarna, publikowane są reportaże podróżnicze, wywiady z gwiazdami, a także praktyczne porady opracowane przez ekspertów z dziedziny dietetyki, wychowania i psychologii. POLOmagazyn stawia także na najważniejsze aspekty wyróżniające sieć takie jak: świeżość, wysoka jakość produktów marek własnych, a także polskość sieci.

Źródło: Grupa POLOmarket

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kreatury 2021 rozdane
Wczoraj (25 listopada) odbyła się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji „Kreatura”. Redakcja miesięcznika „Media Marketing Polska” wręczyła statuetki za najbardziej oryginalne i nieszablonowe projekty marketingowe w 2021 r. Przyznano 21 nagród głównych. Wręczono także 25 wyróżnień i jedną nagrodę specjalną.
Gala wręczenia nagród Kreatura 2021 już jutro
Już w najbliższy czwartek (25 listopada) o godzinie 19:30 odbędzie się gala wręczenia nagród w 25. edycji Konkursu Niezależnej Kreacji.  Agencje, domy mediowe i freelancerzy powalczą o statuetkę Kreatury 2021 w 25 kategoriach konkursowych. Transmisję LIVE z wydarzenia będzie można obejrzeć na Facebooku Media Marketing Polska (MMP).
Konkurs Dyrektor Marketingu Roku 2020 / 2021 - wyniki
10 Jubileuszowa Gala Konkursu odbyła się 17 listopada w Warszawie w Hotelu Crowne Plaza i była finałem Konferencji EXECUTIVE SUMMIT 2021. Kapituła Konkursu postanowiła przyznać 2 wyróżnienia oraz nagrody w 16 kategoriach branżowych, 16 specjalnych, 4 kategoriach „odkrycia”, 2 kategoriach zespołowych, nagrodę główną GRAND PRIX i nagrodę z okazji 10 edycji konkursu - DYREKTOR...
Ryszard Solski dołączył do grona laureatów „Łbów PR”
Polskie Stowarzyszenie Public Relations ogłosiło laureata Nagrody „Łby PR” 2021. Podczas konferencji "PSPR Day" statuetkę odebrał Ryszard Solski, założyciel i prezes agencji Solski Communications. Wydarzenie było też sposobnością do spotkania się laureata z branżową publicznością i rozmowy m.in. o planach biznesowych, sektorze PR i jego reprezentacji,...
Zrealizowane przez agencję Partner of Promotion i Medisept  działania otrzymały nominację w kategorii Public Affairs w międzynarodowym konkursie z zakresu  PR i komunikacji „European Excellence Awards”.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764