logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polpharma nowym klientem Kamikaze

  PR 24.10.2022, przeczytano 322 razy

Po wygranym przetargu Kamikaze dołączyła do grona agencji współpracujących z koncernem Polpharma, największą polską firmą farmaceutyczną.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polpharma-nowym-klientem-kamikaze,397725,artykul.html

Umowa pomiędzy firmami została podpisana na czas nieokreślony, dotyczy współpracy w obszarze digital marketingu. Dzięki wygraniu przetargu Kamikaze dostała się na shortlistę agencji współpracujących na stałe z Polpharmą.

– W Kamikaze mamy przyjemność pracować z wieloma liderami swoich kategorii. Polpharma wprost idealnie pasuje do tego grona. Mam dużą satysfakcję z wygranego przetargu i jeszcze większy apetyt na wspólne projekty – komentuje Michał Ryszkiewicz, CEO & Partner w Kamikaze.

Polpharma jest polską firmą farmaceutyczną. Od 85 lat cieszy się zaufaniem pacjentów, lekarzy, farmaceutów oraz partnerów biznesowych. Jest największym polskim producentem leków i jedną z największych firm farmaceutycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Co ósme opakowanie leku w polskich aptekach i co trzecie w szpitalach pochodzi właśnie z Polpharmy.

Źródło: Kamikaze

www.kamikaze.digital

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Współpraca od początku opierała się na świadomych, synergicznych działaniach marketingowych w strefie online, w celu zwiększenia udziału w rynku e-commerce. Harbingers pomogło BoboWózkom w skutecznym i konsekwentnym budowaniu pozycji lidera w branży wózków i fotelików dziecięcych w e-commerce.
Nowe biuro P&G wykorzystuje rozwiązania przyjazne dla środowiska
Procter & Gamble od początku swojej działalności w Polsce jest jednym z cenionych pracodawców, oferującym nie tylko możliwości rozwoju zawodowego, ale także dbającym o to, by  tworzone przez firmę środowisko pracy było otwarte dla różnorodnych grup pracowników. Dlatego też stale przygląda się ich potrzebom. Zmieniające się w ostatnich latach modele pracy oraz oczekiwania,...
Klink International rozpoczyna współpracę z N42 creative solutions
Od stycznia 2023 roku za działania marketingowe i PR-owe KLINK INTERNATIONAL jednego z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego odpowiada agencja kreatywna N42. Współpraca ta, to kolejny krok w działaniach firmy KLINK związany z intensywnym rozwojem i planem osiągnięcia założonych celów strategicznych.
Waterdrop to firma, która powstała w 2016 roku w Austrii. Marka dba o ekologię, nie wykorzystuje tworzyw sztucznych i konserwantów. W swojej ofercie posiada rozpuszczalne w wodzie kapsułki z witaminami i ekstraktami roślinnymi, które nadają napojom owocowy smak. Waterdrop przyświecają dwie idee: dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz ograniczenie produkcji plastiku. Z kolei...
Agencja gamingowa Kool Things prolongowała umowę z Razer – wiodącą lifestylową marką dla graczy oraz pionierem rynku gaming hardware. Współpraca pomiędzy firmami trwa już 12 lat. W tym czasie agencja obsłużyła blisko 500 premier, a tylko w ostatnich 3 latach wsparła przedstawicieli mediów w stworzeniu niemal 2000 recenzji produktów marki Razer. Podpisana umowa przedłuża...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764