logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Polpharma po raz kolejny wybiera Serviceplan Health

  PR 17.08.2021, przeczytano 594 razy
ilustracja

W wyniku przetargu a następnie badań konsumenckich, Polpharma ponownie wybrała Serviceplan Health/Change Serviceplan do stworzenia komunikacji dla Biotebalu Max, produktu przeciw wypadaniu włosów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-polpharma-po-raz-kolejny-wybiera-serviceplan-health,392660,artykul.html

W ramach współpracy przygotowano spoty reklamowe oraz billboard sponsorki. Nowa kampania nosi tytuł „Wszystko na maxa” i pokazuje jak intensywnie obecnie żyjemy – żyję na maxa, o włosy też dbam na maxa z Biotebalem Max, z maksymalną dawką biotyny.

W filmach ponownie zagrała Trycholog Urszula Dawid.

To już 4 wspólny projekt Serviceplan Health/Change Serviceplan dla Biotebalu (tabletki/kosmetyki/paznokcie). W 2019 roku Serviceplan Health/Change Serviceplan oraz Opus B zdobyli srebrną statuetkę Effie w kategorii: long term excellence.

Kampania została wyreżyserowana przez Monikę Kmitę, za produkcję odpowiada Lemon Studio, za postprodukcję studio Xantus.

Źródło: Group One S.A.

www.groupone.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Joomp na wydarzeniach branżowych w styczniu
Dopiero co zaczął się miesiąc, a Joomp już zdążył być obecny na trzech imprezach targowych w tym sezonie. Nie zwalniamy tempa i cały czas promujemy portal Joomp podczas imprez branżowych.
Ikea ogłasza współpracę ze znaną fotografką Annie Leibovitz
Grupa Ingka, największy franczyzobiorca IKEA, opublikowała niedawno roczny raport „IKEA. Życie w domu 2022”. Z badania przeprowadzonego wśród ponad 37 000 osób w 37 krajach wynika, że prawie połowa ludzi na świecie (48%, w Polsce 37%) ma wrażenie, że obraz kreowany przez media nie odzwierciedla realiów ich życia w domu.
Nowość w ofercie Integart – ekologiczne płyty Swedboard® na targach RemaDays 2023
W dniach 1-3 lutego zapraszamy na nasze stoisko F3.22 w hali F Ptak Warsaw Expo, gdzie podczas targów RemaDays 2023 zaprezentujemy nowości w naszym portfolio – kreatywne płyty do konstrukcji 3D o unikalnej strukturze. Materiał, z którego wykonano płyty to najlepsza na rynku sztywna tektura posiadająca certyfikat FSC,...
Rusza nowa kampania Live from PS5
Firma Sony Interactive Entertainment ma przyjemność poinformować o starcie nowej kampanii Live from PS5, zainspirowanej najlepszymi grami dostępnymi na PlayStation 5.
PA1705UL od Sharp/Nec – laserowy projektor instalacyjny LCD  o wysokiej jasności i bezfiltrowej konstrukcji
Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na ISE 2023 nową linię jasnych laserowych projektorów instalacyjnych LCD: NEC PA1705UL (o jasności 17000 lumenów) oraz NEC PA1405UL (z jasnością 14000 lumenów). To kompaktowe, superciche modele do wizualizacji na dużą skalę. Oprócz profesjonalnych możliwości instalacyjnych, nowe modele nie mają...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764