logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polscy artyści tworzą serię limitowanych kart podarunkowych dla Amazon.pl

  PR 02.12.2022, przeczytano 316 razy
ilustracjastrzałka

Z okazji zbliżających się świąt polscy artyści, Andrzej Mleczko, Ptaszek Staszek i Nieładnie Rysuje, przygotowali grafiki do serii limitowanych kart podarunkowych dostępnych na Amazon.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polscy-artysci-tworza-serie-limitowanych-kart-podarunkowych-dla-amazon.pl,398221,artykul.html

Oprócz standardowych wzorów e-kart na Amazon.pl, dostępne są trzy karty podarunkowe z limitowanej edycji, ozdobione ilustracjami trzech znanych polskich artystów: Andrzeja Mleczki, rysownika i satyryka, autora publikowanych w prasie rysunków satyrycznych, Piotra Jedlińskiego, ilustratora, grafika i twórcy Ptaszka Staszka - zabawnego rysunkowego ptaka cieszącego się popularnością w Internecie oraz Kamili Szcześniak, znanej również jako Nieładnie Rysuje, która tworzy satyryczne rysunki komentujące codzienną rzeczywistość. Karty podarunkowe w nowej szacie graficznej będą dostępne do końca 2022 roku.

- Karty podarunkowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą się zdecydować, jaki prezent chciałyby otrzymać na święta. Na Amazon.pl można znaleźć ponad 250 mln produktów w ponad 30 kategoriach. Obdarowani kartą podarunkową mogą wybrać idealny dla siebie prezent, w dogodnym momencie – powiedział Jakub Stefański z Amazon.pl.

Karta podarunkowa może zostać dostarczona wybranej osobie pocztą elektroniczną w określonym dniu i o określonej godzinie wybranej podczas zakupu. E-karty można wykorzystać na Amazon.pl przez 10 lat od daty wydania i nie obowiązuje kwota minimalna ich zakupu.

ilustracjastrzałka

Już wkrótce klienci będą mogli również wygrać kartę podarunkową dla siebie w konkursie organizowanym na stronie Amazon.pl na Facebooku. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie własnego projektu graficznego e-karty Amazon.pl. Najlepsze prace zostaną nagrodzone kartą podarunkową z serii limitowanej o wartości 500 zł. Więcej informacji na stronie Amazon.pl na Facebooku.

Amazon przygotował dla użytkowników również internetową wyszukiwarkę prezentów - Świąteczny Niezbędnik, która pomaga klientom znaleźć prezenty dla osób w każdym wieku. W Świątecznym Niezbędniku Amazon można znaleźć pomysły na prezenty z różnych kategorii, takich jak elektronika, zabawki, książki, artykuły kosmetyczne, świąteczne swetry, dekoracje i wiele innych. Kupowanie prezentów jest łatwe, gdy ma się setki opcji do wyboru na Amazon.pl. Już dziś na Amazon.pl czekają idealne świąteczne prezenty, dzięki którym na twarzach bliskich zagoszczą uśmiechy.

ilustracjastrzałka

Źródło: Amazon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
Fachowiec w… konfesjonale, czyli kolejna odsłona kampanii Atlasa
Atlas wchodzi w kolejną fazę komunikacji związanej z nowym Gruntem NKP. To innowacyjny produkt, który dzięki swoim właściwościom nie kapie, nie chlapie i zapewnia w 100 proc. czystą pracę. Nawiązując do możliwości gruntu, ale także haseł kampanii, firma przygotowała spot, którego akcja dzieje się w… konfesjonale, a głównymi postaciami są Fachowiec...
Medallia wspiera Schneider Electric w zwiększaniu satysfakcji klientów dzięki przekazaniu spersonalizowanych informacji pracownikom w czasie rzeczywistym
Medallia nawiązał współpracę z firmą Schneider Electric, aby zmodernizować proces zbierania, mierzenia i zarządzania satysfakcją klientów. Koncentrując się na uwagach odbiorców, Schneider Electric wdrożył innowacyjne sposoby wspierania działań związanych z ich obsługą oraz satysfakcją poprzez zmianę sposobu postrzegania podróży klienta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764