logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Polska i Polacy" oczami internautów

  PR 10.07.2015, przeczytano 1097 razy

Do 24 lipca trwa konkurs fotograficzny Wirtualnej Polski. Nagrodzone w nim prace internautów zostaną opublikowane w wyjątkowym albumie magazynu „Press” – „Polska i Polacy” – którego mecenasem jest Grupa Wirtualna Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polska-i-polacy_-oczami-internautow,25399,artykul.html

Już we wrześniu ukaże się niezwykły album fotograficzny „Polska i Polacy”, przygotowany przez magazyn „Press”, prezentujący nasz kraj i nas samych w XXI wieku. Grupa Wirtualna Polska jest mecenasem albumu.

Zwycięzcy konkursu Wirtualnej Polski, który trwać będzie do 24 lipca, zaprezentują w nim prace ukazujące współczesny obraz Polski i jej mieszkańców. Ich zdjęcia zostaną opublikowane obok prac autorstwa najlepszych polskich fotografów prasowych, m.in. Renaty Dąbrowskiej, Agnieszki Rayss, Filipa Ćwika, Mariusza Foreckiego, Arkadiusza Goli, Adama Lacha, Tomasza Tomaszewskiego, Łukasza Trzcińskiego, Jacka Turczyka, czy Krystiana Bielatowicza.

Zrobione po 2000 roku fotografie przesyłać można na adres konkurs@grupawp.pl. Zgodnie z ideą albumu mają one pokazać nasz kraj i nas samych: nowoczesnych i tych tradycyjnych; konwencjonalne polskie rzemiosło i innowacyjne przedsiębiorstwa; modernizowane dzielnice i zapomniane rejony; Polaków pozytywnie patrzących w przyszłość, ale też walczących z codziennymi wyzwaniami.

10 zwycięskich prac zostanie zaprezentowanych w specjalnej sekcji albumu zatytułowanej #dziejesiewpolsce, a ich autorzy otrzymają egzemplarz limitowanego wydania albumu.

Źródło: Wirtualna Polska

wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ruszyła jubileuszowa 10. edycja Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego
Już po raz dziesiąty, kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają do udziału w Wyjątkowym Konkursie Fotograficznym. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace do 20 września br. w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają wspaniałe...
Konkurs: neon dla Centrum Kultury w Lublinie
Centrum Kultury w Lublinie zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie projektu neonu na elewację budynku Centrum. Do wygrania jest 5 tys. zł.
We Want Jazz - Międzynarodowy Konkurs Plakatu
Temat: Bronisław Kaper, Henryk Wars, Victor Young. Wkład polskich kompozytorów w historię światowego jazzu.
Konkurs na mural FSC w Lublinie
Rada Dzielnicy Hajdów-Zadębie w Lublinie oraz Centrum Kultury w Lublinie aprasza do udziału w konkursie na mural nawiązującu do spuścizny Fabryki Samochodów Ciężarowych w Lublinie.
Admind z nagrodą Red Dot 2020
Wśród 6 992 projektów podzielonych na trzy główne kategorie, zostaliśmy wyróżnieni aż dwa razy za kampanie związane z brands & communication.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764