logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Polska i Polacy" oczami internautów

  PR 10.07.2015, przeczytano 1065 razy

Do 24 lipca trwa konkurs fotograficzny Wirtualnej Polski. Nagrodzone w nim prace internautów zostaną opublikowane w wyjątkowym albumie magazynu „Press” – „Polska i Polacy” – którego mecenasem jest Grupa Wirtualna Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polska-i-polacy_-oczami-internautow,25399,artykul.html

Już we wrześniu ukaże się niezwykły album fotograficzny „Polska i Polacy”, przygotowany przez magazyn „Press”, prezentujący nasz kraj i nas samych w XXI wieku. Grupa Wirtualna Polska jest mecenasem albumu.

Zwycięzcy konkursu Wirtualnej Polski, który trwać będzie do 24 lipca, zaprezentują w nim prace ukazujące współczesny obraz Polski i jej mieszkańców. Ich zdjęcia zostaną opublikowane obok prac autorstwa najlepszych polskich fotografów prasowych, m.in. Renaty Dąbrowskiej, Agnieszki Rayss, Filipa Ćwika, Mariusza Foreckiego, Arkadiusza Goli, Adama Lacha, Tomasza Tomaszewskiego, Łukasza Trzcińskiego, Jacka Turczyka, czy Krystiana Bielatowicza.

Zrobione po 2000 roku fotografie przesyłać można na adres konkurs@grupawp.pl. Zgodnie z ideą albumu mają one pokazać nasz kraj i nas samych: nowoczesnych i tych tradycyjnych; konwencjonalne polskie rzemiosło i innowacyjne przedsiębiorstwa; modernizowane dzielnice i zapomniane rejony; Polaków pozytywnie patrzących w przyszłość, ale też walczących z codziennymi wyzwaniami.

10 zwycięskich prac zostanie zaprezentowanych w specjalnej sekcji albumu zatytułowanej #dziejesiewpolsce, a ich autorzy otrzymają egzemplarz limitowanego wydania albumu.

Źródło: Wirtualna Polska

wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Emanacje 2020: konkurs na plakat. Do wygrania zlecenie na projekty
Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach zaprasza do udziału w konkursie na projekt graficzny plakatu 8. Miedzynarodowego Festiwalu Muzyki EMANACJE 2020
VI edycja Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019
Do 19 stycznia 2020 roku trwa nabór do Konkursu 30/30 na najlepszą okładkę płytową 2019 roku, którego pomysłodawcą był wybitny polski grafik Rosław Szaybo. Wyboru prac na wystawę oraz zwycięzców dokona Jury złożone z ekspertów z zakresu sztuk plastycznych i branży muzycznej. Wśród członków Jury znajdzie się między innymi ubiegłoroczny zwycięzca, jeden z najbardziej...
16 miast walczy o tytuł najładniej oświetlonego miasta w Polsce
Bydgoszcz, Radom, Zamość, a może Rzeszów? Kto wygra 11. edycję plebiscytu miast „Świeć się z Energą” na najpiękniejsze świąteczne iluminacje? Finałowe głosowanie trwa od 7 do 15 stycznia. Zwycięskie miasto otrzyma tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz dodatkowe nagrody od Grupy Energa.
Konkurs na plakat z agentem 007
W związku z 25. odsłoną przygód Jamesa Bonda EON Productions, Metro Goldwyn Mayer Studios Inc., Universal Pictures International oraz United Artists Releasing zapraszaja twórców do pozostawienia po sobie śladu w historii serii z Jamesem Bondem.
Konkurs na logo reaktora Maria
Narodowe Centrum Badań Jądrowych ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria. Przedmiotem Konkursu jest opracowanie projektu graficznego logo reaktora Maria – znaku identyfikacji obiektu, który będzie przeznaczony do popularyzacji oraz reklamy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764