logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Polska i Polacy" oczami internautów

  PR 10.07.2015, przeczytano 1219 razy

Do 24 lipca trwa konkurs fotograficzny Wirtualnej Polski. Nagrodzone w nim prace internautów zostaną opublikowane w wyjątkowym albumie magazynu „Press” – „Polska i Polacy” – którego mecenasem jest Grupa Wirtualna Polska.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polska-i-polacy_-oczami-internautow,25399,artykul.html

Już we wrześniu ukaże się niezwykły album fotograficzny „Polska i Polacy”, przygotowany przez magazyn „Press”, prezentujący nasz kraj i nas samych w XXI wieku. Grupa Wirtualna Polska jest mecenasem albumu.

Zwycięzcy konkursu Wirtualnej Polski, który trwać będzie do 24 lipca, zaprezentują w nim prace ukazujące współczesny obraz Polski i jej mieszkańców. Ich zdjęcia zostaną opublikowane obok prac autorstwa najlepszych polskich fotografów prasowych, m.in. Renaty Dąbrowskiej, Agnieszki Rayss, Filipa Ćwika, Mariusza Foreckiego, Arkadiusza Goli, Adama Lacha, Tomasza Tomaszewskiego, Łukasza Trzcińskiego, Jacka Turczyka, czy Krystiana Bielatowicza.

Zrobione po 2000 roku fotografie przesyłać można na adres konkurs@grupawp.pl. Zgodnie z ideą albumu mają one pokazać nasz kraj i nas samych: nowoczesnych i tych tradycyjnych; konwencjonalne polskie rzemiosło i innowacyjne przedsiębiorstwa; modernizowane dzielnice i zapomniane rejony; Polaków pozytywnie patrzących w przyszłość, ale też walczących z codziennymi wyzwaniami.

10 zwycięskich prac zostanie zaprezentowanych w specjalnej sekcji albumu zatytułowanej #dziejesiewpolsce, a ich autorzy otrzymają egzemplarz limitowanego wydania albumu.

Źródło: Wirtualna Polska

wp.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najlepsze dyplomy wybrane. W finale Graduation Projects 29 prac
Jury międzynarodowego przeglądu najlepszych prac dyplomowych z Polski, Czech, Słowacji i Węgier zdecydowało o wyborze 29 laureatów, którzy w pierwszym kwartale 2023 roku zaprezentują swoje dyplomy magisterskie i licencjackie na wystawie w Zamku Cieszyn.
Atrium Poland Real Estate z dwoma nagrodami podczas PRCH Retail Awards 2022
Za nami XIII edycja prestiżowego konkursu PRCH Retail Awards organizowanego przez Polską Radę Centrów Handlowych. Firma Atrium Poland Real Estate, właściciel i zarządca takich centrów jak Wars Sawa Junior, Atrium Promenada, Galeria Dominikańska czy Focus w Bydgoszczy zdobyła nagrody w kategoriach Wydarzenie Roku i Kampania Otwacia.
Złote Spinacze 2022 rozdane
Znamy zwycięzców 20. edycji konkursu Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations. Jury przyznało łącznie aż 100 nagród – 31 Złotych, 35 Srebrnych oraz 34 Brązowych Spinaczy. Tytanowy Spinacz dla „Najlepszego w konkursie” trafił do agencji MSL.
Nikon i partnerze ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year
Nikon, CIWEM, WaterBear i Arup z przyjemnością ogłaszają zwycięzców konkursu Environmental Photographer of the Year w 2022 r. W dorocznym konkursie, organizowanym już po raz 15, są nagradzane najbardziej inspirujące prace w dziedzinie fotografii ekologicznej z całego świata, dzięki czemu wydarzenie to stanowi międzynarodową platformę do zwiększania świadomości...
Dziadek do orzechów i Oto Film nagrodzeni złotem w Effie Europe Awards
Agencja Dziadek do orzechów i studio Filmowe OTO Film zostały nagrodzone złotą statuetką Effie Europe Award w kategorii Best of Europe: Positive Change, za kampanię „STOP kobietobójstwu”, przygotowaną dla Centrum Praw Kobiet.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764