logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polska odsłona kampanii Peugeot 508 SW

  PR 11.07.2019, przeczytano 440 razy
ilustracja

1 lipca ruszyła polska odsłona kampanii dla firmy Peugeot, “The Thrill of Cold Blooded Precision”, promująca model Peugeot 508 SW. Za realizację działań wdrażających tę wielokanałową kampanię w Polsce odpowiada agencja Havas Warsaw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polska-odslona-kampanii-peugeot-508-sw,383209,artykul.html

Najnowsza kampania Peugeot pokazuje najwyższą precyzję jazdy modelem Peugeot 508 SW. Dlatego też do reklamowego spotu wykorzystano 100 podświetlonych dronów, które najpierw ułożono wzdłuż płyty lotniska, a następnie zsynchronizowano tak, by płynnie odtwarzały ruchy węża byczego, jednego z najszybszych węży na świecie. Śladem wytyczonym przez ruchy węża podążył nowy Peugeot 508 SW, za kierownicą którego zasiadła kaskaderka i mistrzyni jazdy profesjonalnej, San Yelamos. Zdjęcia kręcono na lotnisku w Atenach.

Kampania zostanie zaprezentowana w Polsce na wielu kanałach, m.in. 5, 30 i 45 – sekundowe spoty emitowane będą w różnych stacjach telewizyjnych, jak również będzie je można zobaczyć w internecie. Ponadto zostaną użyte formaty dopasowane dla prasy, radia, digital i POS.

Kampania “The Thrill of Cold Blooded Precision” została przygotowana przez agencję BETC. Produkcją spotu zajęło się studio Phantasm, reżyserem był Collin Tilley. Koordynacją dronów zajęła się firma Dronisos. W Polsce kampanię wprowadza Havas Warsaw.

Źródło: Havas Warsaw

www.havas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Fasttextile 2019: premiery i nowości na stoisku Api.pl
Podczas tegorocznej edycji targów API.PL zaprezentuje kompleksowe rozwiązania do druku dla branży tekstylnej. Najważniejszym wydarzeniem na stoisku firmy będą premierowe pokazy możliwości nowych ploterów sublimacyjnych marki Epson z serii SureColor SC-F.
Kultowe ikony Coca-Cola w świątecznej kampanii
Czy potrafimy sobie wyobrazić Święta Bożego Narodzenia bez Świętego Mikołaja, białych misiów polarnych czy kultowej ciężarówki Coca-Cola? O znanych i uwielbianych ikonach świąt przypomina nam Coca-Cola w swojej tegorocznej kampanii świątecznej. W ramach komunikacji marka przygotowała m.in. świąteczne etykiety, aż dwa dedykowane spoty reklamowe, reklamy OOH,...
Fasttextile 2019: premiera dwóch drukarek sublimacyjnych Epson
Na pierwszy dzień tegorocznych targów FastTextile zaplanowano premierę modeli Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500. Oficjalna prezentacja rozpocznie się o godzinie 11:30 na stoisku firmy API (C/118).
Cyfrowa rzeźba ożywia przestrzeń miejską w centrum Warszawy
Dzięki połączeniu sztuki i najnowszych technologii uruchomiono pierwszą w Polsce Symulakrę. Jest to forma rzeźby cyfrowej, którą w czasie rzeczywistym tworzą zmieniające się miasto i jego mieszkańcy. Dzieło jest eksponowane na ekranie LED w Placu Unii codziennie o pełnych godzinach: 19.00, 20.00 i 21.00 przez 5 minut. To innowacyjne przedsięwzięcie, gdzie każdy może...
T‑mobile rozpoczyna kampanię świąteczną
Choć w kalendarzu wciąż jeszcze listopad, powoli czuć już świąteczny nastrój. W sklepach pojawiają się pierwsze ozdoby, miasta przygotowują się do włączenia iluminacji świetlnych, zaczynamy kompletować prezenty dla najbliższych. Nowi i obecni klienci T‑Mobile również mogą poczuć magię świąt, bo właśnie startuje kampania świąteczna operatora w dwóch odsłonach. W...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764