logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polska odsłona kampanii Peugeot 508 SW

  PR 11.07.2019, przeczytano 278 razy
ilustracja

1 lipca ruszyła polska odsłona kampanii dla firmy Peugeot, “The Thrill of Cold Blooded Precision”, promująca model Peugeot 508 SW. Za realizację działań wdrażających tę wielokanałową kampanię w Polsce odpowiada agencja Havas Warsaw.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polska-odslona-kampanii-peugeot-508-sw,383209,artykul.html

Najnowsza kampania Peugeot pokazuje najwyższą precyzję jazdy modelem Peugeot 508 SW. Dlatego też do reklamowego spotu wykorzystano 100 podświetlonych dronów, które najpierw ułożono wzdłuż płyty lotniska, a następnie zsynchronizowano tak, by płynnie odtwarzały ruchy węża byczego, jednego z najszybszych węży na świecie. Śladem wytyczonym przez ruchy węża podążył nowy Peugeot 508 SW, za kierownicą którego zasiadła kaskaderka i mistrzyni jazdy profesjonalnej, San Yelamos. Zdjęcia kręcono na lotnisku w Atenach.

Kampania zostanie zaprezentowana w Polsce na wielu kanałach, m.in. 5, 30 i 45 – sekundowe spoty emitowane będą w różnych stacjach telewizyjnych, jak również będzie je można zobaczyć w internecie. Ponadto zostaną użyte formaty dopasowane dla prasy, radia, digital i POS.

Kampania “The Thrill of Cold Blooded Precision” została przygotowana przez agencję BETC. Produkcją spotu zajęło się studio Phantasm, reżyserem był Collin Tilley. Koordynacją dronów zajęła się firma Dronisos. W Polsce kampanię wprowadza Havas Warsaw.

Źródło: Havas Warsaw

www.havas.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Peppermint rozszerzyła współpracę z Nowy Adres S.A. Zespół Peppermint odpowiada za wsparcie targów MoneyDays.
Yieldbird dołącza do grona firm członkowskich IAB Polska
Do grona firm członkowskich IAB Polska dołącza Yieldbird – firma specjalizująca się zwiększaniu przychodów z reklam w modelu programmatic.
Danuta Olczyk odpowiada za komunikację They.pl
Danuta Olczyk objęła stanowisko PR & Communication Specialist w agencji marketingowej They.pl, zastępując Joannę Warszawską, która rozstała się z firmą.
Slavoj Żiżek otwiera line-up 26. edycji Golden Drum
Na scenie w Portoroż zobaczymy czterdziestu międzynarodowych prelegentów, w tym czworo Polaków. Wśród gwiazd znajdą się także Jeanette Liendo i Bogdan Draganski.
Maxcom prezentuje nowe logo
Maxcom, polska firma zajmująca się produkcją klasycznych telefonów komórkowych, przedstawiła dziś logotyp. Zmiana komunikacji wizualnej jest elementem nowej strategii marketingowej, której celem jest odświeżenie wizerunku polskiego producenta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764