logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiera projektorów Epson Pro-UHD EH-TW7400 i Lightscene EV-100

  PR 08.11.2018, przeczytano 306 razy
ilustracjastrzałka
LightScene EV-100

W dniach od 16 do 18 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się kolejna edycja jednej z największych europejskich imprez dla profesjonalistów i pasjonatów branży AV – Audio Video Show.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-projektorow-epson-pro-uhd-eh-tw7400-i-lightscene-ev-100,380065,artykul.html

Jedną z największych atrakcji trwającego trzy dni wydarzenia będą premierowe w naszym kraju prezentacje nowego flagowca dla kina domowego – projektora 3LCD Epson EH-TW7400 wspierającego pakiet technologii wizualnych PRO-UHD. Składa się nań szereg udogodnień, w tym optymalizacja 4K, wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego na poziomie 200 000:1 oraz obsługa standardów Full HD, UHD BD i HDR. Efektem finalnym jest istotne zwiększenie jakości i komfortu oglądania filmów. Zalety nowego modelu oraz niuanse kalibracji na jego przykładzie przedstawiać będą podczas cyklicznych pokazów eksperci z bloga HDTVPolska.

Innym produktem prezentującym w praktyce rozwój technologii wizualnych przez Epson jest miniaturowy projektor LightScene EV-100. Sprzęt ten dedykowany jest do wyświetlania interaktywnych treści marketingowych na wystawach sklepowych lub innych materiałów w galeriach czy muzeach. Rozdzielczość WXGA oraz jasność 2000 lumenów i funkcja oświetlenia punktowego w połączeniu z niemal miniaturowym rozmiarem sprawiają, że jest to atrakcyjne rozwiązanie do wielu zastosowań.

Podczas Audio Video Show 2018 uczestnicy będą mogli zapoznać się również z innymi produktami do projekcji obrazów adresowanymi zarówno do miłośników kino domowego, jak i do klienta biznesowego oraz rynku edukacyjnego. W celu jak najbardziej wiarygodnej prezentacji rozwiązań prezentowane będą one w stworzonych do tego przestrzeniach, takich jak pokój, w którym prezentowane będą modele do kina domowego (w tym flagowiec EH-TW7400) czy klasa szkolna do prezentacji systemów projekcji interaktywnej dla edukacji.

ilustracjastrzałka

Osobną atrakcją będzie pokaz mappingu z użyciem laserowego projektora EB-L1505U wyświetlanego na jednym z najbardziej wydajnych urządzeń wielofunkcyjnych do druku atramentowego z serii WorkForce Enterprise.

- Targi Audio Video Show to już nie tylko największa w Polsce wystawa sprzętu dla audiofili oraz pasjonatów kina domowego, ale impreza licząca się w skali europejskiej. Jest to dla nas najlepsza okazja do tego, by zaprezentować na niej pełną ofertę naszych projektorów i umożliwić naoczne przekonanie się zwiedzających o przewagach technologii 3LCD - mówi Jakub Łapiński, Business Account Manager w Epson. - Tradycją jest, że co roku staramy się zaprezentować podczas tej imprezy premierowy model projektora. Tym razem zwiedzający AVS będą mogli zapoznać się z pierwszym przedstawicielem nowej generacji projektorów oferujących pakiet technologii PRO UHD EH-TW7400.

Odwiedziny na stoisku 141 na Stadionie Narodowym będą okazją do bezpośredniego poznania wysokiej klasy produktów do wyświetlania obrazu od firmy Epson, ale także możliwością porozmawiania na ich temat z ekspertami firmy oraz zespołem profesjonalistów z HDTVPolska.com.

Źródło: Epson Polska

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kolejna nowość Summa – „tekstylny” F3220
Na początku tego roku, Summa wprowadzi na rynek kolejny model uznanego i wszechstronnego systemu tnącego serii F. Tym razem będzie to F3220 w „tekstylnym” rozmiarze 3.27 x 2.10 metra.
Benq na targach ISE 2019
Projektory laserowe, wielkoformatowe ekrany interaktywne, ekrany bar-type („długie i wąskie”) oraz oprogramowanie do tworzenia inteligentnych rozwiązań informacyjno - reklamowych,  a także InstaShow WDC20 – bezprzewodowe rozwiązanie prezentacyjne.
Rzeźba projekcyjna Barta Kresy zadebiutuje na ISE 2019
Sviatovid, dzieło Barta Kresy, jednego z największych twórców mappingów, będzie jedną z głównych atrakcji tegorocznych targów ISE. Przy realizacji projektu artysta współpracuje z Panasonic Business oraz Integrated Systems Europe.
Rada Etyki Public Relations o etyce w komunikacji cyfrowej
Rada Etyki Public Relations zwraca się z apelem do środowisk zajmujących się profesjonalną komunikacją, w szczególności do branży public relations i komunikacji marketingowej, oraz do wydawców, o zwracanie większej uwagi na znaczenie i przestrzeganie standardów etycznych w procesie komunikacji i wymiany informacji w sieci.
W 2019 roku zmieni się sposób rozliczania podatku za poprzedni rok
Krótszy okres oczekiwania na zwrot nadpłaty podatku, możliwość wspólnego rozliczenia z małżonkiem nawet po terminie, wyższe kwoty wolne od podatku – to tylko niektóre zmiany w sposobie rozliczania podatku dochodowego za 2018 rok. Główną zmianą jest to, że osoby składające PIT-37 i PIT-38 będą mogły skorzystać z gotowego formularza,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia
© 1997-2019 ICOS
Wszystkie prawa zastrzeżone