logo
WIADOMOŚCI

Polski festiwal podbija świat dzięki Youtube

Mateusz Zawiślak  PR 21.04.2017, przeczytano 586 razy
ilustracjastrzałka
Polski festiwal podbija świat dzięki Youtube

Organizatorzy Fair Play Dance Campu - największego edukacyjnego festiwalu tanecznego w Europie zapowiedzieli dziś oficjalną premierę nowego krótkometrażowego filmu dokumentalnego. Wytyczają nową drogę w metodach promocji eventów i docierają do wszystkich zakątków globu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polski-festiwal-podbija-swiat-dzieki-youtube,32231,artykul.html

Marketing treści przede wszystkim

Internet i wysokiej jakości multimedia sprawiły, że polski event zyskał popularność na całym świecie. Przyciąga do Krakowa tancerzy z krajów europejskich, ale także z USA, Indii, Kanady, Nowej Zelandii, czy Japonii. Kanał YouTube publikujący materiały związane z tańcem ma ponad 17 mln wyświetleń, a jego widzowie pochodzą, ze wszystkich Państw. Jeśli gdzieś jest internet - możesz być pewien, że są tam tancerze, którzy oglądają polskie filmy FPDC.

Opowiadać historie zamiast kręcić reklamy...

Fair Play Dance Camp sięga po storytelling i zapowiada, że opowie nam historię człowieka, którego spotkał w życiu każdy. Tytułowy “Anjay” jest symbolem określonej postawy i stanu umysłu kogoś, kto żyje przeszłością, jest uparcie przekonany, że wszystko wie i nie musi się dalej rozwijać. Film został nakręcony w realnym, nieprzewidywalnym, tętniącym życiem środowisku międzynarodowego festiwalu. W tle historii Anjaya zobaczymy żywioł tanecznego eventu, spotkamy największe gwiazdy tańca - choreografów znanych ze współpracy z takimi artystami jak Justin Timberlake, Beyonce, Justin Bieber, czy Black Eyed Peas.  Usłyszymy motywujące opowieści o roli pasji, wytrwałości i pokonywania własnych słabości.

Twórcy

Festiwal, już po raz 11. organizuje pochodząca z Białegostoku formacja Fair Play Crew. Tancerze i performerzy, znani z telewizyjnych show oraz ze swoich projektów komediowych nie kryją swojej dumy z projektu.

- Fair Play Dance Camp jest ucieleśnieniem naszej pasji. Naszym celem było stworzenie w Polsce miejsca, w którym sami chcielibyśmy się uczyć i rozwijać. - mówi Karol Niecikowski. - Warsztatów tanecznych prowadzonych na tym samym poziomie co w najlepszych szkołach w LA, Londynie, czy Tokio. Ale to, że zostaliśmy dostrzeżeni w tak wielu krajach zawdzięczamy internetowi i wysokiej jakości materiałom, które publikujemy na YouTube’ie i sześciu innych platformach społecznościowych.

Już nie po raz pierwszy do współpracy przy produkcji video Fair Play Crew zaprosili Krzysztofa Kiziewicza i Radovana Lee. Filmowy duet odpowiada za koncept, scenariusz oraz kompleksową realizację historii zagubionego w nostalgii Anjaya.

- Anjay jest więźniem własnej mentalności. Zamiast badać, oswajać i kreować nowe trendy, bezustannie trzyma się tego, co przyswoił w przeszłości. Jakby to była jego jedyna strefa komfortu i strachu przed porażką. Arogancki i rozgoryczony. Nie jest przygotowany na wyzwanie, któremu będzie musiał stawić czoła. Jego stan umysłu jest przewodnikiem widza, który staje się świadkiem konfrontacji bohatera z zupełnie nieznaną mu rzeczywistością. - opowiadają twórcy.

Źródło: Fair Play Dance Camp

www.fpdancecamp.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Akademia Car Wrappingu czyli auto folie w praktyce - edycja 6
Akademia Car Wrappingu to cykl szkoleniowo-warsztatowy firmy Integart organizowany wraz z marką Arlon oraz mistrzem świata car wrappingu – Piotrem Cińskim. Już wkrótce, bo w terminie 18-20.04.2018 roku odbędzie się kolejna, VI edycja tego cyklu. Warsztaty cieszą się znaczną i niesłabnącą popularnością, co świadczy o zapotrzebowaniu na doskonalenie usług polskiego rynku aplikatorski...
Kampania linii Ze Świata Natury Dr. Oetkera
„Słodka Wielkanoc naturalnie!” to hasło kampanii reklamowej naturalnych dodatków do pieczenia Dr. Oetkera, prowadzonej równolegle w TV, prasie i Internecie.
Kolejne urządzenia z serii VersaLink i AltaLink zostały nagrodzone przez BLI. W ostatnim czasie aż 13 urządzeń firmy zdobyło wyróżnienie ośrodka.
Wizerunkowy film firmy Komfort
Podłoga to najważniejszy element dekoracyjny wnętrza, który nadaje aranżacji niepowtarzalnego charakteru. Od zawsze towarzyszy nam w najważniejszych chwilach życia. KOMFORT inspiruje do wyboru podłogi, która spełnia nasze indywidualne potrzeby. Marka przy współpracy z agencją komunikacji marketingowej Abanana przygotowała film wizerunkowy, w którym podłoga gra rolę głównego bohatera. ...
Oranżada Hellena w nowej odsłonie
Oranżada Hellena poddała metamorfozie grafikę na opakowaniach swoich produktów. Marka umieściła na nich logotyp w formie kapsla. Zmiana dotyczy wszystkich napojów marki Oranżada Hellena, oranżady musującej w proszku, a także Galaretki czerwonej o smaku oranżady Hellena.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone