logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Polskie wydanie książki „How Brands Grow” Grupy Blix

  PR 06.11.2020, przeczytano 407 razy

IAB Polska objęło patronatem honorowym pierwsze polskie tłumaczenie książki "How Brands Grow". Pozycja ta od lat jest w Polsce powszechnie rozpoznawalna pośród osób zajmujących się marketingiem - dotąd jednak jedynie w angielskim oryginale.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/polskie-wydanie-ksiazki-_how-brands-grow_-grupy-blix,389088,artykul.html

Polskie tłumaczenie przygotowane zostało przez Grupę Blix z zachowaniem najwyższej staranności. Przekład obszernie konsultowany był z Profesor Magdą Nenycz-Thiel z Ehrenberg-Bass Institute for Marketing Science, której Dyrektorem jest Profesor Byron Sharp, autor “How Brands Grow”.

Dla jakości tłumaczenia równie ważny był udział eksperta merytorycznego – Michała Wawrzyniaka (Mars, ex-L’Oreal), praktyka o ogromnym doświadczeniu w marketingu. Książka spotkała się z pozytywnymi opiniami ekspertów z branży, a recenzje do niej napisali: Jacek Jabłoński (Unilever), Maria Kuc-Jędrzejewska(Johnson & Johnson) oraz Elżbieta Kulawik (LOTTE Wedel).

Jesteśmy przekonani, że objęta przez nas patronatem książka przyczyni się do wzrostu kompetencji i wiedzy pośród środowiska polskich marketerów.

Źródło: IAB Polska

www.iab.org.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa edycja Katalogu PIAP 2021 już na rynku. Publikacja PIAP to praktyczny przewodnik i skuteczne narządzie dla pracowników działów marketingu i promocji, prezentujące bazę liderów rynku upominków reklamowych i szeroko pojętej reklamy. Katalog PIAP 2021 w wersji drukowanej powstał w nakładzie 5000 egzemplarzy, dostępny jest również w wersji...
W ramach działań Rady Sektorowej ds. Komptencji Sektora Komunikacji Marketingowej przygotowaliśmy piątą już edycję przeglądu informacji istotnych z punktu widzenia sektora, opracowanego na bazie monitoringu mediów, raportów branżowych i innych publikacji.
E-commerce & MarTech Partner SalesTube oraz agencja contentowa Labcon (Group One) przygotowały wspólny Raport Social Media z opisem najważniejszych trendów minionych miesięcy i prognozami na 2021 rok. Opracowanie zawiera ponad 50 stron komentarzy ekspertów, statystyki z kampanii na najbardziej liczących się platformach oraz omówienie wyzwań, które obecnie stoją przed...
Przewodnik po fraudach reklamowych IAB Europe
Nowa publikacja przygotowana przez ekspertów IAB Europe ma na celu podniesienie jakości i efektywności działań w ekosystemie reklamy cyfrowej. Guide to Ad Fraud to kompleksowe opracowanie rodziajów oszustw reklamowych oraz zbiór informacji, jak się przed nimi skutecznie bronić.
IAB Europe wydaje przewodnik po Digital Audio
23 listopada miała miejsce premiera nowej publikacji IAB Europe „Buyer’s Guide to Digital Audio” , która ma na celu pomoc marketerom w planowaniu zakupu mediów audio i zarządzaniu możliwościami jakie daje świat reklamy cyfrowej audio.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764