logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Pomiar i kontrola barwy – seminarium FOCA i Open House

| 16.10.2018 15:10

W dniach 24-25.10. br firma Reprograf wspólnie z firmą X-Rite zapraszają do Łodzi na spotkania poświęcone tematyce pomiaru i kontroli barwy. To oferta skierowana do wszystkich, którzy chcą poznać i pogłębić zasady percepcji barw i wykorzystać te wiadomości w różnych dziedzinach. Uczestnikami naszych dotychczasowych szkoleń/seminarium byli przedstawiciele zarówno szeroko rozumianej branży poligraficznej, jak i branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, samochodowej, włókienniczej, kosmetycznej itd. Barwa występuje w każdej dziedzinie, kwestia tylko właściwego sposobu komunikowania o niej i stosowania właściwych narzędzi.

Spotkanie odbędzie się w dwóch formułach.
Pierwszego dnia tj. 24.10. zaplanowane zostało seminarium FOCA (Fundamentals of Colour and Appearance), realizowane wg międzynarodowego programu X-Rite. Jak było na poprzednich edycjach można zobaczyć tu:
Reprograf.com.pl

Seminarium jest prowadzone przez fachowców w tej dziedzinie i jest cenione za merytoryczny, a nie komercyjny charakter.


25.10. spotkamy się z poszczególnymi firmami, które wcześniej zgłoszą taką chęć udziału w Open House. Proponujemy 1 godziną indywidualną dla danej firmy prezentację, oferowanych rozwiązań firmy X-Rite.

Miniaturka

Zgłoś udział

Zapraszamy!!

avatar użytkownika
+ +

Warszawa
wiadomości: 1
w Signs.pl od 30.11.2009
IP: 80.50.63.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764