GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Warszawa: Pomocnik drukarza/praca na produkcji

05.06.2019
Oferta ważna do:28.06.2019 godz. 07:00
Odsłon: 624

Witam,
Poszukujemy pracownika na produkcje:
Główne obowiązki: prace przy post produkcji:

zgrzewanie i oczkowanie banerów, aplikacja folii płytach, montaż reklam etc.

Oczekiwania

· komunikatywność
· zmysł techniczny
· sumienność
· dokładność
· odpowiedzialność

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pomocnik-drukarza-praca-na-produkcji%2C-warszawa,76517,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: mike1kwik
Age of color S.C.
Telefon: 512637519
Kontakt: Michał Kawiecki

e-mail: m.kawiecki@ageofcolor.com.pl

Konto mike1kwik nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Cały kraj: Oklejanie aut/flot (Dam zlecenie)
termin: 31.07.2019 06:00

Warszawa: Poszukuje ekip/osób montujących reklamy (Dam zlecenie)
termin: 28.06.2019 09:00

cały kraj: Tusz Yellow KMS Alwin (Kupię)
termin: 29.11.2018 09:30

Warszawa: Ploter Spitfire 65 (Sprzedam)
termin:  ?

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764