logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ponad 1 mln 300 tys. widzów telewizji Wpolsce.pl miesięcznie

  PR 25.05.2018, przeczytano 1398 razy

Już kilka miesięcy nadaje swój program w Internecie telewizja wPolsce.pl. Jest to kanał publicystyczno-informacyjny, którego właścicielem jest spółka Fratria, kierowana przez prezesa Romualda Orła. W ostatnich tygodniach kanał ten odniósł spory sukces. Dzienny zasięg streaming'u stacji (a więc relacji na żywo) w serwisie Youtube sięgnął 80 tysięcy unikalnych użytkowników, a miesięcznie streaming ten dociera do ponad 1 300 000 unikalnych użytkowników.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ponad-1-mln-300-tys.-widzow-telewizji-wpolsce.pl-miesiecznie,36635,artykul.html

Programy publicystyczne prowadzone przez doświadczonych dziennikarzy tygodnika „Sieci” oraz portalu wPolityce.pl na antenie wPolsce.pl cieszą się sporą, stale rosnącą popularnością. Do hitów stacji zaliczyć można poranne rozmowy Wojciecha Biedronia, Marka Pyzy i Marcina Wikło, magazyny: „Tydzień Braci Karnowskich” Jacka i Michała Karnowskich, „Bardzo Ważna Sprawa” Piotra Barełkowskiego, „Proszę To Wyjaśnić” Edyty Hołdyńskiej i „Klub Ronina” Józefa Orła, a także WIECZORY Ryszarda Makowskiego, Piotra Barełkowskiego i Aleksandry Jakubowskiej.
 
– Konsekwentnie przekonujemy widzów do siebie doświadczeniem i wysokim poziomem przekazu. Nasi prowadzący są autorytetami dla widzów, którzy z chęcią ich oglądają – stwierdziła Agata Rowińska, redaktor naczelna wPolsce.pl. – Niebawem przedstawimy naszym widzom kilka niespodzianek, dlatego liczymy na dalszy wzrost oglądalności naszej stacji – dodaje.

Poza internetem telewizja wPolsce.pl dostępna jest na kanale 196 Cyfrowego Polsatu oraz w ponad 30 sieciach kablowych. Piotr Barełkowski, dyrektor ds. dystrybucji i rozwoju stacji, podkreśla, że stacja zabiega o dalsze poszerzenie zasięgu:

– Naprawdę warto włączyć wPolsce.pl do oferty każdej kablówki, to element wzbogacający ofertę, będący ciekawą propozycją dla abonentów ciekawych świata, wymagających i poszukujących nowości – podkreśla Barełkowski.

Źródło: Apella SA

www.apella.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz: alerty pogodowe dla czytelników
Gazeta.pl rozpoczyna w wakacje współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi. To przełom w branży medialnej w podejściu do użytkowników i troski o ich bezpieczeństwo latem. 
TVP, PZPN i Betclic planują transmisje rozgrywek piłkarskich
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłaszają plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez 3 lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. Wszystkie transmisje będą dostępne za darmo w kanałach...
Programy informacyjne TVP na podium. „Pytanie na śniadanie” zyskuje widzów
W poniedziałek, 8 lipca programy informacyjne Telewizji Polskiej – „19.30” i „Teleexpress” znalazły się wśród najliczniej oglądanych tytułów dnia. W lipcu rośnie widownia „Pytania na śniadanie” nadawanego codziennego rano w Dwójce. W TOP10 programów dnia aż 6 pozycji należało do TVP.
TVP zawiadamia Prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa
Telewizja Polska Spółka Akcyjna w likwidacji informuje, że w dniu 8 lipca 2024 roku złożyła do Prokuratury Okręgowej w Warszawie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wyrządzenia szkody w obrocie gospodarczym, oszustwa oraz fałszerstwa faktur przez byłą dyrektor TVP i inne osoby pełniące funkcje kierownicze oraz współpracujące z TVP S.A. w likwidacji.
Podcast „WojewódzkiKędzierski” w wakacyjnej odsłonie
W najbliższy poniedziałek 15 lipca o godzinie 20:00 na stronie głównej Onetu, w Onet Audio, na kanale YouTube „WojewódzkiKędzierski” oraz na popularnych platformach podcastowych ruszy specjalne wakacyjne wydanie podcastu „WojewódzkiKędzierski”. Prowadzący Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski przenieśli swoje studio podcastowe do...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764