logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ponad 1500 profili kolorystycznych dla ploterów Mutoh

  PR 09.04.2009, przeczytano 1077 razy
ilustracjastrzałka
Tabela kolorów

Użytkownicy wielkoformatowych drukarek firmy Mutoh otrzymali bezpłatny dostęp do ogromnej bazy profili kolorystycznych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ponad-1500-profili-kolorystycznych-dla-ploterow-mutoh,8755,artykul.html

Udostępniona biblioteka profili została podzielona na kategorie: typ plotera, rodzaj atramentu, konfiguracja kolorystyczna. Profile przystosowane są do współpracy ze wszystkimi liczącymi się programami RIP, m.in. Onyx, Caldera, EasySign.

Lista produktów obejmuje szeroką gamę materiałów: folie samoprzylepne, banery, backlity, papiery fotograficzne, papiery blueback, materiały artystyczne, itd.

Ponad półtoratysięczna baza profili jest wynikiem współpracy działu technicznego Mutoh z firmami zewnętrznymi. Efektem tego są profesjonalnie przygotowane ustawienia kolorystyczne dla wielu kombinacji ploter – atrament – materiał. Profile wykorzystują możliwości technologi druku falą z przeplotem – w którą wyposażone są wszystkie plotery firmy Mutoh.

Aby uzyskać dostęp do biblioteki profili należy zarejestrować się poprzez stronę Atrium Centrum Ploterowe - wyłącznego dystrybutora firmy Mutoh w Polsce – lub na witrynie producenta.

Źródło: Atrium
www.atrium.com.pl


avatar użytkownika
+ + + + + + +

Tekst opublikował użytkownik: atrium

(ATRIUM Centrum Ploterowe sp. z o.o.)

atrium o sobie:

W maju 1993 roku powstała firma - Atrium Centrum Ploterowe. Od początku działalności, jest czołowym dostawcą maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego.

Atrium jest wyłącznym dystrybutorem japońskich ploterów MUTOH a także takich marek jak EFI, SUMMA, NEOLT, ONYX i wiele innych.

Obecnie Atrium zatrudnia ponad 100 pracowników w całym kraju. Główna siedziba firmy znajduje się w Opolu. Do dyspozycji naszych klientów pozostają także oddziały: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Znamy hasło Gdynia Design Days 2021
Gdynia Design Days to topowy nadbałtycki festiwal designu, podczas którego poprzez wystawy, warsztaty, wykłady i dyskusje poruszane są najbardziej palące zagadnienia współczesności. Hasło GDD 2021 – Solidarni – to próba zmiany naszej perspektywy poprzez postawienie planety w centrum i nie czekanie na odgórne inicjatywy. Podejmując walkę...
Najnowsza kampania Moliera2
Styczeń to jeden z najciekawszych miesięcy w modzie. To właśnie teraz luksusowe marki prezentują najnowsze kolekcje w ramach światowych fashion weeków w Paryżu, Mediolanie czy Londynie.  Moliera2.com wkracza w niego z kampanią outdoorową na wielkim formacie, do której zdjęcia wykonała jedna z najbardziej rozchwytywanych w Polsce fotografek Marta Wojtal. Przykuwające wzrok...
Rozwiązanie antywirusowe Bitdefender: cyberochrona urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta bizhub
Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w dedykowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed...
Inglot nowym klientem Grupy Komunikacja Plus
Do klientów Grupy Komunikacja Plus dołączył INGLOT, czołowy polski producent z sektora beauty. Grupa odpowiada za sprzedaż produktów INGLOT we wszystkich kanałach online na rynku niemieckim. Tym samym GK+ rozbudowuje swoje usługi e-commerce i zapowiada dalsze poszerzenie portfolio o marki planujące rozwój sprzedaży w marketplaces.
Katarzyna Kosińska-Rysz obejmuje stanowisko Client Service Directora agencji Kamikaze
Katarzyna Kosińska-Rysz z nową misją w Kamikaze, obejmuje  stanowisko Client Service Director. Katarzyna Kosińska-Rysz przeszła do Kamikaze z Saatchi&Saatchi IS na początku 2019 roku, stając na czele tworzonego wtedy warszawskiego zespołu agencji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764